What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ONE Championship

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@MMACroatia nije baš da prihvaćam da je nikakva konkurencija. Uvijek sam govorio da njegovi protivnici u UFC-u izgledaju slabo jer je on zapravo maher svog zanata, ali kad je prešao u ONE FC shvatih (kao i dosta ljudi) da ONE ima jednako kvalitetne, pa možda i kvalitetnije muha borce nego ih to ima UFC. Možda nisu na razini jednog DJ-a, Cejuda ili Benavideza, ali za sada su se svakako pokazali boljim od Reisa, Borga i sličnih. Sad razlog toga zašto izgledaju bolje može biti jer ONE nema USADAu i nema skidanja kila (navodno iako je to sve sumljivo), ali definitivno ima jedan postotak točnosti da su ti borci kvalitetni što se dalo vidjeti po borbama.
Što se ovoga u vezi bana tiče to nema nikakve veze sa ovom temom niti sa ikakvim dokazivanjem tko je u pravu, a tko ne...to ima veze sa ranijom raspravom gdje je Romero bio tema i gdje si dobio "warning" i gdje sam rekao ukoliko opet budeš išao sa provokacijama i trolanjem da ću te lagano odstraniti. To si sada opet napravio jer si tražio od mene objašnjenje moga komentara, a ti si samo uzvratio jednom trolerskom rečenicom bez ikakvih činjenica kojima potrkrepljuješ rečeno.

@LesnarGetsKOdUFC2015 Mislim da se DJ i Anderson ne mogu usporediti iako vidim gdje si našao sličnost. Anderson je gubitkom titule nestao sa scene dok je DJ i dalje pobjeđuje. Anderson je svoju titulu izgubio nokautom i nakon toga je dobio priliku vratiti ju i opet izgubio. DJ je titulu izgubio podjeljenom odlukom i to u borbi za koji mnogi smatraju da je možda i dobio. Znači neusporedivo. Također DJ nastavlja pobjeđivati nakon gubitka titule, Anderson ima jednu pobjedu u 100 nastupa.
I za kraj DJ će ostati upisan u povijesti (uz Jonesa) kao najkompletniji borac bez obzira na koji način završio karijeru, dok je Anderson uvijek bio više manje jednodimenzionalan; odličan stand up i dosta prosječan ground.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisam dobio nikakvo upozorenje,prvi glas.I ne vidim zasto bi dobio ban jer raapravljamo o borcima i njihovim karijerama.U kojem to svemiru bi netko dao ban jer netko(u ovom slucaju ja) kaze da je Romero najbolji srednjas ikada.To je moje misljenje,koje je potkrepljeno argumentima i bez vrijeđanja ostalih sudionika u raspravi.Ako je to za ban onda mozes danas vec to napraviti.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Najbolji srednjaš ikada koji je dva puta pao vagu i ima dva poraza u borbama za titulu

• Like
Reactions: TNB
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
To je moje misljenje,koje je potkrepljeno argumentima
Prvi dio si u pravu, tvoje mišljenje. Drugi dio je daleko od istine jer izraziti svoje mišljenje nije automacki i činjenični argument jer činjenice pokazuju daleko drugačiju stvarnost za Romera nego je ti predstavljaš (a tu realnost je crazy rekao u komentaru iznad).
Isto tako sada za DJ-a ti si izrazio mišljenje da je prošlost, da nije isti nakon poraza od Cejuda, a niti jedan argument za to ne postoji (ako si gledao borbu) u stvarnosti. Izgubio jednu rundu i odmah je propao lol...pa nije bio niti jednom u opasnosti tih 5 minuta. Šta je bilo ostalih 10 min borbe? A to očito nije bitno po tebi...
Stvar je da uvijek radiš jedno te isto: izneseš mišljenje koje je po tebi de facto činjenica, a zapravo su te činjenice nepostojeće.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Inače ovo je borac koji Miša čeka u finalu:

13-1 s tim da je jedini poraz doživio od trenutnog prvaka. Izrazito snažan i brz. Jedva čekam borbu. Prednost DJ-u naravno ponajviše zbog hrvanja. Mislim da će to odlučiti borbu (osim ako ga ovaj ne zahvati).
Kad pogledaš sve ove borce shvatiš da osim bolje plaće i tretmana od strane fanova i vlasnika DJ zapravo ništa nije dobio u karijeri sa potpisom za ONE jer casual fanovi će reći kad pobijedi da je to očekivano jer za njih je no name borac odmah ekvivalent lošeg borca (i ako nije u UFC-u), a ako izgubi opet će biti priče kako je izgubio od nekog nepoznatog azijata koji je kanta.

