What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Laka kategorija (nove borbe)

M

miodrag234

Blue Belt
White Belt
Friends of Forum
To se slažem ali tu i Tony ima zasluge sa nenormalnim presingom koji stavlja na protivnike. Da, imao ga je Kevin, imali su ga Pettis i Lando u nokdaunu, sve dok ga vise nisu imali :biggrin: i dok ih nije završio. Meni je to Tonyev plus, jer je prošao sve i izvukao se iz teških situacija. Bit će zanimljivo vidjeti kako Khabib reagira ako ga Tony otvori kojim laktom.

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jednostavno taj meč i jeste dodatno zanimljiviji jer i jedan i drugi predstavljaju nešto novo...Khabib nikad nije imao protivnika kao Tony, ali bogme ni Tony nije imao protivnika kao Khabib.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dustin prozvao Conora na revanš. Eto, pravi i najmanje riskantan meč za Conora i trebao bi ovo prihvatiti, a ne samo čekati. Ako dobije Dustina ne bi riječi rekao da mu nakon toga daju title shot (iako da se razumijemo ne zaslužuje bez da napravi neki niz)...

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Marketinški Conoru daleko više odgovara pobjednik meča Cerrone-Gaethje, jer je Dustina već razvalio na način kakav neće moći ponoviti i uvijek se može vaditi na to ako mu ovaj krene nešto pričat. S druge strane, pravo pitanje je tko mu više stilski odgovara. To ne mogu komentirat nešto predetaljno pošto se ne razumijem baš toliko u udarački dio borilačkih sportova jer to nikad nisam trenirao.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Izgleda da je Covington necim potkacio emotivno nestabilnog Poiriera kome je pukao film. Porucio mu je da ce se obracunati kad se vide u ATT dvorani.

Trebao se Poirier povuci negdje bar na mjesec dana. :confused-2x:

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Covington puno priča zato ćese i boriti za titulu nikada.Debil viče da on nije izazivač.Nesto je srao o porieru slušao sam ga iritantan je i lažov.On je baš pravi prikaz ograničenog amerikanca koji smatra da je bolji od drugih.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Colby i MMACro na aparatima, Masvidal posrao Colbya za sve pare, ''Colby place dok cita hejterske komentare'', ''Placa za seks'', ''Colby se usere kad vidi ribu uzivo, i onda prica da ima bolje picke od Masvidala''.

Raskrinkan je Colby.

:n6mzstz:

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pa da, on je pricao kako ima bolje cure nego Masvidal i da je Masvidal ljubomoran na njega, to mj izgleda kao u srednjoškolskim godinama kad se dečki hvale tako i on.Toliko je kenjao a na kraju kad je dobio ponudu usro se jer je kao lova uzrok a prije toga je pričao da hoće meč u studiju.

Last edited:
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma meni bi bilo cool da su stvarno one sve zenske zbog njega tu, mislim ko to ne bi hteo i volio???? Ali on njima placa da budu pored njega i one jos uvek ne mogu da glume srecu i nesto zbog cega ih placa zbog toga izgleda bas jadno.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Sreća se novcem ne može kupiti, lik je fejk i teži nečemu što nikad neće biti.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Conor postao kao seoska kurva, svi se izivljavaju na njemu.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Askren je dobar u spuštanju drugih.Conor pod hitno nekig mora pobjediti inače može karijeru zavrsiti.Ja bi na njegovom mjestu ganjao pojas u perolakoj.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
To bi bilo ponizavajuce do bola da mora u perolaku kako bi nekog pobjedio

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Zasto ponižavajuće, on je tu bio prvak po meni legitimniji nego u lakoj.Volio bih vidjet revanš s maxom.On u lakoj nije dobio nikog osim alvareza a borio se s nateom u welteru

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Mora to biti mec za velike novce. Khabib, Diaz ili Tonci ako dobije Khabiba ...