What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Metalheads

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Naslov sve govori,samo deri
Počet ću sa svojim najdražim bendom i vjerujem svima znan-Iron Maiden :cool:

Mogao bi još u nedogled ali ovo je za početak.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nikad mi iron maiden nije bio drag. Imaju dobrih pjesama, ali nezz. Nisu mi sjeli nikad niti sam ikad imao namjeru slušat ih. Više mi odgovaraju metal stilovi poput Linkin Parka (koji naravno imaju mješavinu milijun stilova) ili symphonic metal bendovi kao Nightwish i Within Temptation jer imaju blaži pristup nego ovi heavy metalci...nikad nisam mogao podnjet taj heavy metal i taj zvuk. Za mene je to iskreno odvratno i neslušljivo :p

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nikad mi iron maiden nije bio drag. Imaju dobrih pjesama, ali nezz. Nisu mi sjeli nikad niti sam ikad imao namjeru slušat ih. Više mi odgovaraju metal stilovi poput Linkin Parka (koji naravno imaju mješavinu milijun stilova) ili symphonic metal bendovi kao Nightwish i Within Temptation jer imaju blaži pristup nego ovi heavy metalci...nikad nisam mogao podnjet taj heavy metal i taj zvuk. Za mene je to iskreno odvratno i neslušljivo :p
Hahaha neću dalje odgovarati na ovo,ne želim  :mrgreen:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Haha :pA jbga. Meni je brat jedno vrijeme slušao metal na veliko (al baš heavy metal). Meni su uši i živci pucali :DJednostavno taj tip glazbe mi ne odgovara (a stvarno mogu slušat skoro sve).
Inače težak zvuk sa melodičnim glasom...e to volim:

Nightwish i W. Temptation nisam kačio jer su oni više manje svima poznati. Xandria nije, al valjaju (meni ofc :p).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa za slučaj da ozbiljno misliš(još mi je to nevjerojatno :D) poslušaj prvu i zadnju pjesmu kaj sam stavio,nikako nešto hardcore kao black metal npr.Laganica,osobno ne mogu zamislit bolji bend od IM,sve je savršeno :)čekaj kasnije kroz koji dan kad dođe na red malo jače stvari kako bi to usporedio sa IM :lol:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa za slučaj da ozbiljno misliš(još mi je to nevjerojatno :D) poslušaj prvu i zadnju pjesmu kaj sam stavio,nikako nešto hardcore kao black metal npr.Laganica,osobno ne mogu zamislit bolji bend od IM,sve je savršeno :)čekaj kasnije kroz koji dan kad dođe na red malo jače stvari kako bi to usporedio sa IM  :lol:
Ma slušao sam masu pjesama od IM-a al jednostavno cijeli taj žanr metala mi ne odgovara. Kažem metal Linkin Parka neću spominjat jer on je ipak band koji u jednoj pjesmi zna izmješat mnogo žanrova (pa onda nađeš rep, rock i dubstep u jednoj pjesmi haha). Uz njega sam odrastao i on me je uveo u ostale pojedinačne žanrove.
Svejedno, 90% mojih slušnih pjesama otpada na veselice: euro dance, regee, latino pop, house muzika. To je ono u čemu jednostavno uživam :DTo su moji glavni žanrovi. A 10% otpada na sve ostalo kao alternativni rock i metal, nu metal, symphonic metal.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa za slučaj da ozbiljno misliš(još mi je to nevjerojatno :D) poslušaj prvu i zadnju pjesmu kaj sam stavio,nikako nešto hardcore kao black metal npr.Laganica,osobno ne mogu zamislit bolji bend od IM,sve je savršeno :)čekaj kasnije kroz koji dan kad dođe na red malo jače stvari kako bi to usporedio sa IM  :lol:
Ma slušao sam masu pjesama od IM-a al jednostavno cijeli taj žanr metala mi ne odgovara. Kažem metal Linkin Parka neću spominjat jer on je ipak band koji u jednoj pjesmi zna izmješat mnogo žanrova (pa onda nađeš rep, rock i dubstep u jednoj pjesmi haha). Uz njega sam odrastao i on me je uveo u ostale pojedinačne žanrove.
Svejedno, 90% mojih slušnih pjesama otpada na veselice: euro dance, regee, latino pop, house muzika. To je ono u čemu jednostavno uživam :DTo su moji glavni žanrovi. A 10% otpada na sve ostalo kao alternativni rock i metal, nu metal, symphonic metal.
Pa nije to metal to sam već rekao,je djelomično ali ono skroz se vidi razlika.Kod mene samo heavy metal,folk metal,melodic metal,trash metal,pomalo black metal i manje više je to to,da se poslušat i nešto drugog.
Slipknot u svojim počecima i danas totalna razlika,danas komercijala.Ali ovo prije je bilo jebeno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Slipknot haha. Evo ovo što si zaljepio pa ja ovo organski ne mogu podnjet. Ovakav tip muzike. Baš ono žešći metal :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Meni puno znači elektronika. Kad imaju to ubačenu u svoju muzika sa kolko tolko pristojnim glasom (bez nekog drečanja ili bože sačuvaj grovlanja) onda mogu poslušat. Najdrečaviji metal kojeg sam mogao slušat imali su Blue Stahli i Celldweller. E njih sam slušao prije par godina, al više ne.
Recimo ova pjesma (iako je spot očajan haha) mi je draža i slušljivija nego sve od Maidena što si postavio :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Slipknot haha. Evo ovo što si zaljepio pa ja ovo organski ne mogu podnjet. Ovakav tip muzike. Baš ono žešći metal :D
Pa zato sam i stavio da vidiš da IM nisu kao oni već naspram njih kao GNR  :mrgreen: i ovo je prosjek u biti od onog kaj ja znam slušat haha

