What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

KSW - Konfrontacja Sztuk Walki

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ja idem, na kraju sam našao odlicna mjesta i sad mi je drago da sam se odlučio otići. Bit će spektakl.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Na kojim ste tribinama? Ja sam C gore zajedno sa sirotinjom, kombinirao sam nešta na kraju se prekombiniro.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja sam isto na c dolje tribina 4.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ja sam A dolje, uspio sam na kraju ubost za 200 kn, a samo 2 mjesta desno su bile one od 300, znaći skoro pa sredina tribine.
Upravo došao sa vaganja, fora je bilo. Pudzianowski je ogroman uzivo.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Rakas otpao, navodno se poskliznuo dok je šetao psa, zamjena Trušček.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pade i Joker, Poljaci dominiraju ako sam dobro brojao 4-0 za njih.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pejić nije bio svoj, ilić šteta trebao je biti na vecoj distanci. Erslan, ralić i delija top. Trušček je po mom skromnom mišljenju bolji bio od ovog ovaj totalno neaktivan. Vaso ko vaso previše kickova premalo šaka. Erko u stand upu dobar al ovaj je ko konj. Erko po meni nema visinu za teskapa. Najviše me razočaro Pejić ali sudac je napravio kardinalnu grešku kad je brazilca sastavio nogom sa partera.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Odlična stvar za pogledat uživo, čudi me da je iz jedne Poljske uspjela takva organizacija izać, ima ih skoro 40 milja, standard im je sličan našem i napravili su ogroman uspjeh, imaju te svoje sheme kojih se drže i niti ih ne j.. previše da postanu ozbiljnija organizacija, mislim po meni ozbiljnija, nekom možda i ovakva je, al od tih 10 borbi su u biti možda svega 2 ili 3 bile ozbiljne, Pudzian i Erko, jbg, sudac ovog gura na sve moguće načine, Erko i dalje ima čistu pobjedu u đepu samo da drži distancu i pogađa izvana, pa da čovjeku mount 2 puta ko od šale.. žali bože, Vaso zabavan lik i sve to, lik bi sam napunio dosta dvorana u regiji, al jbg ko borac..
Račić-Stasiak dobra borba, po meni highlight cijelog eventa, super borbu odradio Antun, totalno zasluženo dobio, sve u svemu da sad ne idem od borbe do borbe, neke moje impresije su, produkcija fenomenalna, ring djevojke, najavljivač, sve te stvari su na vrhunskoj razini, kvaliteta samog MMA, borbi i boraca.. to je već malo druga situacija, al mislim da ni na to ne pucaju ni da im to nije prioritet..

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Kakav krah balkanskih boraca. Najviše me razočarao Pejić koji je bio toliko nadobudan a sam treće runde jako loš. Vaso klauna ne treba ni komentirati.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma Vaso nije tolikk loš ali manikovski je bolji ne slušaš kut i dobiješ poraz. Ali za mene je manikovski svakako biofavorit od vase sam naravno više očekivao. Antun Račić je dobio po meni svih 5 rundi ne znam koja je budaletina mogla dati draw. Pejić mnogo priča bahati se i na kraju kurac.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Tek sam prije uru došao kući iz Zg-a. Nisam bio na forumu dok sam bio gore pa jbga, nisam vidio da su neki bili do mene :D (ja sam bio C116...u istom redu sa likom koji je govorio "Petrak odjebi" i još par sličnih uvreda hahaha).

Event je bio dobar. Najviše čestitke sigurno idu Račiću, Erslanu i Deliji, ali niti Ivicu se ne smije nikako zaboraviti. Lik je doslovno par sati uletio prije i pružio odličnu borbu. Da je imao pripreme možda bi i uzeo. Pejić mi je totalno razočarenje...kao da se nije pojavio tu večer. Sramota je izgubit od ovoga.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I ja sam bio u C116, moguće da smo bili dosta blizu.. hahaha

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Koji red si bio? Ako je do tebe bio ovaj momak što se Petraku derao onda si bio blizu :D

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma dosta daleko je bio taj od mene, nisam ga ni vidio točno, čuo sam da je blizu al neznam točno gdje, mislim da mi je s desne strane bio..

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja sam bio c 120 197 mjesto znači svi na istoj tribini. Mogli smo na pivo otić prije.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jbg, tko će ga znat tamo u toj gužvi..