Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Laka kategorija (nove borbe)

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Malo se zajebavam, ne otpisujem ga totalno ali kad se svi oni krivo postave prije borbe, već vidim da će 99% vremena radit na defanzivnom hrvanju što je gubljenje vremena, treba radit samo na ofanzivi jer ti je to jedina šansa, njegov grappling preživit neće ovako i onako, treba pogledat sve snimke ikad, pogledat dal ima jednu lošu naviku ili nešto krivo što radi u borbama, ako mu se digne ljevi nožni palac prije level changea onda to proučit do zadnjeg detalja i 1000 put na dan bacit flying knee dok ti ne postane prirodno ko da vodu piješ, to je jedini način za Poiriera, Conora i sve ostale stand up borce, ako im uspije napravili su povijest, ako ne bar možeš reć da si probao nešto, Tony i Justin jedini mogu uć u to ko u svaku drugu borbu..

Inače odličan kanal.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Svi oni znaju taktiku a još ga nitko nije dobio. Nepobjediv nije ali vidjet ćemo.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Khabibov otac je dosta puta izjavio da zeli da se ovaj umirovi nakon jos par borbi, a ja mislim da to zeli zato sto ce ga ljudi kad tada provaliti, on jest drugi level u tom hrvanju, ali kad tad ce pokazati vecinu toga sto zna i ljudi ce ga do kraja prokuzit.. mislim da je TNB prije borbe sa Maxom rekao ovo je ATT nemoj ih podcjenit, e tako to treba reci i ovdje

• Love
Reactions: TNB
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kako moze precjenjen lik uzeti rundu neprikosnovenom Khabibu?
To sto je Conor neozbiljan pa se nije pripremao to je druga stvar.
Prije nego što ulaziš u dijalog samnom molio bih te da ne budeš na nekim drogama jer pišeš gluposti, živiš u svijetu iluzije. To da se nije pripremao su obične gluposti. Ako nije precijenjen neka skupi muda pa se krene boriti s protivnicima a ne da čeka Danine poklone za title shot kao što je dobio protiv Alvareza.Zamisli ti to uzeo rundu pa Khabib ga je deklasirao na svim poljima borbe.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ma pusti fijestu vidis da je jos uvijek butthurt sto je Conor izgubio, daj predji preko toga kao ja sa Moraesom sto ga je Cejudo ladno izderao

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Koliko vam guši mogućnost razmišljanja taj hate.
Pokažeš da nije precijenjen(nije najbolji ali je među najboljima) i opet isto,kako vam se da sebe lagati tako.Jos nisam cuo onda da su i ostali protivnici Khabiba precijenjeni kad se ta prica gura,i kak je onda jesu ili nisu?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pokažeš da nije precijenjen(nije najbolji ali je među najboljima) i opet isto
Na koji si način to pokazao? Nisi brat. Nisi. To što prodaje PPV i popularan je ne znači ništa u sportskom uspjehu. A već sam ti davno rekao ako mu je cijela karijera obilježena sa dvije borbe (Aldo, Alvarez) onda je zaista riječ o lošoj karijeri...Više momentuma ima Hunt nego on jebate...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ako su tebi titule,ostale dominantne pobjede nista u sportu onda jebiga ne gledamo isto na to.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nemoj mi stavljat riječi u usta. Ja nisam rekao da su ništa, samo ih ne cijenim kao vi Conorovi fanovi. Ponašate se kao da niti jedan prvak u povijesti nije imao niz značajnih pobjeda. A champ-champ svaka čast, ali taj champ-champ mi je u rangu GSP-ovog. Bez iti jedne borbe i pobjede u toj kategoriji osvojiti pojas (protiv lucky prvaka) mi i nije toliko značajno kao recimo DC-ev uspjeh ili Cejudov. Naravno da me onda nerviraju takvi natpisi o jednom od najboljih boraca u povijesti...Kada ti je najspomenutija stvar u tvojoj karijeri koliko si novca zaradio i koliko prodaješ PPV onda jbga, to je domena najpopularnijeg borca, a ne najuspješnijeg ili najboljeg.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Khabibov otac je dosta puta izjavio da zeli da se ovaj umirovi nakon jos par borbi, a ja mislim da to zeli zato sto ce ga ljudi kad tada provaliti, on jest drugi level u tom hrvanju, ali kad tad ce pokazati vecinu toga sto zna i ljudi ce ga do kraja prokuzit.. mislim da je TNB prije borbe sa Maxom rekao ovo je ATT nemoj ih podcjenit, e tako to treba reci i ovdje
Bas lepo sto se toga secas, naravno da je to trenutno najbolji gym na svetu ATT, ko zna sta mogu spremiti oni stalno dodaju neke nove stvari u arsenal svojim borcima, a i Dustin je koliko smo culi ogroman radnik i zivi zivot sampiona, mislim da ljudi malo njega otpisuju bez razloga, a nisam siguran da ce Khabibu biti tako lako. Svakako cu kao i protiv Maxa okusati srecu na njega vs Khabiba ako bude neka dobra kvota.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Ovako će i Khabibova faca izgledat ako dođe ikad do borbe...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Sad samo pojačaj ovo za duplo.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Hej, kraj se računa :D Pillow fist Khabib ga neće moći završit tako da...gotov je do 5.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Khabib će mu izvuć kimuru ala Johnson style

Tony nije taj da ga sruši :cool:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sa Toncijem smo vidjeli da jako lako ide u parter. Odnosno da se moze lako srusiti. Sam je izjavio da je tako zato sto on sam to zeli. Mozda ce ici na to da izmasakrira Khabiba laktovima sa ledja.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jako tesko da khabiba može izmasakrirat laktovima s leša. Prije može doći do armbara ali da će učinit štetu udarcima teško. Taj je meč jako tesko prognozirati jer oba borca imaju dobru kondiciju.Za mene je tu favorit Khabib ali smatram da Tony ima dobre šanse.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Odrađena konferencija u Londonu. Khabib veli ako pobijedi Poiriera, Tonya i GSPa da bi bio GOAT. Teško da će se boriti sa GSPom, ali hipotetski gledano da stvarno ima ovaj rezime 30-0 bio bi jedan od najvećih. Nebih ga stavljao na prvo mjesto, ali u sami vrh da.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Koga zanima konferencija:

bod