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Haha, a dobro, svak nešto voli. Jbga, ja više preferiram "melodičnije" tipove metala te rock muziku. Tko može zamijenit ovo?

Al opet i sve to pada u vodu kad čuješ Despacito pa poludiš hahahaha :lol:

(neću spamat temu drugim žanrovima...držimo se metala) :p

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Makni ovog despacita odavde,to je uvreda metalu da ide uz istu rečenicu.Držimo se teme.
Jedna pjesma u kojoj je za vrijeme snimanja došlo do rezanja pjevača Taylora čije krikove kasnije možete čuti u pjesmi :D
Sutra jedna zajebana priča.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Malo viking metala :cool:
Moj no2 bend

Apsolutno remek djelo

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@MMACroatia - I, o čemu pjeva pjesma? :DNezz kako možeš neš slušat što uopće ne znaš šta znači (mislim, možda znaš u sažetku, al sigurno ne znaš cijeli tekst).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
@MMACroatia - I, o čemu pjeva pjesma? :DNezz kako možeš neš slušat što uopće ne znaš šta znači (mislim, možda znaš u sažetku, al sigurno ne znaš cijeli tekst).
Znaš da postoji nešto kaj se zove prevođenje :D?A i kad ne bi prevodio opet mi je super,volim bendove koji pjevaju na svojem jeziku a ne samo engleski da se fura.
Pa tako evo malo Islanda :)

Pa ćemo na Finsku

Farski Otoci i meni jedna od općenito najdražih pjesmi,vječno bi ju mogao hvalit

Life is good

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@MMACroatia - Hajde opet te molim (ako jučer nisi vidio) da makneš taj gif iz potpisa. Izuzetno je iritantantno scrolat postove i stalno taj gif. Ometa brzinu scrolanja. Ne samo to nego ako imaju drugi gifovi ili videa u vezi teme taj tvoj potpis samo smeta.

Inače ne mogu vjerovat da sam zaboravio jedan metal bend kojeg sam čak i slušao kao mlađi Imaju par dobrih pjesama.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Eto odmah izgleda normalnije.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!