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Nemojte molim vas MMACro-u onemogućit pristup forumu, čovjek je najjači meme ođe, a i kad Romero izgubi ponovo bit će show.

Ne može čovjek živit život razmišljajući o tome šta će neko četvrti reć o njemu, Demetrious je svakako pametno napravio time što je otišao po deblji ugovor, to je jedino bitno. Kakva ostavština pizde materine, ionako može za triest godina doći neki Jon Jones u muha kategoriji pa će se na ove današnje borce gledat ko na Chucka Liddella. U muha kategoriji je sad stanje ko u boksu u teškoj, Cejudo, DJ i Horiguchi svi nadrealno dobri, a svi u svojim svjetovima, teško da ćemo ih vidit u novim međusobnim okršajima.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma kakav ban, ja sam i prvi put poslao lukixu da nije trebao warm da mu dodeli. Ma jos se nije oporavio od drugog poraza protiv Whittakera, tad ga jedva aparati spasili, sledeci put sumnjam, a tek traume cim sklopi oci nadolaze mu slike kako dizu ruku Whittakeru, a on i Romero u suzama pricaju kako je kradja.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ja stvarno volim Romera možda bi i prebio Andersons ali možda bi popio nokaut.Tipa lesnar isto barata biserima kao i mma croatio , ovo slaba konkurencija bokte jebo anderson i demitrius imaju više obrana naslova nego ovi borbini dtaža godina u ufc i pobjedili su sve najbolje borce koji su tad bili skoro ako je jedan belfort i henderson slaba konkurencija onda ne znam.Gadi mi se čitati pljuvanje po tuđoj ostavštini, onda su fedor i mirko imali slabu konkurenciju .Pa ne možeš biti prvak skoro 10 godina ni reći da su ljudi inali lošu konkurenciju jednostavno sport napreduje i to tako treba i gledsti.Jednodimenzionalni borci će uskoro ići u povijest jer dolaze generacije koje treniraju sve.Tako je u svakom sportu.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Yup, treba gledat na to da se prikupi čim veća para dok si još u tome, i Cyborg sad radi dobru stvar, u Bellatoru će imat iste ili veće pare za više borbi sa slabijim protivnicama, ovo za legacy se slažem, kad sad pogledaš da se na Matta Hughesa ili Liddela gleda kao na klošare a prije par godina vladali svijetom, neće bit drugačije ni s ovom generacijom, i neće bit ni 30 godina u pitanju,nekad su i 3 dovoljne, pa gle Wooda, dominirao lik velterom sad nevalja ništa.. a i zaboli Demetriousa ona stvar što će ljudi mislit, trenira, igra igrice, tu i tamo koja borba.. njemu je život dobar..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim da tu zapravo gresis, svi zele popularnost svi zele da budu priznati i toliko, zato i svi zele samo u taj UFC i nigde vise, verujem da bi vecina njih pristala za manju lovu da budu UFC-u nego za vecu u drugoj organizaciji, naravno cast izuzetcima poput Mameda Khalidova kojem stvarno slava nikad nije znacila. A MMA je najbrze rastuci sport na svetu i sami to znate, konkurencija raste u skladu s lovom kojom mozes zaraditi, ljudi su tek krenuli da uvidjaju da se u MMA-u moze zaraditi ozbiljna kinta i tek sad ce krenuti ozbiljnije da se bave MMA-om, ako nastave ovako da rastu pa ko zna kakve ce ljudi monstrume gledati za 10 godina u MMA-u.

Pa samo po tome kad pogledate da je BJ Penn nekad bio prvak veltera, pa danas da je u prajmu tuko bi se u bantamu.

Ljudi zapravo ne vide koliko su Fedor, Mirko i Minotaur doprineli da mi danas gledamo ovako kvalitetan MMA.

