What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Megdan FC "Megdan Odabranih"

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Četvrti event će se održati 15. ožujka u Novom Sadu.

Na cardu je poznati Zuluzinho koji se borio sa Fedorom.

A trebao bi da se pojavi i bivsi UFC Contender Hermes Franca potiv "Psihopate" Bakocevica. Jos nije zvanicno. :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Na Megdan FC-u 4 će doci i do hrvatsko-crnogorskog obračuna izmedju talentovanog Luke Ćurkovića i mladog Miloša Janičića. Janičić je nesto iskusniji sa 12 meceva gdje je zabiljezio 10 pobjeda.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Trebao ih je upozoriti da je MMA borac :icon_mrgreen:

Srpski MMA borac Milan Nakić brutalno je pretučen u Nišu, kada je izbačen iz autobusa Niš Ekspresa od strane konduktera i vozača. On se vraćao autobusom sa turnira Megdan odabranih u Novom Sadu, a u Nišu je trebalo da preseda do rodnog Bujanovca.

On je opisao da je bio pospan i da ih je možda opsovao kada su ga budili da izađe iz autobusa, nakon čega je divljački pretučen. Vozač i kondukter budili su me da izađem iz autobusa.Pospan i previše umoran možda sam ih opsovao i uvredio. Počeli su da me divljački udaraju. Izveli su me iz autobusa, vukli kao životinju. Još sedmorica muškaraca im su me tukla rukama i nogama. Nisam mogao da se branim. Ubrzo je stigla policije i sve sam im objasnio - rekao je Milan Nakić za Bujanovačke.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Možda sam ih opsovao kad su me budili, ne možda nego si vrijeđao ljude i kurčio se pa dobio po labrnji.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Megdan je upravo ugasen od strane vozaca i konduktera, ljudi su i pre ovoga mislili da se ovim nekim lokalnim borcima dovode kante i kese da bi okrenuli pare od drzave, sad to imaju i napismeno bukvalno, da vidim ko ce sad da im dodje u arenu.

PS. I ovo se naziva MMA borcem?? Kakav si ti to MMA borac kad te prebiju vozac i kondukter?????

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mozda je bio pospan i depresivan od izgubljene borbe, a dvojica mucki navalila na njega. Nisu naivni ni soferi sto se snage tice. Cijeli dan to vrti volan.

https://www.sherdog.com/fighter/Milan-Nakic-240253

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Mozda je bio pospan i depresivan od izgubljene borbe, a dvojica mucki navalila na njega. Nisu naivni ni soferi sto se snage tice. Cijeli dan to vrti volan.

https://www.sherdog.com/fighter/Milan-Nakic-240253
Treba prepraviti u score 5 5, zadnji poraz via tko Šofer