What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

Luka Jelčić

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Opak protivnik, zna se potući, Bellator ga znači ne misli štedjeti, odmah u vatru, odmah na main card

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Lik će vjerojatno biti nominiran za borbu godinu na MMA Awardsima

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Previse kenja lik trebao bi ga neko malo spustiti na zemlju ocito je malo poleteo.

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Bellator potpisuje nesto boraca iz SBG-a cini se. Jer, neki nisu za UFC, a neki mozda jos nisu spremni.
Ovo ce biti rat. Girtz ima odlican cardio, americki je hrvac i ima odlicnog boksackog trenera. Jelcicu je ovo na papiru jedna od najtezih borbi u karijeri.
AJMO JELCIC!

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bellator potpisuje nesto boraca iz SBG-a cini se. Jer, neki nisu za UFC, a neki mozda jos nisu spremni.
Ovo ce biti rat. Girtz ima odlican cardio, americki je hrvac i ima odlicnog boksackog trenera. Jelcicu je ovo na papiru jedna od najtezih borbi u karijeri.
AJMO JELCIC!
Hoćeš mu biti u kutu tijekom ove borbe? Ako hoćeš ja ne sumnjam da će Jelčić to uspjeti pobijediti.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
a koji ce ti borac reci da bi izgubio od nekog. mislim razumem sta hoces da kazes, imas pravo donekle. ali ipak ga treba podrzati kao regionalnog borca. pogotovu vi iz Hrvatske...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa Jelcic, malo mi zasmetalo kad je u proslom castu pricao kako bi on skinuo glavu Lamasu ili Aldu u lakoj kategoriji, daj malo realnosti.
a koji ce ti borac reci da bi izgubio od nekog. mislim razumem sta hoces da kazes, imas pravo donekle. ali ipak ga treba podrzati kao regionalnog borca. pogotovu vi iz Hrvatske...
To je jedan veliki problem svih ljudi na ovom mizernom Balkanu. Bitno da mu ispred imena piše Hrvat, Srbin ili nešto treće, a kakav je tko kao borac i osoba to je ne bitno. Lik je toliko gluposti izgovorio u malo vremena zadnji put da je to strašno. Kad bi mi netko bližnji bio borac i pričao onako ja bi navijao da ga sahrane od batina u ringu.
Da se razumijemo momak je dobar borac i nadam se i jednog dana dolasku među elitu, ali onakve gluposti tipa "skinut ću glavu Aldu" ili nekom drugom borcu koji čak nisu ni njegova kategorija je ispod svake mjere. Razumijem ja te samopromidžbe, ali ono, malo stani na loptu pajdo...tko visoko leti nisko pada.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
ne buraz nije on rekao da ce Aldu otkinuti glavu. Lik je rekao da lakas u velteru nema sta da trazi kao sto nema perolakas nista u lakoj da trazi. i rekao je da je Till prebuio Cowboya isto kao sto bi on prebio nekog perolakasa i da naveo je Alda kao primer. Malo se preuvelicava njegova izjava i to i trebali ste pazljivije da slusate taj podcast. NOo nema veze. Mislis da je Luka los lik? Pa brate ne pratim ovaj sport zbog humanizma kao prvo a kao drugo lik je iskren. I uvek ce mi biti iskrena seljacina draza nego nabedjeni laznjaci koji glume neku klasu i foliraju se kao da su engleski plemici.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Volim vise likove koji su malo realniji,a ne znam nekako mi i cudna cela ta situacija kad je Pejic pricao za Kruza ono svi ga ismevali posle a ovome nece niko nista reci.

PS. Cenim da ce pobediti ovog lika iz Bellatora nije lik sad neka svetska klasa.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Volim vise likove koji su malo realniji,a ne znam nekako mi i cudna cela ta situacija kad je Pejic pricao za Kruza ono svi ga ismevali posle a ovome nece niko nista reci.
Dvostruki kriteriji...to ti je slično kad je Lesnar okinuo na doping pa odmah pljuvanje sa svih strana, a Jones okine 2x i i dalje imaš fanova koji sve to smatraju namještaljkom i da je nevin. MMA fanovi u globalu su najgori fanovi od svih sportova.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Debi Luke Jelčića u Bellatoru neće pamtiti po dobrom. Budući da je jeftino nokautiran u prvoj rundi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A nek je naš, ali brate jest se izasro izjavama u posljednje vrijeme nije mi uopće žao da je netko pomeo pod sa njim. Još kažu da je u borbi glumio budalu i provociro.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dobro al način na koji je izgubo je prilično jeftin. Okliznuo se ... i onda dobio udarac u potiljak ako se dobro vidi na snimku!

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I Luka potvrđuje da je bilo ilegalno.

“Hvala vam svima na podršci i svim porukama koje ste mi poslali, od mojih suboraca, prijatelja i obitelji, do svih koji me poznaju ili cijene moj rad. Dobio sam dva udarca u potiljak i od tog trenutka sam se borio na autopilotu. Tako je kako je, ne očekujem milost niti ju dajem, iz bitke izlazim sa štitom ili na njemu i to se nikad neće promijeniti. Veliko hvala mom lojalnom timu sponzora na njihovoj podršci koja mi čini život lakšim dok radim ono kaj volim. Uzeti ću vrijeme za odmoriti tokom blagdana sa zaručnicom i našim obiteljima i vratit ću se bolji kao što sam to i prije uvijek radio”, napisao je Luka na društvenim mrežama.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Bas ulice u oci taj drugi udarac u potiljak, mislim da ga je taj udarac kostao dalje meca obzirom da je pre toga pojeo 2x velike udarce ovog lika i nista mu nije bilo a posle tog udarca je van sebe ocito.

PS. Okacili su borbu na MMA Core pa sami presudite.