What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Podcast Inkubator

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Vjerujem da ste svi pogledali barem neke od borilačkih epizoda, ali gledate li i ostale?
Koji su vam najdraži gosti?
Šta mislite o realnom aikidu?
Ko vam je najbolji voditelj i zašto Rale?

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Moj bratić prati non stop i sve žive, ja nemam tolko strpljenja za to, al odlična stvar, bolja od 90% toga na TVu, za sad mi je Ishii favorit.. hahaha

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Iskreno pratim iskljucivo borilacke specijale, svakako najbolji gosti su Hambi i Ishi, ali i uopsteno mi se svidja 90% borilackih specijala, Rale je najbolji zato sto nije ljiga, ne mogu onih ljudi kao Petrak sto se svima uvlace na oci videti.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Do sada sam pogledao Bađuna, Cro Copa i Ishiia.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
petrakove uvlakacke sposobnosti primjetio sam kad je ufc bio u zagrebu di se javno zahvaljivao ufcovim čelnicima, znači lik je doslovno držao govor xD

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
mogu onih ljudi kao Petrak sto se svima uvlace na oci videti.
Jesi li ikada pomislio da je on diplomiran novinar i magistar na području diplomatije. Čovjek radi svoj posao voditelja totalno profesionalno i vidi se iskustvo.

petrakove uvlakacke sposobnosti primjetio sam kad je ufc bio u zagrebu di se javno zahvaljivao ufcovim čelnicima, znači lik je doslovno držao govor xD
Bože!

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member

Rađe bi slušo ovog doktora kako nakon pet pivi i dvije buksne priča o MMA-u nego 5raka

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Meni je Petrak ok, takav mora biti na toj poziciji, to mu je kruh, govori i piše ono što šira masa hoće čitat ili slušat, ljudi to shvaćaju preozbiljno, recimo njegove kolumne i te stvari, zna da mora blatit UFC i DCa, uzdizat Stipu i Mirka recimo i na konju je, takav biznis.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jesi li ikada pomislio da je on diplomiran novinar i magistar na području diplomatije. Čovjek radi svoj posao voditelja totalno profesionalno i vidi se iskustvo.
[hr]
Stvarno su me smorile besmislene rasprave, ako se MMA Cro ne pravi budala onda se nadje neko drugi. mozes ti biti diplomata i da ne viris iz necije bulje, ovaj Ratko je isto diplomata i profesionalan ali nema ta uvlacenje, stvarno steta sto coveku nije UFC glavni fah.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Čovječe on ti svojim pristupom otvori svakog gosta. I onda gost opušteno bude onakav kakav jeste, što je onima koji posmatraju izuzetno zanimljivo. Ako ti od starta imaš averziju prema njemu radi tzv. "uvlačenja" onda promjeni predmet posmatranja u emisiji.

Da je krenuo da bude realan sa Ishijem od starta da li bi se dobio željeni efekat u emisiji? "Ego trip provokator" voditelj ne bi izvukao ništa, a gledanosti bi bila nikakva.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma klasicno novinarsko smece, i gospodin Ratko isto to radi svojim gostima, samo sto se on ne uvlaci koliko sam primetio, stvarno bi bili savrseni podcastovi kad bi se on vise zanimao i pratio UFC, pa da ih on vodi.

PS. Svakako slusam podcaste zbog boraca i Badjuna, a ne zbog Petraka.

Nigde nisam napisao da treba biti provokator ili nesto slicno, samo treba da izbaci te svoje lazne komlimente, kojima obasipa svakog borca.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
[hr]
Stvarno su me smorile besmislene rasprave, ako se MMA Cro ne pravi budala onda se nadje neko drugi. mozes ti biti diplomata i da ne viris iz necije bulje, ovaj Ratko je isto diplomata i profesionalan ali nema ta uvlacenje, stvarno steta sto coveku nije UFC glavni fah.
Ovako ratkoje iz mog grada slavonskog broda stogaznam o njemu malo više nego vi ,on stalno jebeno melje  gostima postavi pitanje i još i sam odgovara. Ratko slabo bude o mma temama on je više  za ovako nešto okolo .Što se tiče mma Petrak je tu expert voljeli ga vi ili ne i njegovi podcasti su zabovni meni najdraži podcast je ovaj 

M

miodrag234

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Točno to Ratko nerazgovjetno mumlja i sam sebi odgovara. I stalno razgovor okreće tako da bi mogao kontrirati i istaknuti svoja uvjerenja, umjesto da sluša gosta. Ko neki pubertetlija koji je otkrio zavjeru "štetnosti" psihoaktivnih supstanci pa to promovira... dolazi u japankama, cuga, puši...oke skužili smo to je podcast, neformalniji oblik emisije, al ga pretjeruje. Slično ko Rogan dok nekome ponudi ganđe pa želi to odigrati kao normalnu stvar, ali zna da je kontroverzna i nemre sakrit uzbuđenje.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member

Ništa jače nego kad se nađu dva pijanca na istoj valnoj duljini i drobe o teorijama zavjere 3 i pol sata.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Covek upravo potvrdio da KSW dolazi u Srbiju.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Najveci car koji je bio u podcastu, bukvalno se vidi da je lik ludak.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Ima talent ... :)

Bitno je da nije agresivac. :g030:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Još jedan podcast sa Ishiiem...legenda haha.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Poki razvalio rekord! :)