What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

NBA

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ima tu nekoga da prati događanja u NBAu, danas 2 odlične 7. utakmice, prvu gledam svakako, ova druga zanimljivija je nažalost tek u 1 tako da mi je to li la za pogledat..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ja pratim vec dosta dugo desavanja u NBA, kako da ne pogledam danas naseg ''Jokera'' Nikolu Jokica??

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da, makar moram priznat da sam više na Portlandovoj strani, kupio me Lillard s onom izjavom o stvaranju supertimova i tome da se neće prodat za naslov i da će ostat u Portlandu, tako da sam ovu sezonu na njihovoj strani što se zapada tiče..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma super su njegove spike i sve, ali Jokic je jedinstven i bio bi mi jedan od najdrazih da nije Srbin, covek koji je u danasnjem vremenu NBA izgleda fizicki smesno debeljuskasto, koji nema neke fizicke predispozicije ali taj mozak, kosarkaski IQ, pogotovo na toj poziciji koju igra stvarno to se ne vidja svaki dan.

PS. Realno i citat mu je bolji.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da, Jokić je jedan od najčudnijih talenata koje sam vidio, dominira parketom na svoj način..

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nema tu vise talenata kao Malone, Bird, Jordan, Pipen, Stockton, Johnson, Barkley ...
Tada se igrala svemirska kosarka :alien-2x:

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne slažem se baš, talenta ima ko u priči kao i uvijek, samo se igra dosta promijenila u odnosu na prije, svako pravilo koje su promijenili u zadnjih 20 godina je išlo na ruku napadačima, obranu je sve teže i teže igrat, baca se puno više trica, sad nemaš igrača u ekipi koji ju nezna bacit, mid range jumper se izgubio jer je kao neefikasan, nitko više ne igra leđima prema košu, nemaš dominantnog centra u ligi, Howard je bio zadnji a i to je bilo prije 10 godina, tako da su sve te promjene po meni napravile više negative nego pozitive, al još uvijek volim pogledat playoff..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma pusti Fijestu, to je klasican primer coveka koji voli da zivi u proslosti, sve je navodno nekad bilo bolje, jednostavno su ljudi sentimentalni i vole da zive u proslosti.

Pelikansi su imali najvise srece I izgleda da je Zion njihov.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa kad klinac od 15 godina koji slusa muziku i filmove sedamdestih/osamdesetih kaze da se tada bolje radilo u odnosu na danas valjda i on zivi u toj proslosti?!

Da ne pricam o zastiti od poplava sedamdesetih i osamdesetih u odnosu na ovo danas ...
Ako je sentiment sto mi je uzasno sto i danas nije tako. Onda sam sentimentalan.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Moze neko da nadje highlights za danasnjeg igraca koji slicne stvari radi?

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nemožeš uspoređivat filmove i muziku koji su dio "entertainment" biznisa uspoređivat sa sportom, to je već na startu totalno promašena tema, i meni su Bračne vode ili Mućke bolje nego današnji sitcomi koje isto gledam , Dugme, Riblja Čorba, Prljavo kazalište.. isto mi bolje pašu od Lidije Bačić koju moram slušat 5 put na dan na radiju bez da ju vidim, ali kakve sport ima veze s tim, Magic je jedan od milion, isto ko i mnogi drugi, da se pojavio netko s njegovim skillsetom, nije, al su se pojavili drugi, nemožeš reć da je postojao igrač sličan Durantu ili Curryu u prošlosti, svaka generacija ima nešto svoje, u svakom sportu je tako..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Svakako ima mnogo zanimljivih tema za rasparavu ovde ali to bi vec bilo previse.

Lesnar ti tako dobro odgovorio i mislim da bi samo ponovio njegov post, definitivno nije za uporedjivanje sporta, muzike, serija, filmova i odbrane od poplava, mislim da si naso bas dobru i zanimljiviju temu ovo oko muzike i serija/filmova.

PS. Magic je imao neverovatan skilset, ali svako ima neki svoj ukus, nekome trecem ce se pak svidjati skilset nekog monstruoznog dunkera i toliko.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lesnar Dino ti je sve fino objasnio

Možete li nam reći nešto više o sistemu treninga i utakmica danas i u vrijeme kada ste vi igrali košarku. Koje promjene su se dogodile?

Prije se radilo puno više, ali i konkurencija je bila puno veća. Nismo bili zatrovani menadžerima i roditeljima. Doduše, škole su imale više razumijevanja za izostanke.

Što mislite je li košarka iz devedesetih bolja od današnje?

Mislim da je kvaliteta košarkaša bila veća, dok je danas atleticizam napravio korak više.

Tko je glavni “krivac” da je košarka 90ih bila atraktivnija za gledati?

Konkurencija definitivno radi razliku.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
definitivno nije za uporedjivanje sporta, muzike, serija, filmova i odbrane od poplava
Nisam poredio sport sa muzikom. Vec sam ti naveo da je prije bilo sve kvalitetnije u odnosu na danas. Ali i tebi je sve Dino fino objasnio razlog su menadzeri, roditelji, stranke i losa konkurencija. I u svemu je gotovo tako.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Po mom nekom misljenju mislim da si u pravu za muziku, fimove i serije definitivno, iskreno ja ne mogu nista domace da slusam ali bas nista ako to nije nesto staro tipa elektricni orgazam, corba, dumbe itd, serije i filmovi takodje, meni je najdraza serija snimana 90ih godina, i uvek ce mi biti draza nego ovaj GOT koji je danas mainstream.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dino je dio one generacije i u redu je da tako i govori, da je bilo drugačije bilo je, ali opet kažem, nemoguće je to sve uspoređivat, nije bilo Facea, Twittera Instagrama i ostalih gluposti, vidio si što si vidio, doživio si to kako si doživio i nastavio s životom, sad imaš 100 analiza, 10000 različitih mišljenja online, mediji te razapinju na sve moguće strane za sve živo, život vrhuskih sportaša je na puno načina teži nego je bio onda, put do vrha je bio drugačiji nego sad kad te netko od sedme godine netko drži za ruku, neznam ustvari ni o čemu je rasprava, 90% naših ljudi živi u uvjerenju da je sve prije nekad bilo bolje a za plaću si mogao kupit traperice i žvakaće, pa ga j...

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nadjite mi danas jednog igraca sa ovih prostora koji igra u NBA a da je iole blizu levela Kukoca koji je tada igrao u daleko vecoj konkurenciji.

Ne treba ti face, twiter kad imas video. Dovoljno je samo da pogledas i uporedis. :)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dončić, Jokić, Bogdanović igraju na vrhunskoj razini, pogotovo prva dvojica, uostalom što pokušavaš reć, komentiraj finale zapada ili istoka ako hoćeš, ili draft, teme u 2019.
Ako si tolko nostalgičan za prošlim vremenima onda čekaj da smisle stroj za putovanje kroz vrijeme i vrati se u 90te..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ti stvarno verujes da je on bolji od Jokica? Pa i danas ovako mlad sa samo 24. god je na vecem lvl-u od njega, Doncic ima 19 god i on je sigurno bolji i bice mnogo bolji.

PS. Dovoljno ti govori moja slika MJ competition vs LeBron.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!