Last edited:
LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A dobro ispočetka je druga stvar, ako ćeš se počet bavit nečim čisto radi para nećeš daleko doć, moraš imat ljubav prema tome i želju da budeš najbolji, al u nekom periodu karijere, kad dođeš u neke godine sigurno počneš razmišljati i o drugim stvarima, recimo Mousasi, Cyborg, DMJ, pa i Bader, Mittrione.. su donijeli dobre odluke za sebe..

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
@TNB "Ljudi zapravo ne vide koliko su Fedor, Mirko i Minotaur doprineli da mi danas gledamo ovako kvalitetan MMA."

Da, i ja se sprdam nekad s takvim stvarima pa neki shvaćaju ozbiljno, al treba razlikovat ljude i borce, svaki borac je svjestan da je tu gdje je radi ljudi iz prošlosti koji su popularizirali sport i opće njemu omogućili da bude tu gdje je, ista stvar je i u svakom drugom sportu, recimo u košarci svi znaju koja je uloga Birda i Magica u 80ima ili MJa u 90ima, to što ljudi govore je druga stvar.. svako ima glas u ovom režimu..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A fora da u vecini sportova se to zna, evo tipa i boksu svi znaju koliko su genaricije pre bile bitne da bi taj sport bio tu gde jeste, izgleda da su stvarno MMA fanovi najgori.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lukix moj argument za to je da po svemu viđenom i pokazanom bi pobjedio svakog srednjaša,zato je najbolji. Ako gledamo striktno na titule i ko je branio to je druga prica i drugacije (ne)mogucnosti.
Btw. ukljucite fight channel,upravo repriza Romero vs Kennedy,predivna borba.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Horiguchi bi pomeo Miša.

Pravda za mmacro i joleta romera. Dobri ljudi.

Haggerty-Rodtang dost dobra borba, hoću vidjet revanš.

Klasičan nastup Alvareza. Navijat ću za njega u finalu, ali nemam nekog povjerenja da će dobiti.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ovo ješ jednom dokazuje koliko smo mi kolektivno kao MMA fanovi debili...Ustvari svi sportski fanovi su jednim dijelom debili kada se priča o tome tko je najbolji. Zato uvijek kažem u takvim GOAT raspravama (pogotovo kad je Fedor bio u pitanju) da je besmisleno uspoređivati nekad i sada i "što bi bilo kad bi bilo". Svakog borca treba gledati individualno u svome vremenu i prostoru i što je taj borac napravio od prvog pa do zadnjeg dana karijere. To bi li Romero pomeo Andersona ili ne je apsolutno nevažno jer se nikad nisu borili, a vjerojatno i neće. Andersonova imena su definitivno bila slabije kvalitete nego što to danas imaju ljudi poput Robija, Romera ili nekog treće, ali poanta je u tome da su u to vrijeme ta imena bila "the best" i Silva ih je sve poredao. Isto kao Fedor. Sa današnjeg gledišta pun kurac kanti je imao na svom scoreu te nekoliko dobrih imena, ali ta dobra imena su bila krema de la krem tadašnjeg svijeta...zato i jeste najbolji. To što bi ga Stipe ili Cain ili netko treći rastavili je potpuno nebitno...bitno je samo za neke fiktivne rasprave, a ne za status najboljeg.
Kao što je netko spomenuo tko zna šta će biti za 30 godina, kakvih će tad "Miševa" i "Jonesa" biti (iako baš nisam uvjeren, takvi se jednom rađaju), ali ti noviteti neće narušiti karijere stare garde.

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Koliko bolje izgledaju DJovi mečevi ovdje nego u kavezu. Samo ring

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pa Stipe ne bi rastavio Fedora
Bas suprotno.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bi li rastavio ili ne nije ni bitno. Fedor je najveći teškaš svoga doba, a tko je najbolji teškaš ovog doba saznat ćemo 17.8.

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary
ONE se konačno sjetio prenositi vaganje uživo, vjerojatno kako bi otklonili sumnje da skrivaju rezultate vaganja. Zanimljivo da prave i test hidracije kod svakog borca, koji dođe na vagu. Sviđa mi se njihov način kako izbjegavaju weight cut.