What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

PFL 2019 Regular Season

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
I da to je cinjenica, Mirko je sam sebe proglasio za nekog sad svetskog mega uspesnog trenera jer je on borac, a Leonarda Pijetraja je proglasio za zadnje govno jer nije trener.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Mirko je ko borac bio faca, kao čovjek je šupak i to mu je karakterna osobina, klasični internet bully i ego tripper. Njegov kontranapad na kritike se uvjek svodi na, JA, Da nije bilo mene itd

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@MMACroatia
2:54:20

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma vi ste u biti ljubomorni na njega al niste toga ni svjesni.

• Haha
Reactions: TNB
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
I da to je cinjenica, Mirko je sam sebe proglasio za nekog sad svetskog mega uspesnog trenera jer je on borac, a Leonarda Pijetraja je proglasio za zadnje govno jer nije trener.
Nije sebe Mirko ničim proglasio, pa Mirko je bio borac do prije tri mjeseca,to što su ga drugi proglasili je njihov problem.Nije niih mirko zvao da tamo dođu oni su dami izabrali ali je mirko kriv što oni gube.ytako de piše po portalima i komentira.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Oni se taktički bore kao da im je 40+. Onaj način borbe je ok za jednog veterana kickboksača kao Mirkec, ali ono kurca ne valja za ljude kao Darko ili Delija. Prepasivni, nezanimljivi. Drviš je možda ekspert za boks, ali taktike on kurca ne zna sastavit...Uz to kondicijski (osim Delije) su
[QUOTE="crazykure1911, post: 19655, m
Mirko ima 40 plus godina a ova dvojica koliko, nitko ne brani ni Stošiću ni Ishiu da idu dalje.Trener boksa je Drviš a ne Mirko, vi srbi ste jedva čekali da Mirka možete okriviti za poraze od Darka i Ishia to je nevjerovatno.Gadite mi se svi vj koji samo kenjate a 0 borbi imate i dana treninga.
Glej opet, mene Mirko jednom rukom i očima zavezanim pošalje u vječna lovišta.Isto tako ja kao fan borbe mogu primjetiti da je njegova prva ufc- ova epizoda u najmanju ruku bila izbjegavanje kontakta u ringu. Strah ili ne, ne znam. Al vidi se razlika u govoru tijela jednog DC-a koji ide glavom kroz zid i Mirkovih izvedbi. Danas on konačno ima oko 110 kila, a ne 99 ili 101, i zadnjih 10 brobi se borio drukčije.Također Mirkec voli puno pričati, rekli bi premazan svim mastima; sam sebi najveći fan; nikoga nikad ne želi prozvati i pametovati (tak on veli), ali ipak onda spomene i pametuje, pa se onda opravda da ne želi i tak u krug.

M

miodrag234

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Mirko je ko borac bio faca, kao čovjek je šupak i to mu je karakterna osobina, klasični internet bully i ego tripper. Njegov kontranapad na kritike se uvjek svodi na, JA, Da nije bilo mene itd
I naravno pravilo broj jedan, šala uvijek, ali... na tuđi račun. Sad bi Mirko; "nasli me neki jazavci ispred ekrana...još pišaju u pelene... kritizirat, mene i moj rad Marko, a tučnajavu zadnje vidjeli u onim.... letecim medvjedicima."

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Poenta je Kure, da nije sveti gral znanja kod Mirka Filipovica jer je on bio borac i on sve zna jer ima iskustva u MMA, ljudi koji su se ucili na VHS kasetama su postali veoma ozbiljni treneri a neki su i medju najboljima na svetu.

Bio je bahat prema Leonardu i ponasao se nadmeno kao da je sveznajuc, ne vidim sta ocekujes nego da mu se ljudi smeju posle toga.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bio je bahat s razlogom jer ga je Pijetraj prozvao da mu je dužan lovu itd, i sve što je rekso za Pijetraja je istina.Mirko je dve stekso svojom krvi i znojem , pijetraj iza sebe nema vrhunske rezultate i to isto stoji.Ako od tebe ide x boraca mora biti neki razlog.Nemoj misliti da branim Mirka njegov taj govor nije bio u redu jer je i njemu karma vratila samo smatram da ljufi puno seru i kriteziraju čim ne ide.Stole je faziopo fcu ali kako je Cormier rekao postoje leveli ufc nije ffc i on jednostavno mors primijenit svoj mentalni sklop to mi ne možrmo znati zašto nije agresivniji kao prije delija je letio agresivno pa znso popušiti jer ostane bez dnage.Vrijeme će pokazati jesu li oni materijal ili za ufc ili osrednji borci,znsm samo da prije mirks su bili nigdje .Ako smatra da trebaju promijeniti ksmp i napredovsti onda put pod noge .

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma samo je dokazao da ne moras biti borac da bi bio odlican trener, Pijetraj je samo primer ali imas i mnogo vise ljudi u MMA u koji nisu bili borci uopste a danas imaju najbolje gymove na svetu. A to za Darka su mogli samo ljudi koji ne prate MMA govoriti da ce biti TOP 5, a i jos su svi tu mediji govorili da je za njega samo nebo granica, pa su ljudi koji ne znaju stvarno poverovali u to.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ishi odradio očajan meč i izgubio.
Ishii je lošim nastupom elimirao sebe i Deliju.
Mislim da nema šanse proći Goltsova. Rus je jedini koji je nešto pokazao od teškaša. Kompletan je borac, a zadnji meč je odradio vrhunski.
Tillera je prvo ubio direktima. Baca bombe direktima sa distance. Udarci su brzi i jaki. U drugoj rundi kad se Tiller odlućio na rušenja 2x ga je okrenuo i iz donje pozicije došao u mount. I na kraju Ezekiel choke.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
I Stipin trener je anonimac...počeo sa youtube videima kao i većina koje Mirkec pljuje. Ima tu i do talenta pojedinca kojeg treniraš, ali samo uzmi pogledat Stošića prije Mirka i poslje...od zvijeri su napravili pasivnu pičku i to je činjenica. Delija još donekle ide naprijed i manje je pasivan, ali bojim se i njega će promijeniti.
Kakva zvijer, ne nasmijavaj me, čovjek nije mogao izgledat dominatno u jebenom FFCu, neka bude sretan šta se skrpao Mirku i dobio UFC ugovor preko njega.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
E tu gresis, Darkove sve borbe u FFC-u osim prve protiv Staringa su bile apsolutno dominantne, tacno se secam da je izmedju dve borbe protiv Staringa otiso kod Mirka, i u drugom mecu je apsolutno pregazio Staringa bez problema.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma nemoj me bukvalno shvaćati zvijer. Znam ja da se nije borio sa bog zna kojim borcima, ali taktički gledano je bio zvijer. Agresivan, željan završetka, a sad samo stoji i čeka.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
fino ,neće nastupiti večeras sigurno haha.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary

Snimka cijele priredbe. Isaev i Rosholt u finalu hahaha.
Ishii očekivano izgubio, ali hajde, bar nije bio nokaut.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne mogu vjerovati da je Rosholt u finalu ali vjerujem da fa rus može dobiti.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Rosholt je uzasno dosadan za gledanje. Ili stisne protivnika na zicu ili ga ruši, a jako malo radi i nikoga ne moze završiti.

Goltsov izgubio u predzadnjoj sekundi meča koji bi vjerojatno dobio na bodove. Finale će biti ultra dosadno.