News

PFL 2019 Regular Season

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Heavyweight: Philipe Lins (Brazil) (14-3) vs. Satoshi Ishii (Croatia) (20-8-1)
Heavyweight: Ben Edwards (Australia) (4-0) vs. Ante Delija (Croatia) (15-3)

Deliji prolazan protivnik, trebao bi ovo pobijediti, a Ishii odmah na pobjednika prošle sozone :D

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Delija bi nakon ovog mogao i ufc, ovo mu je zadnji vlak, očekivao sam od njega mnogo više.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Delija nema loše rezultate + mlad je za teškaša, ima vremena doći do UFC-a. Malo ga je zeznuo taj lom noge, ali što je tu je.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ishii će trebati novog protivnika: "Philipe Lins out of 2019 PFL season due to injury."

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Zanimljivo:

Još zanimljivije tko je zamjena (neki 3-1 lik haha):

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Nije sličan nego zato što je zatvorenik mi je T Bag pao na pamet.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
expert member
Sve više mi se sviđa Soldićeva izjava o ostanku u KSWu, evo Lins na primjer, ne vjerujem da može blizu vrha u UFCu osim ako se spusti u polutešku, a ni tamo stvari nisu najlakše, tako da mu je možda bolje bilo da ostane velika riba u malom bazenu nego da se izgubi u moru UFCa, sa Soldićem ista stvar, situacija u velteru je ubitačna, može doć mlatit neke prosjeke tipa Lawlera al protiv ovih iz vrha bi se teško bilo probit.. a u KSWu je bog i batina..

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
expert member
I welteru Soldić kroz par godina može biti prvak. Mene samo zanims kako će se nositi s vrhunskim hrvačima, protiv udaraca ne bi imao problema vjerujem da je od dodta njih i brzi i explozivniji. Čovjeku su 24 godine, trenira u vrhunskoj dvotani ife i uči u Tristar gym konstantno naptefuje ima sve da jednog dana bude prvak.