What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

NBA

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Poredis Jokica sa Toncijem ... :h050:

Daj pogledaj video.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ovaj je trojka a ova petica ali dobro, Jokic vec sada ima bolju statisku i vec sada je na vecem nivou od tog Kukoca, bice pamcenjini igac posle svoje karijere, mislim ja razumem taj nacin razmisljanja, ti si verovatno jedan od onih koji misli da bi Airton Sena bio najveci u istoriji F1 da nije pogidnuo, da bi Drazen Petrovic bio neki beli Dzordan da nije pogidnuo ima dosta primera.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Gledam ove Highlightse od Jokica em sto ga lose cuvaju, em sto protiv pravih old skul centara ne bi kosa dao a kamoli imao skok. Pored Rodmana bi se samo rasplakao a da bi ga nadskocio ... Ma kakvi!

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

GSW sigurno jedan od najboljih timova ikad, kako ljudi igraju to nije realno, cak i ovi likovi koji ce mozda kao posle GSW-a biti neki novi Noris Kol igraju solidno pored njih.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kao organizaciji im se mora dić spomenik, od draftiranja Currya, Thompsona i Greena, potpisivanja Iggya, Livingstona... i na kraju još i Durant što je očajan potez s njegove strane, al što se tiče Golden statea odličan potez, a i igra koju igraju je daleko iznad NBA standarda, puno dijeljenja lopte, nitko ne igra za brojke, i s tim načinom im praktički svaki igrač u rotaciji može dobit utakmicu ako ga krene..
Jedan od najboljih timova ikad definitivno, još su daleko od dinastija tipa Celticsa u 60ima, kakva kod konkurencija onda bila, Lakersa u 80ima ili 2000ima, ili Bullsa u 90ima, trenutno su mi tu negdje oni i Spursi s Duncanom, al kroz par godina bi mogli bit rangirani s ovima ispred..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kae košarkaši niko ništa za ovaj dan :rolleyes:

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kao organizaciji im se mora dić spomenik, od draftiranja Currya, Thompsona i Greena, potpisivanja Iggya, Livingstona... i na kraju još i Durant što je očajan potez s njegove strane, al što se tiče Golden statea odličan potez, a i igra koju igraju je daleko iznad NBA standarda, puno dijeljenja lopte, nitko ne igra za brojke, i s tim načinom im praktički svaki igrač u rotaciji može dobit utakmicu ako ga krene..
Jedan od najboljih timova ikad definitivno, još su daleko od dinastija tipa Celticsa u 60ima, kakva kod konkurencija onda bila, Lakersa u 80ima ili 2000ima, ili Bullsa u 90ima, trenutno su mi tu negdje oni i Spursi s Duncanom, al kroz par godina bi mogli bit rangirani s ovima ispred..
Trenutno ih Raptorsi razvaljuju, ja ih ne volim previše.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Naravno da ih ne volis, ovo se ne odnosi na tebe vec je to neko moje malo zapanje. Danas niko vise ne navija na pravi nacin da neko osvoji, vec se ljudi idu radovati tudjem neuspehu, pogotovo cim je neko mlad i uspesan to mora insta da se hejtuje, samo je bitan Janisov neuspeh, i da GSW isto tako failuje. Ovo pricam bukvalno za sve sportove.

PS. Ovi Raptorsi su bas poludeli u ovom finalu, iskreno sumnjam vise da se mogu vratiti u ovakvom stanju kakvi jesu, a ako Raptorsi mogu ovako da nastave, pa to nije realno koliko su im svi igraci a ne samo Leonard izdivljali u ovom play-offu.

Last edited:
LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja navijam protiv njih u ovom finalu, dobro bi bilo vidjet da Toronto osvoji, a i ne volim kad netko dominira dugo godina u momčadskom sportu, vjerojatno bi bio i protiv Bullsa u 90ima što je u biti kompliment za njih.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A ja uvek uvlacim teme u neku filozofiju i neka svoja zapazanja, a dobro ovo im je MOZDA i zadnja sezona u kojoj su dominantni, KD navodno kupio kucu u NY i seli se tamo, Klay hoce bolju lovu u ugovoru, Demarkus Kazins ima ocajan ugovor na 1 godinu koji istice ovog leta.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Zapravo Zion deluje samo malo vece ovako u odelu.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Odu njemu koljena ako ne izgubi bar 10 kila..

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ti stvarno verujes da je on bolji od Jokica? Pa i danas ovako mlad sa samo 24. god je na vecem lvl-u od njega, Doncic ima 19 god i on je sigurno bolji i bice mnogo bolji.

