What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Pijetraj vs ostatak svijeta..

• Thread starter LesnarGetsKOdUFC2015
  • Start date
LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kakva su razmišljanja oko ove možda i najaktualnije teme zadnjih godina u našim borilačkim krugovima?
Znam da sam u manjini ali ja sam više na Petrakovoj strani, da je odreagirao najbolje na cijelu situaciju, definitivno nije, ali svejedno, uvijek onaj manji izvuče deblji kraj u ovakvoj situaciji i to me malo živcira, Hrga se zadnjih godina razbahatio i ponaša se ko da je svijet njegov, i još se sad Mavrović pojavio totalno nepozvan u cijelu tu priču, čovjek na rubu bankrota i sad se ulači medijima, savezu i svim živima..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A sta se to najnovije dogodilo??? Izgleda da nisam u toku.

Evo naso sam izgleda, bas cu sutra ovo celo da poslusam.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pijetraj je zasluženo pobro otkaz jer nastupi na sp su bili katastrofalni.Što se tiče hrgovića neka se izbori za olimpijske igre ili na državnom ili protiv Miluna.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisam 100% bio u toku, ali sad sam pogledao cijelu konferenciju. Mislim da je čovjek u pravu. Postoje neka pravila, a isto tako postoje drugi borci. Hrgović se je počeo proseravati i bahato ponašati već odavno. Mavrovića neću ni komentirati, Pijetraj je sve rekao.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Svaka cast Leonarde, casno pobrao otkaz zato sto nije hteo da cuti i da gleda kako preko veze vode Hrgu na OI, nije ni Pijetraj zlatan ali ovaj Hrgovic je tesko djube koliko cujem od svih njegovih suboraca.

Pa ova recenica treba da bude kao dobar dan u skolama , ''svima je super dok nema sta da se deli, kad dodje lova sve se promeni''.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Slažem se ja s time, ali ja govorim za rezultate da je zasluženo dobio otkaz na temelju zadnjih.A sve što se tiče govora je tu u pravu svima je dobar dok mu ne moraju dat lovu koji ih je izgradio kao boksače.Mavrović neka šuti, Hrgović da je i sam Svjetski prvak mora proći kvalifikacije za olimpijske jer to nije fer prema drugima.Što se tiče hrgovića ja ga osobno ne volim, thompson domoljubljje a preko poruka psuje mater i prijeti fuj.Jedva čekam da ga netko spusti na zemlju najviše bih volio da izbori olimpijske igre i ispadne u prvom kolu da se spusti na zemlju i shvati da nitko nije bogom dan.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije on dobio otkaz na temelju rezultata, jedno loše prvenstvo se prožvače, nemožeš ni stalno imat supertalente, mogao je zadržat funkciju da je htio bez problema, malo bi podvio rep, pustio Hrgovića da ide na Olimpijadu bez prepreka i sve bi bilo po starom, al nekad u životu moraš pokazat zube pa makar te i koštalo na kraju, nemožeš dat da netko gazi po tebi..

• Like
Reactions: TNB
crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Naravno da se prožvače ali u ovom slučaju im je to alibi.Smatram da ni novi izbornik ne može samo tako dati Hrgi šansu pred dečkom koji se priprema ta to i državni je prvak.Ako će biti tdko odma bolje da ugase repku.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma to meni sve deluje kao klasicna spika u ovim nasim drzavama, cuti i radi kako ti se kaze ili otkaz, Leonard Pijetraj nije hteo da cuti i casno dobio otkaz, sad ce oni dovesti nekog mutavca kojeg mogu kontrolirati bez problema i Hrgovic ce ici na kvalifikacije bez da pobedi Miluna.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pijetraj nije od jučer trener,ne volim davat teze ali sumnjam da će to baš tako ići.Vodio je on ekipu i u Riu i nije orimao ničije naredbe.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!