What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Paranormalne aktivnosti UFC

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nakon sjajnog niza i tehnicki perfektno odradjenih meceva borci se transformisu u glupane koji srljaju bas tamo gdje je protivnik najjaci.

Fabricio Wedum - Nakon sjajnog niza meceva koji je kulminirao strasnom taktikom i visinskom pripremom protiv Caina Fabricio se pretvara u kretena koji udaracki srlja na Stipu.

Francis Nganou - Svjestan svog loseg kardija. U nizu meceva Nganou je staticni kontras ali se naprasno pretvara u manijaka koji udaracki srlja na Stipu. Dodatna paranormalna aktivnost su njegovi trenri koji ga zagrijavaju peskirima izmedju rundi.

Stipe Miocic - Nakon niza i sjajnih taktika koje su bile na vrhuncu u mecu sa Francisom Stipe odlazi na mec debeloj krofni totalno nespreman iako je imao semu po kojoj ce se pripremati (Jones). Da bi stvar bila gora Stipe srlja u klinc istom koji je njegovo najopasnije oruzje.

Cody Garbrandt - Fantasticno odradjenom taktikom, zrelim ponasanjem i nesrljanjem na uzdrmanog protivnika Cody totalno porazi mozda najboljeg borca ikada u bantamu Dominika Cruza. Odjednom naprasno gubi sve te osobine i pretvara se u idiota koji ostavlja protivniku na izvolte (u oba meca) da ga nokautira sa desnim kroseom.

Rumble Johnson - Prije napada na Cormierov pojas odlucuje se da MMA nije za njega i izrazava zelju da se bavi uzgojem marihuane. U mecu ne zeli da se bori vec se cuva.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da je ovo najaparanormalnija aktivnost do sada:

Francis Nganou - Prije meča sa Stipom je otišao u Francusku. Nije uopće trenirao za taj meč. White po tome znao da će Stipe i dalje ostati prvak, ostaje nam onda pitanje zašto su novce ulagali u njegovog protivnika?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Mislim da je ovo najaparanormalnija aktivnost do sada:

Francis Nganou - Prije meča sa Stipom je otišao u Francusku. Nije uopće trenirao za taj meč. White po tome znao da će Stipe i dalje ostati prvak, ostaje nam onda pitanje zašto su novce ulagali u njegovog protivnika?
Mislim da je najparanormalnija aktivnost da ti vjeruješ u ono što Dana izjavi...

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne vjerujem ni sebi ali ono ... Kako god ... paranormalno je ! :icon_mrgreen:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nista ti ovde nije paranenormalno, to su ti samo dokazi da je 80% MMA borbe u glavi borca, svaki zdrav covek se moze fizicki spremiti za borbu isto kao oni, ali ta mentalna snaga ih razlikuje od drugih.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nista ti ovde nije paranenormalno, to su ti samo dokazi da je 80% MMA borbe u glavi borca, svaki zdrav covek se moze fizicki spremiti za borbu isto kao oni, ali ta mentalna snaga ih razlikuje od drugih.
Nije ovdje samo borac u fokusu i njegov mentalni sklop sklon opuštanju. Više je tim borca, organizacija UFC i sam vođa organizacije. Dešavaju se čudne paranormalne stvari iza kulisa.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nije ovdje samo borac u fokusu i njegov mentalni sklop sklon opuštanju. Više je tim borca, organizacija UFC i sam vođa organizacije. Dešavaju se čudne paranormalne stvari iza kulisa.
Za mene a verovatno i sve poznavaoce sporta je najveca paranormalnost neverovatno velika cena treninga u Alpha failu, a pored toliko trenera nisu videli sta im borac radi, pa meni drugar moze se reci casualac posle meca kaze 'Cody spusta ruku kad ide u napad, to sam ja radio kad sam pocinjao da treniram'.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!