What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

KSW - Konfrontacja Sztuk Walki

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Evo ovdje možemo postavljati sve evente ako nekog zanima, a ne jedan po jedan. Otvorih temu jer je sada službeno:

KSW već znači nešto...nije da imaju nekih teškaša, ali su daleko bolji nego kante koje imaju po SBC-u ili nekim japanskim promocijama. Na ovaj način pobjedama bi se istaknuo i možda otišao korak dalje.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Aleksandar Ilic potpisao za KSW, i vec na debiju ima ozbiljnog protivnika.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Evo nam i Pejića u KSW-u :)

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pejić je stvoren za KSW

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ishii je sada i službeno "Hrvat" :D Dobio je državljanstvo, ovog vikenda prvi puta službeno nastupa pod RH zastavom.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nova borba Soldića:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ishii ostvario novu pobjedu ovoga puta podijeljena odluka. Nije mi jasno kako. Prva je mogla ići Brazilcu, ali 2. i 3. su Ishiijeve. Gdje je jedan sudac vidio 2-1 Rodriguez nemam pojma.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
KSW 48
Featherweight 66 kg Salahdine Parnasse vs. Roman Szymański - For the Interim KSW Featherweight Championship
Light Heavyweight 93 kg Stjepan Bekavac vs. Łukasz Jurkowski
Lightweight 70 kg Gracjan Szadziński vs. Marian Ziółkowski
Featherweight 66 kg Filip Pejić vs. Filip Wolański
Welterweight 77 kg Savo Lazić vs. Michał Michalski
Middleweight 84 kg Cezary Kęsik vs. Jakub Kamieniarz
Lightweight 70 kg Shamil Musaev vs. Hubert Szymajda
Bantamweight 61 kg Bogdan Barbu vs. Sebastian Przybysz

Ne razumijem poljski, ali nekak mislim da prevoditelj priča svašta, samo ne ono što je Filip rekao.
A nekad i sam odgovara umjesto njega :)

Tko ima RTL može pogledati sutra u 22:35

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja bas slabo razumem poljski ali i tako vidim da je bas losa komunikacija izmedju njih dvojice, bas mu je los Hrvatski jezik.

Koliko su zapravo oni iz UFC-a bili u pravu da Pejic lici na Kondita, cak je i zavrsio kao on, a verujem da Pejic pobedjuje ovog momka bez nekih problema, a Savo Lazic je na 50/50.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Savo Lazic je upravo dobio teske batine i zavrsen u drugoj rundi, ocit nedostatak kardija ga unistio.

Sada je na redu Pejke, mislim da su ga kladionice mnogo potcenile kada su dale 2.05 kvotu na njega, ne znam za vas ali ja sam probao to da iskoristim.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Bravo za Pejića. Samo nek nastavi sa ATTom i biti će nešto od njega. Ekipa ga hejta bez razloga.

• Like
Reactions: TNB
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
To ja pricam vec duze vreme, decko samo malo nabrijava svoje borbe zbog promocije, oni ga hejtuju kao da se ponasa kao Conor.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma hejt je ponajviše nastao nakon one katastrofe od UFC debija, ali treba biti realan i reći da je Pejić došao u UFC samo zato jer su trebali još nekog domaćeg borca, nije on bio materijal za tamo...još treba raditi. Da ne govorim kako je ta borba bila u bantamu, a skida za pero puno. Taj debi je bio osuđen na propast.
Momak je naučio dosta toga, ima želju za daljnji napedak i ne sumnjam da će rezultati biti sve bolji.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kad počinje ovaj event, i gfje se može uživo glefati jdl ovo na rtl repriza.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Gol.hr-Nova
RTL play-RTL

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bar kolko ja znam, sad neznam dal se plaća ili nešto, makar se nadam da će bit uživo na RTLu