News

Muška perolaka kategorija (nove borbe)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Nemogu vjerovat da su ovakvu stvar napravili sad kad im je Volki maknuo Alda s puta i kad Zabit dolazi oni opet Edgara guraju u prvi plan, dobra stvar je barem to što je borba već za 2 mjeseca pa se neće puno vremena izgubit..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Da samo vise love imam odletio bi tamo i jebo im sve po spisku na konferenciji il gdje vec,nemam rijeci..
Ja se iskreno nadam da nema covjeka na kugli zemaljskoj koji bi radije da je Edgar tu umjesto Volkija,ak nije tako nek padne taj meteor jebeni da odemo svi u 3 pm vise
Nek imaju sve najlosije moguce ppv-ove za drugo i nisu

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ja znam da to nije "sportski" po propisima, ali ja volim kad se organizator malo poigra sa zakazivanjem borbi, to po meni daje onu draž slobodnoj borbi. Holloway je zadnju borbu izgubio i to je pošteno dobio batina, a Volkanovski je, iako je pobijedio, to učinio na način koji nije baš bio nešto specijalan za gledat. Naravno, treba dobit Alda, ali poanta je da hype za tu borbu sad ne bi bio na onoj razini na kojoj bi trebao bit. Sad, da sam ja upravitelj, Holloway na Edgara, Volkanovskom neka kanta koju riješi u snu, pa onda da vidimo borbu kako spada. UFC to neće napravit, već će Volkanovski gotovo sigurno čekat pobjednika, ali dobro.

Druga stvar je to što je ovo dobar potez s ljudske strane. Edgar je prihvatio borbu s Ortegom kada nije trebao, Holloway je prihvatio borit se za titulu u lakoj u situaciji kada je bila strka i falilo im je veliko ime, zaslužili su i jedan i drugi nagradu, Edgar napad na pojas, a Holloway lakšeg protivnika.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Kakve to veze ima kaj je uzeo Ortegu,izgubio je.UFC mu nista nije duzan niti je on zasluzio title shot.Evo kako je to Volki rekao:
"why are we calling it a risk (in regards to Frankie taking Ortega fight when he was guaranteed a title shot), if you're going to fight and lose and still get the title shot it wasn't a risk".

Bas po nicemu nije zasluzio Maxa,kaj nisu Swansonu onda kad je izgubio prvi put od Edgara dali title shot kad je imao 7 u nizu jer je eto riskirao i uzeo mec.Gluposti.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
expert member
Volkanovski je trenutno u bolnici, Holloway se želi boriti, borba je u 7. mjesecu. Maxu će dobro doći jedan malo lakši match-up nakon Poiriera. Volkanovski će dobit svoj title shot do kraja godine. Ne znam zašto se sekirate toliko.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma ja ću ovo "progutat" ako Alexu ne budu davali niti jednu borbu i ako odmah ide na pobjednika...jer ova borba je za 2 mjeseca, ako sve prođe ok pobjednik će se bez problema boriti još jednom do kraja godine. Alex je "jučer" odradio borbu...
Sve u svemu sada je jasno zašto je "terorista" Ali svima menadžer :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
expert member
Kaj onda kaj je u bolnici,nece se preksutra borit za pojas.A i Maxu treba malo oporavka jos od onih batina pa su mogli fino samo malo pomaknut Volkija i njega,a ne ovom dinosauru sa 50 000 title shotova dati 50 001. title shot

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
KAD ODGOVARATE NA POST IZNAD NEMA POTREBE ZA REPLY:a010:

Kakav ti hejt imas prema Frenkiju Edgaru, ja nisam njegov fan niti hejter ali mislim da ce ga Max razmontirati na svim nivoima MMA, mislim da mu idu mozda i batine zivota.

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary
Bektić vs. Emmett u Sacramentu

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Edgar po ničemu nije zaslužio title shot, aldo ga je razbio, ortega također pa koji će on kurac napraviti maxu. Ja stvarno ne vidim način na kojj on može maxa dobit u svim aspektima je lošiji.

L

Lubenjara321

Blue Belt
Blue Belt
expert member
Kad je Volkanovski operiran i ne moze se borit a njima treba title fight main event za taj card,a od Usman Colby nista tako da ovo im je bila jedina opcija. Meni isto bezveze sto on opet dobija title shot, al bolje ista nego nista

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ja stvarno ne vidim način na kojj on može maxa dobit u svim aspektima je lošiji.
Ima bolje hrvanje a glavna "zamjerka" za Hollowaya trenutno je nedostatak elitnih hrvača među njegovim suparnicama.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Netreba starog Frenkija otpisivat tako rano, ima on šanse u toj borbi, tko zna što se može dogodit ako prođe par rušenja i ako uspije zadržat borbu dolje, ili uzet leđa, vidjeli smo i puno veća čuda u MMAu, ima on dosta načina da ovo dobije..

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Nije mogao Alda srušit a da sruši Maxa čisto sumnjam.

Satoshi

Satoshi

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Kad je Volkanovski operiran i ne moze se borit a njima treba title fight main event za taj card,a od Usman Colby nista tako da ovo im je bila jedina opcija. Meni isto bezveze sto on opet dobija title shot, al bolje ista nego nista
Ne znam za informaciju, o čemu se radi?

Kad smo kod pero kategorije, gdje je nestao Do Ho Choi? Otišao u vojsku?
Jučer vidim Swansona, sjetim se one njihove lude borbe, nakon toga još poraz od Stephensa i od onda ni traga ni glasa o njemu.

Last edited:
crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Pa dobro kad se vrati bit će rokačina

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
@Satoshi Mislim da jest vojska. Uvijek sa tim Koreancima...

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Holloway has absorbed 747 sig.strikes to the head in his UFC fights...
.
.
.