What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Laka kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Neki zanimljiviji dvoboji koji nam predstoje do kraja godine (neki su možda već i spomenuti)u ovoj kategoriji:
Ferguson vs Lee - za privremenu titulu u lakoj
Dariush vs Dunham - važna borba za top 10 u kategoriji
Brooks vs Lentz - biti ili ne biti za Brooksa nakon 2 uzastopna poraza
Green vs Vannata - Lando je uvijek zanimljiv za pogledati
(svi ovi prethodno napisani dvoboji su na UFC-u 216. Važan event za cijelu ovu kategoriju)
Poirier vs Pettis - Već spomenuto i otvoreno u posebnoj temi

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Marcin Held dobio novu šansu. Bori se u Poljskoj protiv Teemu Packalena. Drago mi je što mu nisu uručili otkaz. Lik stvarno nije imao sreće u prošla dva dvoboja. Prvo pokraden pa onda ono koljeno od Hadžovića nakon što je uvjerljivo vodio. Ovo bi trebalo biti lagano za njega

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Lauzon i Guida potvrđeni za Norfolk. To bi trebala biti dobra borba!

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo izgleda Lee vs Fergy službeno main event za UFC 216. Čudi me da bar Joannu nisu ubacili. Očito i ona ide u New York.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sramota,prije mi je Ferguson bio antipatičan i nisam ga "volio".Onda sa vremenom mi je proastao u očima i van borbi,ima svoje bisere a naravno uvijek se dođe borit tako da ću zdušno navijat da ispuca Leeja.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sramota,prije mi je Ferguson bio antipatičan i nisam ga "volio".Onda sa vremenom mi je proastao u očima i van borbi,ima svoje bisere a naravno uvijek se dođe borit tako da ću zdušno navijat da ispuca Leeja.
UFC ima dovoljno prvaka za popunit sve PPV eventove, a oni se opet nekako nađu u situaciji da im fali slobodan prvak za predvodit event haha :p Po meni su trebali malo rasporedit snage na PPV eventovima, a ne uguraju 3 title fighta u jedan event.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Koga bi dali Khabibu za povratak?
Barboza nece izgleda biti spreman ove godine, Chiesa izgubio zadnji mec, ostali bookirani.
Jedino mi Iaquinta na pamet pada.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Koga bi dali Khabibu za povratak?
Barboza nece izgleda biti spreman ove godine, Chiesa izgubio zadnji mec, ostali bookirani.
Jedino mi Iaquinta na pamet pada.

Mnogo je nisko rangiran. Najrealnije bi bilo Lee ali su ga uparili sa Fergusonom. Ne znam, Khabib je sam sebi zakuvao. Licno bi mu dao pobednika Alvarez - Gaethje ili pobednika Ferguson - Lee. Ionako ce Conor ici na Diaza najverovatnije.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
J. Miller vs F. Trinaldo u Sao Paolou (Combate reported)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
S. Northcutt vs M. Quinones 11.11.
Opet Sageu daju protivnika po mjeri (koji mu stilski odgovara).

A

Andrijapandrija

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Conor vs nate na staru godinu. Bar tako pise.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nije baš neki izvor, ali ono, ne bi me čudilo. Kakvo sranje od prvaka majko draga. Koji k će im interim titula.

A

Andrijapandrija

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Slazem se, stvarno bi zelio pogledat neke druge borbe,bar u ovoj kategoriji za to ima mogućnosti. Conor vs ferguson, nate vs gaethje, barboza vs alvarez, poirier vs lee, chiesa vs nurmagomedov(cisto da nes odradi). A ne svaki 5 event iste borbe

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nije baš neki izvor, ali ono, ne bi me čudilo. Kakvo sranje od prvaka majko draga. Koji k će im interim titula.

Slazem se, stvarno bi zelio pogledat neke druge borbe,bar u ovoj kategoriji za to ima mogućnosti. Conor vs ferguson, nate vs gaethje, barboza vs alvarez, poirier vs lee, chiesa vs nurmagomedov(cisto da nes odradi). A ne svaki 5 event iste borbe
Kad su već napravili interim između Leea i Fergusona onda nema smisla za Conora ništa osim pobjednika te borbe, ali moguće da je ovo Conorova zadnja borba? Onda me ne bi zanimalo, dobio ili izgubio ako će napokon ići iz ovog sporta onda ok..

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
James Vick vs. Joe Duffy added to UFC 217 in NYC (November 4th)

dobra borba

A

Andrijapandrija

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Dana W. demantirao diaz vs conor znaci borba je sto posto in:)