What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Muška bantam kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A ovo u vezi slabe konkurencije pa se zato spustio neću niti komentirati vele. Glupost na kvadrat. Bantam nikad jača. Nedostatak Cruza ili TJ-a je nebitan. Cruz poslje toliko ozljeda vjerojatno više nije ni isti (ako se vrati) i pobjeda protiv njega danas je daleko manje vrijedna nego prije par godina. TJ nije relevantan ni 1% jer je dopingirano smeće. Ostali? Pa imaš dolazak mladih boraca kao Yan ili Sterling, imaš jebenog Cejuda kao šampiona, par veterana kao Assuncao koji su i dalje u vrhu...itekako kvalitetna divizija. Više posla ima ovdje nego u jednoj perolakoj. Ako je sposoban pobijediti jednog ili više imena sa ove liste u 38. godini života onda zaslužuje samo respekt...

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Bantam je odlična divizija samo šteta što ima dosta elitnih boraca izvan UFC-a. Zamislite koliko bi brutalan bio turnir u kojem bi bili Cejudo, Moraes, Horiguchi, Yan, Lineker, Sterling, Assuncao i DJ.
Horiguchi protiv Cejuda i Yana su mi najjače borbe koje se nikad neće desiti. Dobro, poslje Khabib-Tony.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Cory Sandhagen isto nadolazi, uskoro na UFC 241 ce imati priliku vs Assuncaoa da to i dokaze.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da, Cory ima odličnu priliku za upisati se u top.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A ovo u vezi slabe konkurencije pa se zato spustio neću niti komentirati vele. Glupost na kvadrat. Bantam nikad jača. Nedostatak Cruza ili TJ-a je nebitan. Cruz poslje toliko ozljeda vjerojatno više nije ni isti (ako se vrati) i pobjeda protiv njega danas je daleko manje vrijedna nego prije par godina. TJ nije relevantan ni 1% jer je dopingirano smeće. Ostali? Pa imaš dolazak mladih boraca kao Yan ili Sterling, imaš jebenog Cejuda kao šampiona, par veterana kao Assuncao koji su i dalje u vrhu...itekako kvalitetna divizija. Više posla ima ovdje nego u jednoj perolakoj. Ako je sposoban pobijediti jednog ili više imena sa ove liste u 38. godini života onda zaslužuje samo respekt...
Nisam ni rekao da je bantam slab(iako je ocito oslabila),nisi me skuzio po obicaju.
Doduse dva bas top borca su odsutni.
Zaboravio sam skroz na Garbrandta koji je isto netko tko bi dobio Edgara.
Yan i Sterling jos nisu toliko razvijeni da bi rekao da su neke top pobjede.Potencijal je tu ali nisu jos to dostigli.Cody iako je opao zbog samog sebe bi i dalje sada bio jaca pobjeda od ovih. Lineker je isto otisao ali njega bi ajde mozda i mogao dobit.
Assuncao je relevantan kao i Faber trenutno.
Dakle imamo Moraesa,Cejuda,Garbrandta koje bi bile jake pobjede i ovi koji su dobre pobjede ali ne nesto da ti daje title shot kao Sterling,Yan ili Munhoz(osim ako ih sve ne poveze uz Codyja jos).Sve ostalo je farsa.
Tako da po tome ne vidim kako bi on mogao dobit title shot osim ako ga ne izmoljaka opet.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa ja vidim kako bi on mogao dobiti title shot, ali ne znači odmah da mislim da ga je zaslužio. Za zaslužiti pojas bi trebao oderati bar 3, 4 top 10 borca (nebitno imena) što je jako teško očekivat.
I ti gledaš imena, to ti je loš običaj, gledaj borce po njihovim trenutnim razultatima što znači da pobjeda nad Sterlingom ili Yanom znači puno više nego pobjeda nad jednim Codyem koji je na 3 poraza u nizu i sve nokauti.
Trebamo mi prvo vidjeti jel sposoban u 38. godini skinuti kile normalno i imati pozitivan debi u bantamu. Malen jeste, ali dodatnih 5 kila skinuti i nije lagan posao.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Aldo prozvao Cejuda na borbu za titulu bantam kategorije. Bilo bi super kad bi dobio tu sansu da usere ovog iritantnog kretena.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Breaking news:Edgar želi u muha kategoriju!

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma bjež, točno sad još treba da Edgar i Aldo zasmrade bantam, imaš zanimljivu situaciju s Cejudom, Yanom, Sterlingom, Moraesom... al sad će im bit bitniji Aldo, Edgar i Faber..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Aldo i bantam hahaha. Pa ako bi nekim čudom i uspio skinuti kile to bi bilo kao i sa TJ-om...pomeli bi ga u minuti.
Edgar je malen pa opet nisam siguran da u ovim godinama može to lagano odradit.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Sto mislite dali je Cejudo bio na steroidima u zadnjem fajtu?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Dok ga ne uhvate neću optuživati. Nikad to ne radim pa taman da mi eye test govori drugačije. On iz svake borbe izgleda sve bolje i bolje i mislim da je to rezultat njegovog samopouzdanja i treninga, a ne nedozvoljenih supstanci. Čovjek je trenutno jedan od najtestiranijih boraca u UFC-u (37x).

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Cody Stamann vs. Song Yadong dogovoreni na UFC on ESPN 7. Ponovno dobar test za mladog Kineza.