What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

Muška perolaka kategorija (nove borbe)

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Htio se čovjek borit sljedeći mjesec zajedno s Nateom

Trebali su mu BJ Penna dat

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Rodriguez vs. Stephens dodani u Mexico.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Breaking: Per Dana White, Zabit Magomedsharipov vs. Calvin Kattar will co-headline UFC Fight Night on Oct. 18 in Boston. LOVE this fight. Magomedsharipov already being crowned as a future champ by some, but Kattar wanted this one, I'm told. Home game for the MA native.

Sve mi više ovo govori da ćemo gledati Zombia i Ortegu krajem godine kad su već Zabita uparili sa nekim drugim.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Breaking: Per Dana White, Zabit Magomedsharipov vs. Calvin Kattar will co-headline UFC Fight Night on Oct. 18 in Boston. LOVE this fight. Magomedsharipov already being crowned as a future champ by some, but Kattar wanted this one, I'm told. Home game for the MA native.
Otpala ova borba...šteta.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Calvin i Zabit prebačeni na event u Moskvi.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Max Holloway i Alexander Volkanovski potvrdjeni za UFC 245 15.12. Ja mislim da Volkanovski uzima ovo, mnogo neugodan borac, osim ako kod Maxa cardio prevlada
Edit: ma daj, lukix jos od prije mjesec dana izbacio ovu vijest, not fun!! :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bilo je za očekivati. Odlično!

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I ja mislim da Volki dobija Maxa, na 3 runde bi bio zicer, ovako Max ima neke šanse..

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ne znam, meni je i dalje Max favorit. Ne vidim tko ga može ugroziti u pero kategoriji.
Max prednost u dužini, prednost u cardiu, bolji na nogama, odlično brani rušenja.
Volkanovski je zeznut, ali mislim da je Max razina više.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
I meni je Max favorit. Očekujem od Alexa dobru borbu, ali opet Max je Max.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Max je prvak i ako bude na razini dosadašnjih nastupa pobjeđuje nokautom ili jednoglasnom odlukom.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Volki ga moze dobit jedini u kategoriji. Masina je lik i moze stalno bit u akciji,takav je i Dustin bio pa eto vidjeli smo kako je to islo.