What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

McGregor vs. Ferguson

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Mislim da će se ovo dogoditi, iz vrlo jednostavnog razloga. Nakon ove Tonyeve predstave, sve više mislim kako će i UFC zaključiti da ta borba ima puno više smisla. Čak vjerujem da Tony ne bi postigao ništa manju prodaju od Diaza, odnosno da će većina ionako to kupiti zbog Conora. A Tony će tu biti puno manji pain in the ass što se tiče potraživanja, a čak vidim i bolji marketing, odnosno kvalitetniji trash talk od rednecka Natea...

O sportskom smislu da ne govorim... E sada, jedino brine ono što žele Conor i njegov tim, laku borbu protiv precjenjenog Diaza, ili vrlo lako mogući poraz od najkompletnijeg borca divizije?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim ko bi normalan rizikovao sve protiv Khabiba ili Fergusona ako vec moze da odabere Diaza???

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nadam se da će se dogoditi jer je ovo jedini logičan potez. Kad ima interim znači ili brani pojas ili prepusti pojas. Treće opcije nema. A nakon ovoliko pobjeda vjerujem da će Tony biti svim fanovima interesantniji izbor nego Diaz.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mislim ko bi normalan rizikovao sve protiv Khabiba ili Fergusona ako vec moze da odabere Diaza???
Stilski gledano Nate je Conoru velik izazov jer ga Conor ne može nokautirat jednim udarcem, a Khabiba i Tonya vjerujem može. Jedino pitanje koje se nameće je novac, al mislim da bi prodaja McGregor vs Tony bila puno prodavanija nego Diaz 3.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nikako da bi borba sa Fergijem prodala više nego sa Diazom.Bio bi šokiran da bude tako.
Kaj se tiče borbe,treba bit iduća.Tony je isto tip koji će ić u nadmetanje u stojci pa ako se ukaže prilika onda tražiti d'arce.Samo prije tog će izgubit kao i ostali :p

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Ajd pogledaj ovako... Da u pitanju nije conor nego neki drugi borac, tko bi trenutno prodao više, Nate Diaz ili Ferguson? Uzmi u obzir da Nate, za razliku od brata, nikada nije bio nikakav draw

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Puno bolju priču mogu napraviti sa dvobojem Tony vs McGregor nego Diaz 3. Treći dvoboj sa Diazom zanima samo McChicken fanove (istina mnogo je takvih), a borbu sa Tonyem bi vrlo rado pogledali i svi hejteri...

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Tony vs McGregor ce se desiti. NJih dvojica cak i imaju istog menadzera. Cak mislimd da je to vise problem neko olaksavajuca okolnost. Ti likovi stalno nesto mute. Ali ipak mislim da ce se desiti ali ne do kraja godine. Reakno Tony je tu favorit takoce biti i na papiru. NE znam kolike sanse dajem Conoru ali svakako se ne bih usudio reci da je bez sansi. MIslim da bi dvoboj Conor - Nate losije prosao u ovom trenutku nego Tony - Conor. Jer fanovima bi bilo jasno da je money fight i u Conora bi mnogi bili razocarani, cak i njegovi fanovi, jer izbegava privremenog prvaka. To bi mu smanjilo cenu. Dok sdruge strane, ako bi kojim slucajem pobedio Tonyja...Conor - Nate bi vredelo mnogo vise.

Takodje se slazem sa Lukixom da Conoru mozda i vise odgovara Tony. Nisam siguran, moram da proverim ali koliko se secam Vannata je udarcem oborio Fergusona i gotovo ga imao, Conor ima puno vece sanse od Vanate. Jedino jebeno je reach. Tony ima jeben reach a Conoru je reach i FW bio najveca prednost.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Conor McGregor vs. Tony Ferguson 1.60 – 2.30
Conor McGregor vs. Nate Diaz III 1.40 – 2.95

Ajde UFC organizuj Toni vs Konor, ljudi zele laku lovu da dignu na Toniju.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Nije to nikakva laka lova. Jako težak meč za prognozu. Kao što Tony može lako subb Conora tako i Conor može njega nokautirat u prvoj razmjeni.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Nije to nikakva laka lova. Jako težak meč za prognozu. Kao što Tony može lako subb Conora tako i Conor može njega nokautirat u prvoj razmjeni.
Pa nije to Dastin Porier da samo legne dole, covek ima ozbiljnu bradu i jos bitnije nije MIDZET.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum

Pa nije to Dastin Porier da samo legne dole, covek ima ozbiljnu bradu i jos bitnije nije MIDZET.
Veliki je momak, ali iskreno ne verujem da ce mu biti bas toliko lako koliko svi prognoziraju. Mozemo da pljujemo Conora do sutra ali daleko je on od loseg borca. Mislim da ce Tony imati vise problema sa njim nego sto je imao sa Kevinom. Svakako je favorit i ove kvote su nerealne, apsurdno nerealne bih rekao. Ipak ne verujem da ce to biti setnja u parku kako svi zamisljaju.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ne znam, ali ako dodje do meca ja cu staviti neke malo vece pare na Fergusona, imam neki osecaj.

Dobar poster.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
i ja kad bi stavio pare stavio bi na Fergusona, samo ne mislim da ce biti tako lako :)

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Connor manje od 3 mjeseca nakon teskog meca s Kevinom...Hm...
A sve je jasno, krene li se Tony nadmudrivati u stojci, zaspat ce. Ali srusi li Irca, silovat ce ga u parteru.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Connor manje od 3 mjeseca nakon teskog meca s Kevinom...Hm...
A sve je jasno, krene li se Tony nadmudrivati u stojci, zaspat ce. Ali srusi li Irca, silovat ce ga u parteru.
ja mislim da cak i ako krene u stand up sa Conorom da ce mozda pobediti. Jer Conor ima TKO power pre nego KO. A ako ga obori udarcem i ovaj padne i on krene na neki GnP Tony bi mogao lako da ga spetlja i odradi neki submission. Svasta moze da se desi. Po meni je Ferguson veliki favorit ali ne otpisujem Conora.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!