What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

NBA

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Koliko ovde pratite svetsko prvenstvo???

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Slabo jer je u glupom terminu ai pogledao sam Sad vs Turkey i sad Španjolska vs italija.Po meni su favoriti sad i srbija.

• Like
Reactions: TNB
fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nesto ne pratim kosarku u zadnje vrijeme.

Mozda pogledam kada budu utakmice u duel fazi.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo pogledao sam prvu utakmicu ...
Nisu bas morali izgubiti! :a055:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Druga utakmicu u nizu se igra bas ocajna odbrana, starac Skola unistio i izdominirao ove nase mlade centere.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ovo nisam očekivao iskreno .Ameri će ovo osvojiti jedino im loš dan može uzet zlato.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Citam u medijima. Nije mi jasno da su stavljali Srbiju kao favorita ispred Argentine. Oni su uvijek kvalitetni.
Mozda su mislili zbog ovih NBA igraca?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma naravno da su nasi bili apsolutni favoriti, oni imaju 2 poznata igraca jedan je Kampaco i drugi lik od 40 godina Skola. Ne vidim stvarno sta ti nije jasno?? Oni su suterski imali skoro savrsenu utakmicu koja im se vise nece ponavljati verovatno, nasi nista nisu odbranili u 3/4, samo su u 3 nesto igrali odbranu, kada u 3 cetvrtine primis 83 poena sta da ocekujes??? Ljudi su ostavili srce na terenu i bili su tim, Srbija nije i oni slave.

PS. Zato ti timski sportovi i jesu toliko zanimljivi i lepi za gledanje, timska igra moze pobediti bolje individualce.

Last edited:
fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Meni Argentinci nisu bili poznati ni u Indijanapolisu kada smo ih jedva dobili sa daleko jacom ekipom. Juce sam gledao mec znajuci da ce to biti totalno neizvjesna utakmica sa jednom jakom Argentinom. Ali eto oni su pokazali da su kvalitetniji.

Evo pisu da je ispadanje senzacija. :a055:

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo jos jedne senzacije!
Igramo sa USA finale prije finala ... :a055:

• Haha
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Problem Srbije je što su bili u finalu prije finala kao i na euru kad je slovenija uzela.Ameri su vidili 5 min prije kraha tekme i izgubili ali to i nije neka senzacija jer je xy sastav bio.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Debakl Amerikanaca drugi u nizu ... :a055:

SRBIJA - SAD 94:88

Prvu cetvrtinu gubili 25 razlike.

• Like
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
S obzirom tko im igra nije to ništa čudno, najviše mi je čudno što ne zovu u repku najbolje svoje igrače iz Europe,jer Fibina i Nba su drugačija.Najkvalitetnijima to ne smeta ali očigledno kad im dođu igrali koji nisu ni drugi izbor nego 3 podbace.Uostalom to je dobro za ostale zemlje što uzmu medalje.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma ovo je njima nije bitno skoro nista kao nama, videces sledece godine na OI kako ce se sve zvezde zive okupiti i kako ce svi biti voljni da igraju i nece biti biti povredenih i slicno.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ma naravno,ali nije fer prema istalim zemljama da se pidvjenjuje,ja bi uveo neka pravila kad dovodiš ekipu kso što je npr uefa zabranila da izvedep junoire namjerno u ligi prvaka.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
kurir.rs je smeće od novina objektivnost 0,žutilo na kvadrat.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Španija je prvi finalista Mundobasketa u Kini! Posle dva produžetka savladala je Australiju sa 95:88!

My So-Called Drinking Problem
@L_K_Y_U_S

US loses to a country with roughly the same area and population as Indiana. There may be hope for @IndianaMBB after all.

Lakers winning it all!
@jswaggjerry

Just send them home. Lol make them swim home.

KFC
@KFCBarstool

I didn’t even know they had internet in Serbia

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Spanci u finalu dobili Argentinu 95:75

Najboljia petorka prvenstva #FIBAWC2019

Bogdan Bogdanovic