Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Muška bantam kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dodson protiv Moraesa dodan na UFC Norfolk.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
J. Lineker vs M. Vera 28.10.
R. Assuncao vs M. Loppez 11.11.

Matchmaker koji je sastavio Assuncao vs Lopez je vjerojatno bio teško napušen haha :DNezz koja logika u ovom meču; Raphael koji je top 5 i dolazi nakon pobjede protiv Moraesa ide na lika koji ima 2:1 u UFC-u. :p

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja oko tog Assucaoa ne vidim ništa da je on top 5,neaktivan,nigdje ga nema i kojeg top borca je on dobio?Dillashawa pred više godina kaj je mogao i izgubit.Prije mi je Shogun top 5 u poluteškoj neg on ovdje.
Pa jebote ja nisam niti njegove fanove vidio,čak ni brazilce.Za njega samo valjda obitelj i prijatelji navijaju.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ja oko tog Assucaoa ne vidim ništa da je on top 5,neaktivan,nigdje ga nema i kojeg top borca je on dobio?Dillashawa pred više godina kaj je mogao i izgubit.Prije mi je Shogun top 5 u poluteškoj neg on ovdje.
Pa jebote ja nisam niti njegove fanove vidio,čak ni brazilce.Za njega samo valjda obitelj i prijatelji navijaju.
A šta bi ti da nije rangiran? :pČovjek ima 9-2 rezultat u UFC-u i nakon poraza od TJ-a ponovno je upisao dvije pobjede. I taj poraz je došao nakon pauze od skoro dvije godine...jedino je tad bio neaktivan, a ovo će mu biti 3. borba ove godine. Samo kažem da mi je nelogično da čovjeku daju lika koji je 2:1 u UFC-u...ali očito nije nitko drugi htio.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nek ide u Bellator il neku džunglu iz Brazila,gubi vrijeme ovdje samo.Padded record kako bi rekli,tih 9-2 je otprilike 2-2 :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
D. Cruz vs Jimmie Rivera dodani na UFC 219. Ovo je title eliminator :DDrago mi je da Cruz ide ponovno u akciju. Nek pokaže da zaslužuje novi napad na titulu, a ne samo čekat.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
To te ja pitam,bit će dobro ovo.A onda nazad po pojas.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
To te ja pitam,bit će dobro ovo.A onda nazad po pojas.
Šteta što nije na 5 rundi, al dobro i ovako. Drago mi je da se bori. Kad nije ozljeđen nema smisla da čeka na novi dvoboj.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
URL url="http://mmajunkie.com/2017/09/henry-cejudo-sergio-pettis-rebooked-ufc-218-detroit?utm_source=fb-CEJPET&utm_medium=social&utm_campaign=facebookc"LINK_TEXT text="http://mmajunkie.com/2017/09/henry-ceju ... =facebookc"http://mmajunkie.com/2017/09/henry-cejudo-sergio-pettis-rebooked-ufc-218-detroit?utm_source=fb-CEJPET&utm_medium=social&utm_campaign=facebookc

Sergio Pettis vs Henry Cejudo zakazano za UFC 218!

Title eliminator.

Mislim da ako se Cejudo bude borio kao protiv Reis-a da ce pobediti.

EDIT: Već sam to napisao :DFalio si temu haha, to je borba muha, a ne borba bantam kategorije :p

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
B. Caraway vs L. Sanders dodani na FN Fresno.
Na istom eventu također Alcantara vs Perez.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A. Sterling vs R. Yahya UFC Fresno

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
brutalna borba, Yahya više nije one trick pony i svakako je najveći sleeper u ovoj kategoriji, Sterling je i dalje najveći talent kategorije

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cruz slomio ruku, ništa od borbe sa Riverom.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
:evil: sranje,onda valjda ide odma Rivera na TJa ako mu već ne misle dat zamjenu.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
:evil: sranje,onda valjda ide odma Rivera na TJa ako mu već ne misle dat zamjenu.
Navodno se Lineker javio da uleti kao zamena ali to je skroz neprovereno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
sranje,onda valjda ide odma Rivera na TJa ako mu već ne misle dat zamjenu.
Pa taj potez bi jedini i bio logičan jer Cruzu slomljena ruka neće tek tako lako zacijeliti.
A mogli bi ovu situaciju iskoristit u korist borbe TJ vs DJ...kao nema jasnih izazivača pa će malo prije odradit taj meč :)

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Cody - Rivera je najrealnije.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mozda za neki tamo UFC 220, ali ovo je za manje od mesec dana, tesko je posle onakvog nokauta opet uci u dvoranu i biti spreman za mec u tako kratkom roku.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cody se neće nakon onakvog nokauta vratiti tako brzo. Ako otpišu Linekera (koji se ponudio) onda neka Rivera ide odmah na title shot. Momak je na 20 pobjeda u nizu ako on ne zaslužuje onda ne zaslužuje nitko.

bod