What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Laka kategorija (nove borbe)

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
sad me ne čudi da je conmor ovoh na sparinzima idprebijao

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Radi se na revanšu Feldera i Barboze za UFC 242. Dosta dobar je i taj PPV.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Radi se na revanšu Feldera i Barboze za UFC 242. Dosta dobar je i taj PPV.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Najbolja kategorija

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jedina kategorija u kojoj bi napravio turnir 8 pa nek bolji pobjedi.Khabib,connor,gethje,donald,ferguson,porier,petis i al

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
J. Vick odlučio napustiti laku i otići u welter.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
J. Vick odlučio napustiti laku i otići u welter.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
@lukix ako ponoviš to tri puta zaredom postaće prvak:a020:

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
I tamo će ga isprebijati .

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Cudno kako se brzo tako zalepio hejt za njega, pa covek je pre poraza imao 8-1 u jednoj od UFC-ovi najtezih kategorija uz welter.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
jedina vrijedna pobjeda protiv Trinalda lik ima190 i 70 kg ja imam 170 i variram od 70 do 75 kg.ljudi koji su id njega za glavu manji ga dobiju.možda se preporodi jer neceskidat kg sada ali smatram dasunueelterujoš jači ljudi neho u lakoj.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
70 kila on ima samo na vagi..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
jedina vrijedna pobjeda protiv Trinalda lik ima190 i 70 kg ja imam 170 i variram od 70 do 75 kg.ljudi koji su id njega za glavu manji ga dobiju.možda se preporodi jer neceskidat kg sada ali smatram dasunueelterujoš jači ljudi neho u lakoj.
A znam i ja sam tu negde slican i onda vidim da on to radi, ja ne znam kako je on uspevao to na tu visinu, a nije ni bio nesto tanak kao grana, u svakom slucaju mozda ovaj prelazak u welter mu moze pomoci u karijeri, verovatno ce biti mnogo jaci, momci su veci ali sporiji, a njega su vec 2x uhvatili na brzinu i kracenje distance i nokautirali, mozda bude imao bolju bradu, mozda mu se ovo bas isplati.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
70 kila on ima samo na vagi..
ma znam da ima ali se ooet morap ubit da s tom visinom skidaš.On nrće izgubit ništa preladkom samo ja mu ne dajem velike šanse jer očajno koristi svoju visinu.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
155 "GOAT" razmeš

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
155 "GOAT" razmeš
Nezz jeli ovo trebao biti sarkazam ili ne, ali čovjek je uz Edgara i Hendersona jedini sa 3 obrane pojasa u lakoj + osvoio je welter pojas. Jedan od all time great boraca, ali ovo što sada radi mu je definitivno naštetilo ugledu. Treba znati kada stati jer ovo nema smisla.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
UFC vec ako mu ide na ruku za paycheck trebaju mu dati borca kojeg moze dobiti a ne ovako da ga deranziraju ...