What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Marihuana

G

ghostmma

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Primjetio sam da je poseban trend da MMA fanovi i sami borci često pribjegavaju pušenju marihuane.

Šta članovi foruma misle o tome, duvate li vi?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ne.
A što se tiče sportaša mislim da pušenje trave i sport ne idu u istu rečenicu međutim van borbe me ne interesira hoće li duvati ili ne. Ako njih opušta i paše im zašto ne? Samo nek nisu napušeni kad ulaze u kavez jer to nema smisla.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Primjetio sam da je poseban trend da MMA fanovi i sami borci često pribjegavaju pušenju marihuane.

Šta članovi foruma misle o tome, duvate li vi?
Mislim da si se lose izrazio, nisu samo sportasi i MMA fanovi nego gotovo svi zivi mladi, najveca fora da je mnogo njih na nekim tezim stvarima.

Svako nek radi ono sto ga cini sretnim, ja nisam bog da sudim. Ja se trudim da zivim sportski, tako da marihunu, alkohol i cigare nikad nisam probao, niti planiram.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ali ti nije stran "seratonin" jer voliš da se pucaš sa njime u velikim količinama.  :jointma4:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ali ti nije stran "seratonin" jer voliš da se pucaš sa njime u velikim količinama.  :jointma4:
Ma to mi je prirodno, pucam se serumom istine i realnosti i svima preporucujem.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kanađani će od septembra moći legalno kupovati i konzumirati marihuanu jer je usvojen zakon u parlamentu o upotrebi u rekreativne svrhe.  :smiley_joint:

Kanađani će moći posjedovati do 30 grama suhog ili svježeg kanabisa koji će moći nabaviti kod ovlaštenih prodavača.
A što je najljepše zakon im daje da sami uzgajaju do četiri sadnice ove biljke:weed:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I konačno Kanada je postala država koja je legalizirala prodaju i rekreativnu upotrebu marihuane.

Osobe koje konzumiraju marihuanu moraju imati više od 18 godina. I zabranjena je prodaja licima mlađim od te dobne granice.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nema problema,ovima ispod 18 ce kupiti netko stariji i to je to

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Realnost je da su alkosi agresivniji i prave sranja.A  ljudi koji konzumiraju marihuanu su mirniji i srećniji.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zalijevao marihuanu, pušten na slobodu

Općinski sud u Širokom Brijegu odbio je prijedlog za određivanje pritvora V. M. (45) iz Posušja, osumnjičenom za krivična djela neovlaštena proizvodnja i stavljanja u promet droga i nedozvoljeno držanja oružja ili eksplozivnih materija.

Pripadnici Granične policije BiH 29. avgusta u mjestu Vir kod Posušje uhapsili su 45-godišnjaka, nakon što su ga zatekli kako zalijeva stabljike indijske konoplje. Tada su oduzete 84 stabljike indijske konoplje. Naknadnim pretresom njegove porodične kuće pronađeno je 20 metaka.

Zanimljivo je da je prošle godine V. M. određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje da je kao saizvršitelj zasadio i uzgajao 2.246 stabljike indijske konoplje.

Samo je ljubitelj biljaka nista vise ... :a055:

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!