What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Podcast Inkubator

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Meni zanimljivo za čuti iz prve ruke, Forgač i Pejić govore kako su prošle pripreme u ATT-u na Floridi

Nema zime za Poiriera, osvaja taj pojas, Pejić mu je bio glavni sparnig partner za Hollowaya :) .
Malo se šalim, ustvari drago mi je vidjeti da su dečki trenirali sa najboljima na svijetu.
Erslan je čak ostao na Floridi kako bi Arlovskom pomogao u pripremama.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pejic jos jednom pokazao da se radi o totalno, bas mi je drago mogu biti ravnopravni s najboljima na svetu, bas zanimljiv podcast, prepun prica o poznatim borcima.

PS. Ali prica za Olejnika i njegov stisak je najneverovatnija.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Meni zanimljivo za čuti iz prve ruke, Forgač i Pejić govore kako su prošle pripreme u ATT-u na Floridi.
Nema zime za Poiriera, osvaja taj pojas, Pejić mu je bio glavni sparnig partner za Hollowaya :) .
Malo se šalim, ustvari drago mi je vidjeti da su dečki trenirali sa najboljima na svijetu.
Erslan je čak ostao na Floridi kako bi Arlovskom pomogao u pripremama.

Pejic jos jednom pokazao da se radi o totalno, bas mi je drago mogu biti ravnopravni s najboljima na svetu, bas zanimljiv podcast, prepun prica o poznatim borcima.

PS. Ali prica za Olejnika i njegov stisak je najneverovatnija.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Hteo si nesto da napises??? A forum ima tako obicaj da neki post proguta, pa objavio samo ovaj quote.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jesam, pitso sam te jel u ovom podvastu dio s olynikom gledso sam podcast a to nisam čuo

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Ovaj podcast od 22:01, prati sta prica.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Hvala jedan od rijetko podcasta koje sam pogledao sve ovaj dio sam vjerojatno bio preskočio. Ima mali pejić dobru budućnosti sobom.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
:)

Inače i Mirko je ovdje 24.5.19.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ovo sam tek nedavno uspio pogledati, meni jedan od boljih podcasta u zadnje vrijeme.

Sep je skinuo rekord kruške iako je sitniji od mnogih koji su udarali prije njega.,
Imate na kraju ovog prvog djela, baš se lijepo vidi tehnika udarca.

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Jučer sam bio baš umoran, zaspao sam navečer u boravku pred TV-om. Probudim se oko 1h i krenem da ću se prebacit u sobu spavat.
Sjetim se da je Mirko gostovao u podcastu. Reku ajde da vidim malo o čemu su pričali i na kraju sam ostao gledati do jutra dok se nije razdanilo.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Fenomenalan podcast. Petrak nije mogo do riječi doć. Mirko ima priča za još 20 podcasta od 5 sati, mogo bi ga dan i noć slušat kako ranta.
Kako se posro po Pijetraju. :n6mzstz:

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije se posrao, samo je rekao istinu, gledao sam podcast s Leonardom i i mirko ga je bas lijepo citirao.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Jesu spomenuli sta za DC vs Stipe?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisu. Samo je Mirko komentirao Stipinog starog haha.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
E steta, inace kad Petrak dovede borce pita za misljenje nekih borbi pa sam ocekivao da ce i ovdje bit

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
O kome je Mirko govorio da drži seminare preko narodnih poslovica?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa taj verovatno nije zakacio Mirka pa nije hteo javno ime da iznosi, dok ga Leonardo zakacio u podcastu i onda je morao da mu vrati.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Treba rewatchat podcast i bacit drinking game koliko puta kaže legendarno/a ili spomene tog trenera s poslovicama. Na ispumpavanju bi završio.
HILARIUS:biggrin:

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Najjači mi je dio o Ishiju 25 i 37 min Q&A.
Stošić, Delija i Ishii su mu zbog straha od svojih djevojaka nosili čokolade za poklon. Tko ne donese, tom bi podvalio priču da se viđa sa nekom ženskom 2:31:30 odmah nakon toga je o nogometnoj karijeri u Cibaliji.
Lijepo od Mirka da dečkima ne naplaćuje treninge.

Rus i bijeli miševi na 1:21:00 prvog dijela.
U 46 min je priča o pčelama.

Na samom kraju Q&A 1:15:00 priča o odgoju sina. Taj dio bi trebalo puštati nekim roditeljima za edukaciju.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!