News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

McGregor: "Ja sam i dalje šampion u perolakoj kategoriji"

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Aham jesi, kao i ja. Mac je postao nevjerojatno dosadan i iritantan sa ponavljanjem ove izjave. Znamo milijun % da se više nikad neće vratiti dolje i on opet pametuje. Sine, nećeš ti uskoro biti ni prvak u lakoj kad ti uzmu pojas zbog ne branjenja.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Oće oće :Dpogotovo sad
Bome ne znam ni ja zašto i želi bit prvak u perolakoj,to je doslovno prelagano za njega i bez prave konkurencije.Skužio je i on to i zato je otišao za većim izazovima.Ako će mu se dat napravit će u lakoj istu stvar kao i u perolakoj,pokazat da nisu njegov nivo i povući se kao najbolji lakaš ikad.Ali to je na njemu prije svega novčana odluka,vidit ćemo.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Oće oće :Dpogotovo sad
Bome ne znam ni ja zašto i želi bit prvak u perolakoj,to je doslovno prelagano za njega i bez prave konkurencije.Skužio je i on to i zato je otišao za većim izazovima.Ako će mu se dat napravit će u lakoj istu stvar kao i u perolakoj,pokazat da nisu njegov nivo i povući se kao najbolji lakaš ikad.Ali to je na njemu prije svega novčana odluka,vidit ćemo.
A rekord u obrani pojaseva lake kategorije je "samo" 3 tako da nije nemoguće da ide po taj rekord, al budući je on kukavica koja se boji branit pojas sumnjam u to.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zato je i tražio striktno Diaza,i školovao Dustina i Maxa.A suprostavlja se i Woodu.Sve kepeci :D

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
McGregor, koliko god bio dobar borac, je proizvod UFC-ove politike i medija. Od toga neće nikada pobjeći, ali Bogu hvala vidim da i fanovi shvaćaju to sve više i više pa ga ismijavaju zbog ovakvih izjava. Ne bih se čudio da UFC otvori iduće godine super laku kategoriju i daju McGregoru šansu za taj treći pojas. Jednostavno ja ne vidim scenarij u kojem on brani pojas. To je za mene znanstvena fantastika. On je borac koji ne preuzima rizike. Svi njegove borbe sa "većim" momcima smatraju hrabrošću, ali činjenica je da njega zanimaju pare i sigura. Recimo on da se danas sutra bori protiv Woodleya nema što izgubit. Dobiva pare, a ako i pobijedi biti će heroj i legenda, ako izgubi pričat će se o njegovoj hrabrosti i o tome kako je izazvao čovjeka koji je bar 5 kategorija veći od njega hahaha. Obična propaganda, ali naivni ljudi puše priče. A da brani pojas onda itekako ima što izgubiti. Zamisli odmah izgubi u prvoj obrani? Sve njegove pričice i aura o "still two div champ" padaju u vodu.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Zato je i tražio striktno Diaza,i školovao Dustina i Maxa.A suprostavlja se i Woodu.Sve kepeci :D
Diaz je osrednji borac, e da u toj borbi je bio 20kg teži od Conora haha. Max je u to vrijeme bio neiskusan borac(7-2 i poraz od Bermudeza), za Dustina se znalo da ima staklenu bradu i da je savršen matchup za Conora

