What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Muška muha kategorija (nove borbe)

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Boriti se protiv flyweighta koji je osvojio titulu poklonjenom odlukom kad u diviziji imaš Moraesa i Assuncaoa je jebena glupost. DJ mora dobiti revanš, a TJ ima više nego jednog izazivača koji zaslužuje title shot. Okvirno nisam protiv ovakvih stvari kad se stvarno radi o superfightu/moneyfightu, ali ovo nije ni jedno ni drugo.

Vrh bantamweight divizije se bookira sam od sebe.
TJ-Moraes
Cruz-Assuncao
Cody-Lineker
Rivera-Dodson (već zakazano)
Slažem se,dj zaslužuje revanš i tu nema dileme.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
UFC je vec dovoljno cirkus i bez borbe TJ i Cejudo, isto bi bilo nepravedno i da Cruz dobije sansu za titulu pre Marlona Moraesa a veoma je lako moguce da dobije, a 2 godine sedi u komentatorskoj fotelji a Marlon se bori protiv vrhunskih boraca.

PS. Bukvalno je sve otislo u ...

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Few fighters make history once in their careers, Demetrious Johnson has now done it twice: broke Anderson Silva’s title defense record and orchestrated the first-ever trade in MMA history. Not bad.
Baš me zanima hoće li se muha zatvoriti odlaskom DJ-a? To je ionako bila njegova kategorija tj. otvorena je jer je bio premalen. Većina boraca u ovoj kategoriji su preveliki i pripadaju bantamu. Nek dvoboj Cejudo vs. TJ (o kojem se priča) bude službeni kraj kategorije...

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
UFC je vec dovoljno cirkus i bez borbe TJ i Cejudo, isto bi bilo nepravedno i da Cruz dobije sansu za titulu pre Marlona Moraesa a veoma je lako moguce da dobije, a 2 godine sedi u komentatorskoj fotelji a Marlon se bori protiv vrhunskih boraca.

PS. Bukvalno je sve otislo u ...
Neki dan sam čuo nekog da priča u vezi sličnih primjera, mislim da je bio Chael P. Sonnen, problem je u sukobu interesa, imaš UFC koji istovremeno organizira i promovira  borbe, nemaš relevantne ranking ljestvice koja bi morala postojat, nemaš obaveznih izazivača, sve se radi u svrhu prodaje i para, ako pogledamo realno UFC može radit što hoće, a to i rade..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
E kako mi je Cejudo antipatičan tip, slušao sam neki dan njegov podcast s Roganom, totalna ljiga mi se čini, neznam što forsira meč protiv TJa, pa ovaj će ga unakazit, viša liga, ako ukinu muhu ne piše mu se dobro općenito, pokopat će ga u bantamu..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
E kako mi je Cejudo antipatičan tip, slušao sam neki dan njegov podcast s Roganom, totalna ljiga mi se čini, neznam što forsira meč protiv TJa, pa ovaj će ga unakazit, viša liga, ako ukinu muhu ne piše mu se dobro općenito, pokopat će ga u bantamu..
Forsira sa razlogom jer on u muhi nema šta tražit...mislim ima, ali gledajuć neki legacy nema šanse da obrani pojas mnogo puta kao Mouse, a i tu borbu je jedva pobijedio (i prvi put nokautiran). Ovako ako kojim slučajem pobijedi TJ-a napravit će nešto što Mouse nikad nije...a i on vjerojatno shvaća da se muhi bliži kraj pa želi odmah title fight jer zna da ako krene redom preko contendera da neće doći u priliku za titulu tako lako.
Također je rekao da je u karijeri postigao sve što je htio i da se ne vidi u ovome za 3-4 godine.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jose Torres otpušten iz UFC-a:
Dali su mi otkaz uz obrazloženje kako gase diviziju. Ja sam im onda rekao da se ne vidim samo kao borac muha kategorije, nego da se želim boriti i u bantamu. [Rekli su mi da mogu pobjeđivati, no pitali su se mogu li biti prvak. Onda su mi rekli da ne namjeravaju držati borce samo da bi se borili, nego da ih zanimaju samo oni koji imaju potencijal jednog se dana boriti za titulu prvaka. Onda su mi dodali da postoje drugeprilike i promocije te su mi naveli primjer Demetriousa Johnsona kao dokaz toga.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma gotovo je s muha kategorijom, Jared Brooks je isto izjavio 'Ja i jos mnogo momaka iz muha divizije smo upravo otpusteni iz UFC-a, i trenutno sam free agent', jos uvek ne mogu da nadjem spisak boraca, ali verovatno su otpustili sve borce van TOP 15 muha kategorije.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da. Zadržat će vjerojatno top borce (kao Benavidez, Formiga) i preselit ih u bantam, a ostali mogu bye bye. Očekivano. Ovo je potvrda da nas čeka TJ vs. Cejudo vjerojatno početkom godine.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kakva ljepotica od borbe.

Vidise da ima petlju , nije neki mis ..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Zanimljivo s obzirom da pričaju o ukidanju muhe. Ova borba nema nikakvog smisla u muha kategoriji. Ja razumijem da UFC očekuje da TJ pobijedi i onda da ga okrune kao dvostrukog prvaka i zatvore muhu u stilu, ali što ako Cejudo pobijedi??? Onda slobodno ima pravo tražiti instant napad na bantam pojas, a to bi blokiralo cijelu bantam kategoriju.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zasto te brine ovo zadnje kaj si napisao,otkad UFC ispunjava svaku zelju boraca :D ?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Zasto te brine ovo zadnje kaj si napisao,otkad UFC ispunjava svaku zelju boraca :D ?
Ma ne brine me, ali smiješno...kao prvak si kategorije iznad, a pobijedi te lik ispod. Uostalom ako zaista uklone muhu, a Cejudo bude pobjednik, prelaskom u bantam bio bi automacki izazivač broj 1.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja bi ga bas volio sa Cruzom vidit
Puno ih sad prica kako je ova borba potvrda da je DJ izbjegavao TJa kad su ovo ovako brzo dogovorili i kako je Cejudo prihvatio da se ovaj spusti za razliku od DJa
Makes sense

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ja bi ga bas volio sa Cruzom vidit
Puno ih sad prica kako je ova borba potvrda da je DJ izbjegavao TJa kad su ovo ovako brzo dogovorili i kako je Cejudo prihvatio da se ovaj spusti za razliku od DJa
Makes sense
Cejudo je jednostavno morao prihvatiti ovu borbu u muhi i da nije htio. Upravo je TJ to potvrdio u zadnjem intervjuu kazavši da ga je UFC angažirao da zatvori muha kategoriju.

Inače rušenje kategorije se nastavlja (iako Dana javno ne želi priznat). 3 rankirana borca ([font=Helvetica, sans-serif]Brandon Moreno, Matheus Nicolau, and Hector Sandoval) su dobili otkaz.[/font]

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
UFC i dalje bukira fly borbe. Benavidez se već idući mjesec vraća u akciju protiv opasnog Figueireda.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Borba Cejuda i TJ-a stavljena na prvi FN event dogodine umjesto UFC 233.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ben Nguyen je novi rankirani borac muha dizivije koji je dobio otkaz. Mislim svima je jasno zasto Dana ne kaze kako se zatvara muha dizvizija, ipak Cejudo i TJ trebaju prodati neki PPV na tom UFC 233.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ben Nguyen je novi rankirani borac muha dizivije koji je dobio otkaz.  Mislim svima je jasno zasto Dana ne kaze kako se zatvara muha dizvizija, ipak Cejudo i TJ trebaju prodati neki PPV na tom UFC 233.
Nisu više na PPV eventu...

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!