What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

PFL 3: 2018 Regular Season

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Datum: 5.7.2018.
Mesto: Washington (SAD)

Card

Jake Shields vs. Ray Cooper III
Abubakar Nurmagomedov vs. Pavel Kusch
Rick Story vs. Yuri Villefort
Shamil Gamzatov vs. Eddie Gordon
Joao Zeferino vs. Paul Bradley
John Howard vs. Gasan Umalatov
Herman Terrado vs. Magomed Magomedkerimov
Bruno Santos vs. Sadibou Sy
Louis Taylor vs. Anderson Goncalves
Rex Harris vs. Andre Lobato
Danillo Villefort vs. Abus Magomedov
Bojan Velickovic vs. Jonatan Westin

Cim bude poznato koji su borci na main cardu i ostalo sredicu temu, prebrutalan kard u svakom smislu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bojan ide po svoj prvi milion u karijeri.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Molim vas da ne postate više linkove od slika koji se ne mogu direkt vidjeti na forumu, :e026: slike i gifove koje želite objaviti ovdje a ne mogu jednostavno ih download i onda ih upload na IMGUR i onda ih možete objaviti ovdje. :a035:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Event je u toku, Velickovic zavrsio Westina GNP-om u drugoj rundi.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bilo bi odlicno da nastavi ovako. Sve cestitke Bojanu.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Odlican je event bio, nisam ocekivao pobedu Bojana, ovog Westina sam pratio i bio je UFC klasa, ali izgleda da ga je tolika pauza unistila.

PS. Odusevljen sam Abusom Magomedovim, a realno videlo se i u FFC-u da je lik zver.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Bojan protiv Čečena koji će ga razvaliti najstrašnije vjerovatno.

PFL 6 -službena vaga:

Ray Cooper III (169.5) vs. Pavel Kusch (169.75)
Magomed Magomedkerimov (170.25) vs. Bojan Veličković (170.25)
Kayla Harrison (155.75) vs. Jozette Cotton (155.25)
Abubakar Nurmagomedov (170.5) vs. Jonatan Westin (170.25)
Joao Zeferino (170.5) vs. Yuri Villefort (171)

Uvodne borbe:

Rick Story (171) vs. Carlton Minus (170)
Jake Shields (170.75) vs. Herman Terrado (170.75)
John Howard (185.75) vs. Bruno Santos (185.5)
Abusupiyan Magomedov (185.5) vs. Anderson Goncalves (185.5)
Shamil Gamzatov (185.75) vs. Rex Harris (185.25)
Louis Taylor (185.5) vs. Andre Lobato (185.5)
Gasan Umalatov (186) vs. Eddie Gordon (185.5)

Četvrtak na petak, 17. August .

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ti bas mnogo potcenjujes nase momke, tako si i za Rakica pricao da ce ga Ledet razvaliti, razvaliti Velickovica??? Pa to se moze reci samo za Tilla da mu je napravio, pa radio je i sa mnogo boljim rustardom Alievom pa ga je ovaj jedva na decision uzeo.

PS. A ovaj tesko da moze parirati Alievu a kamoli Tillu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jedva na decision je ležanje Alieava 3 runde na Veličkoviću.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jedva na decision je ležanje Alieava 3 runde na Veličkoviću.
A zato je split decision, zato sto je izgubio sve 3 runde lagano.

PS. Mozda je moglo da ide i na Bojanovu stranu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Hah ... nije moglo da ode ! :a055:

Sjećam se borbe ... sa pola snage ga je uzeo i tlacio cijelo vrijeme. A to što je split vjerovatno je neki sudac nicim izazvan dao Bojanu prenost.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo opet isto ... ležao Čečen na Veličkoviću. Jednostavno sam svjestan da kada se susretne naš borac (koji naravno nema pojma o hrvanju) da će biti izdominiran u parteru kada su mu protivnici Čečeni a njima je to jača strana.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Evo opet isto ... ležao Čečen na Veličkoviću. Jednostavno sam svjestan da kada se susretne naš borac (koji naravno nema pojma o hrvanju) da će biti izdominiran u parteru kada su mu protivnici Čečeni a njima je to jača strana.
E sad, Velickovic ga je 2x rusio u drugoj rundi i lezao na njemu, u svakom slucaju doste nezanimljiva borba bez mnogo atraktivnosti, ali eto izborio je plasman u play-off.

Abus Magomedov ocekivano na 12 poena, videlo se i u FFC-u da je lik cudoviste.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TNB nakon iskustva u UFC-u, nakon borbe sa gotovo identicnim protivnikom Alieavim, nakon borbe sa jednim Tillom Bojan nije ama baš ništa napredovao.

On je sinoć trebao biti taj koji će pojesti Čečena ...

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
“Bit ću kratak ovaj put. Ovo je bio jedan od najtežih mečeva u čitavoj mojoj karijeri. Nema vremena za kukanje i izgovore jer je bolji protivnik večeras pobijedio. Izgubio sam, ali sam i dalje u igri. Vratit ću se u kavez već 20. listopada. Nema predaje, nema predavanja. Idemo dalje! Vrlo sam sretan jer sam dio PFL-a”, napisao je Veličković na službenom Instagramu obraćajući se svojim navijačima i fanovima.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Bojanova najveca slabost sto mu je najjaca strana BJJ, a danas su bukvalno svi dobri u BJJ-u, i veoma je tesko izvuci nekome sub. ako nisi neki bas Jacare, Ortega, Maia ili Werdum, u stojci gubi gotovo svaku razmenu, ne znam statistiku ali vidim da uvek on prima bolje snaznije udarce iz svake razmene, a hrvanje je neko solidno i ofanzivno i defanzivno nista posebno, to mi je nekako najgora kombinacija borca, koji je svuda solidan ali nigde nije bas izrazeno dobar.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Naiđoh na podatak ...

Born and raised in Novi Sad, Serbia, Veličković began training in judo at the age of ten, before transitioning to Muay Thai at 14. Then at the age of 22, he began training in Brazilian Jiu-Jitsu.

In Muay Thai, Veličković holds a record of 14-2.

Gdje nestade Muay Thai?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Nas cenjni strucnjak Misa Baculov je izjavio 'Bojan je bio totalno drugaciji borac, da se nije plasio da ulazi u razmene, cak i da ih je on inicirao'.

Pa isto tako mozes i da se zapitas gde mu nestao BJJ?? Obzirom da covek stalno objavljuje visoka mesta na BJJ takmicenjima.

Meni se cini da on nema glavu sampiona, pod tim ne mislim da je glup, ali mislim da ga pojede sva ta trema, nije lako izaci i boriti se ispred 10k ljudi.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Bitno da je Kayla pobijedila, dao Bog pa da bude i nešto od nje, sjebano je šta nema divizije za nju niđe, al to možda i kratkoročno bude dobro za nju, pošto nije nivo tamo toliko visok, pa će lakše nadvladat prvih par borkinja dok pohvata konce.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
^Rekla je u neki dan da joj je prirodna težina oko 160lbs tako da ako zatreba, moći će skidati na 145.

Dobro je izgledala protiv iskusnije protivnice u ovoj zadnjoj borbi. To što je borba duže trajala je samo plus. Već u svojoj drugoj borbi izgleda kao kompletnija borkinja nego Rousey. Da mi je neko rekao da je bila olimpijski hrvač, a ne džudist, vjerovatno bi povjerovao

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!