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vama nikako udovoljit sa kim god da se bori.Uvijek je tako bilo kod njega i bit će kaj se tiče "hejtera".Veći,manji protivnik opet se nađe nešto kaj ne valja i ne paše.Tipično.Nema kaj izgubit sa Woodom je sad priča,prvo se boji većih od sebe pa kad bi se borio sa većim onda sebe onda više nema kaj izgubit :mrgreen: kada bi i drugi borci imali njegovu sposobnost ni oni ne bi branili pojas već bi tražili nešto više.Možda sa vremenom to i vidite ako se nađe takav borac u budućnosti.Sad vam je to čudno jer je novo,avangarda u MMA ali vrijeme će pokazati.A na njegovom primjeru se vidi da je prilično uvjerljiv i precizan u tome kaj radi.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nikad se neće naći borac kao on (mislim da će nekome dopustiti avanture u teže kategorije i samo napade na pojas) osim ako UFC-u ne donese brdo love (a takvih nema na vidiku).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nikad se neće naći borac kao on (mislim da će nekome dopustiti avanture u teže kategorije i samo napade na pojas) osim ako UFC-u ne donese brdo love (a takvih nema na vidiku).
A nikad ne reci nikad,kad je Maia izgubio grappling bitku u UFCu sve je moguće  :lol:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
EA Sports priznao Conoru status MMA legende. :eek:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
EA Sports priznao Conoru status MMA legende.  :eek:
Pa moze se reci da jeste legenda, koliko je podigo ovaj sport i popularizovao, iduce generacije koje dolaze treba sliku njegovu u novcaniku da drze.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa moze se reci da jeste legenda, koliko je podigo ovaj sport i popularizovao, iduce generacije koje dolaze treba sliku njegovu u novcaniku da drze.
Poplarizirao ga je u negativnom smjeru. Doveo je fanove od kojih treba povraćat (čast iznimkama koji su i prije pratili mma i zavolili Conora, to ok, al ovi novaci koji su počeli pratit sport od Conora i koji će ga vjerojatno prestat pratit nakon njega ufff, užas...jedino dobro za UFC džep).

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Poplarizirao ga je u negativnom smjeru. Doveo je fanove od kojih treba povraćat (čast iznimkama koji su i prije pratili mma i zavolili Conora, to ok, al ovi novaci koji su počeli pratit sport od Conora i koji će ga vjerojatno prestat pratit nakon njega ufff, užas...jedino dobro za UFC džep).
Ne kazem ja da ce svi ostati, ostace 10% njih. Na kraju krajeva ja sam tako zavoleo MMA pre 5,6 godina, pricali drugari 'Silva umetnik' krenuo da gledam evente sa Silvom, posle video Kondita, polako krenuo da pratim svaki event, posle probao malo da treniram, nije islo i eto sad pratim sve zivo.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kad će Maia dovest fanove u sport :?:
:mrgreen:

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Žalosni su današnji fanovi. Reče jedan neki dan (Babić mislim) dođe neki momak kod njega na trening, želi se okušat u MMA i malo ono popričali ono da šta zna, tko su mu uzori. Kaže ovaj ja ti samo za McGregora znam. Pa pita ga ovaj Fedor, Cro Cop, jesi za njih čuo kaže on nešto poznato, al nemam pojma tko su. Pa nalemo bi boga u njemu i izbacio ga iz dvorane!

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Žalosni su današnji fanovi. Reče jedan neki dan (Babić mislim) dođe neki momak kod njega na trening, želi se okušat u MMA i malo ono popričali ono da šta zna, tko su mu uzori. Kaže ovaj ja ti samo za McGregora znam. Pa pita ga ovaj Fedor, Cro Cop, jesi za njih čuo kaže on nešto poznato, al nemam pojma tko su. Pa nalemo bi boga u njemu i izbacio ga iz dvorane!
Pa to ti je sablon neki za Konorove fanove, zna samo za Konora, Nejta i Rondu, nije MMA mec pogledao u zivotu a svako od njih zna da sere kako je mec Flojda i Konora bio 'sranje'.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ima ekstrema da,ali Bože moj ako će i tako ući u dublje u sport sigurno će popratit i ostalo.Poznavao sam lika koji je eto znao tko je Kličko ili Tyson(jer je to najpopularnije ime u boksu općenito) ali nije znao tko je Ali.Meni to nije bilo jasno kako netko ne zna tko je jebeni Ali..pa malo educiraš ljude i tako to.Samo lagano i dođe sve na svoje pa tako i sa fanovima.