What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Muška muha kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi. :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nema nešto zanimljivih dvoboja najavljenih u ovoj kategoriji. Za dva tjedna čeka nas Mighty Mouse i njegova obrana te Cejudo protiv Reisa.
Dva dvoboja koja bi istaknuo su Bibulatov protiv Morage (UFC 216) i dvoboj dvojice neporaženih Brooks vs Figueiredo najavljeni za UFC Sao Paolo.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da se složim sa lukixom iz UFC 215 teme,Cejudo fenomenalan.Napreduje i uskoro ga opet imamo sa Johnsonom u vjerujem boljoj i duljoj borbi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da se složim sa lukixom iz UFC 215 teme,Cejudo fenomenalan.Napreduje i uskoro ga opet imamo sa Johnsonom u vjerujem boljoj i duljoj borbi.
Ja ga ne bih forsirao odmah. Nek odradi jednu ili dvije borbe pa onda...da još malo napreduje. Vjerujem da bi ta druga borba sa DJ-em bila vrhunska i da ne bi onako lako završila.
Ako namjeravaju premjestit DJ vs Borg na neki idući event onda nek se Cejudo i Pettis bore za poziciju prvog izazivača. Ionako su imali već zakazan dvoboj pa je meč otpao. Benavidez ima potrgan ACL neće ga biti sigurno prije proljeća 2018. (u najboljem slučaju).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa kažem uskoro da,nisam mislio sad :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
DJ kaže da nastavlja trenirat za UFC 216. Nema ništa službeno o premještanju borbe, al očito on zna nešto više nego mi. Volio bi da bude tad (iako su već napravili službeni poster za UFC 216 i promovirali Fergusona i Leea kao main event).

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nadam se da je istina: OVDJE se može nešto više pročitati o tome.
EDIT: Potvrdio Helwani ovu vijest. Sad se samo čeka jel main ili co main event. Meni svejedno, ako ostane bez ozljeda ovaj card isplati se pogledat. Inače DJ potpisao novi ugovor. Baš me zanima kolko su mu povisili primanja.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Helwani kaže da je blizu potpisivanja borba Cejudo vs Pettis za UFC 218. Odličan title eliminator i borba koja se ionako trebala već dogoditi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
aaaaaah, izgleda da bi ozljeda mogla ponovno uništiti meč Cejudo vs Pettis:(

Inače McCall je dobio slobodu od strane UFC-a.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Izgleda da Cejudu nije ništa slomljeno, menadžer potvrdio kako će se boriti sa Pettisom na UFC 218.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ray Borg vs Brandon Moreno 18.2.18.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Benavidez se vraća nakon dugo vremena i oporavka od ozljede. UFC 225, protivnik Pettis mlađi.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Veoma zanimljivo, mozda je najava za mec protiv TJ-a.
Bumo vidjeli. Jedina velika vijest od strane DJ-a može biti ta :p
Ne znam za vas, ali meni bi mnogo bolje bilo kad bi se odrzala u bantamu i to za TJ-ov pojas a ne u muhi, tako ce mnogo vise pobeda znaciti DJ-u ovako ce uvek biti skidanje kilograma ga unistilo.
Ma ovaj fight je čista smijurija. Naravno da će svaki pravi fan jedva čekat ovaj meč, ali smiješno je da se daje TJ-u prilika za dva pojasa, a jednom borcu koji ima 11 obrana naslova ne već ga tjeraju da se bori protiv nekoga iz više kategorije. On tom pobjedom dobiva vrlo malo (jer će se pričat o tome kako je TJ imao problema sa skidanjem kila, kako mu je to prva borba u muhi itd), a porazom gubi sve, doslovno sve. Najpoštenija situacija bi bila da su DJ-u dali priliku da uzme bantam titulu ili oba pojasa u igri pa tko pobijedi uzima sve, ali naravno, to je teško izvedivo i UFC na to ne bi nikada pristao.