PS. Dovoljno ti govori moja slika MJ competition vs LeBron.
Jokić i Kukoč se ne mogu uspoređivati igraju različite pozicije,ali izjavit da je na većem lvl od čovjeka koji je odlučivao utakmice koji je osvojio s klubom sve je debilno.Razumijem ja da ti kso srbin gursš svoje i Jokić ima šansu da preraste kukoča ali tesko se može mjeriti statistika ive i one košarke.Prabi primjer je vsš Teodosić kojeg se u neba dizalo a kad je došao u Nba nije ništa pokszao vjerovatno je i on pretastao Kukočs.Jordan bi u ovo vrijeme vjerovatno zabijao po 50 koševa,Le bron se ne može usporeditis Mj jednostavno je Mj level iznad svih bio.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Današnji NBA je dosta varljiv ako se ne gledaju utakmice, a kod nas ih malo tko gleda, nemogu ni ja reć da sam bolji, pratim samo od 2. runde playoffa, i nije to samo kod nas, tako je i kod amera i na globalnoj razini, a ako ne gledaš utakmice onda eventualno imaš highlightse na ytubu ili što je najgore box score na nba.com , e sad, i igrači su svjesni da velika većina prati samo statistike pa i oni rade svašta da bi podebljali one koje su najuočljivije, recimo Lebron ili Westbrook skoro da ne igraju obranu samo da su čim bliže košu da pokupe koji skok više, ja bi radije vidio nekog da odigra dobru obranu na trici nego stoji 3 metra od igrača i čeka da se lopta odbije k njemu, al jbg to se ne piše, za asistencije se broji isto sve i svašta, neznam točno koji je kriterij ali piše se puno toga, recimo Jokić ih ima dosta na račun toga da drži loptu dok si drugi igrači rade pickove i dok se jedan ne oslobodi i dobije dobar šut, tako da to većinom nisu preteške stvari, al opet i za to treba imat skill i povjerenje trenera i ekipe da ćeš odigrat pravovremenu loptu i napravit dobru odluku, a on to ima, kod njega je najveća mana obrana i nepokretljivost, dosta protivničkih napada se igra na njega kolko sam vidio, al sve u svemu odličan igrač, i uvijek mi je drago kad neko iz ovog kraja uspije, pa nek je to Kukoč, Divac, Dražen ili sad Jokić, Luka...

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jokić i Kukoč se ne mogu uspoređivati igraju različite pozicije,ali izjavit da je na većem lvl od čovjeka koji je odlučivao utakmice koji je osvojio s klubom sve je debilno.Razumijem ja da ti kso srbin gursš svoje i Jokić ima šansu da preraste kukoča ali tesko se može mjeriti statistika ive i one košarke.Prabi primjer je vsš Teodosić kojeg se u neba dizalo a kad je došao u Nba nije ništa pokszao vjerovatno je i on pretastao Kukočs.Jordan bi u ovo vrijeme vjerovatno zabijao po 50 koševa,Le bron se ne može usporeditis Mj jednostavno je Mj level iznad svih bio.
To stoji da se ne mogu uporedjivati jer nisu na istim pozicijama. Nije samo zato sto je Srbin, drago je meni kad neko s balkana uspe, ja podrzavam apsolutno sve momke s balkana da uspeju ako mogu, svaka cast na svemu sto je napravio i te titule ali to su Dzordan i Pipen mislim ko ne bi uzeo titule u takvim super timovima? taj Cikago bi mogao i bez Kukuca verovatno. Dok je on ovde bukvalno sve u timu, znaci NBA tim se gradi na Nikoli Jokicu i bukvalno samo njemu, ima tu nekih malo boljih proseka koji mogu iskociti na utakmicu ili dve ali nista vise, mislim tesko da ce s takvima osvojiti titulu ili nesto, ali covek je svakako nesto posebno pogotovo u ovim vremenima.

PS. Mozda sad i neki Hrvat iskoci i krene praviti neke ozbiljnije rezultate po NBA, obzirom da igraci imaju vremena jedino napredovati izmedju sezona a vi niste na prvestvu sveta, iskreno moja ocekivanja i moj tip je na Herzonju, on je jos u evropi bio predobar igrac, ali izgleda da je to sto je toliko brzo menjao nivoe i uticalo dosta na njega.

Last edited:
crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Moje mišljenje da čovjek koji izbjegava izbirnika i reprezentaciju neće nipta naoraviti,jesi ikad vidio da Jokić odbije igrati za Srbiju nisi niti nećeš.Jokić i Dončić su igrači koji imaju sve predispozicije da budu jedni od najboljih europskih igrača ikada.Iz Hrvatske ne vidim nikog dominantnog,Šarić je kbećavao i on ima još vvremena sviđa mi se žižić u clioersima on bi ove sezone mogao pokazati što zms.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A zapravo je jednom odbio i sve do sad nije bio uopste voljen kod navijaca barem iz Srbije, i sve do sad je bio najomrazeniji igrac dok nije rekao da igra za repku ovog leta, a fora da je lik bas morao da otkaze to jedno prvenstvo.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Evo malo Jokera dok je pauza.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Zadto ga zovu joker, ali msli če sigurno postati najbolji ruropski igrač ima sve za to .

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Tako ga prozvao sada vec penzionisani kosarkas Majk Miler, zato sto nije znao da izgovori njegovo prezime. Bilo bi lepo i da stvarno postane.