What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Podcast Inkubator

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pa taj verovatno nije zakacio Mirka pa nije hteo javno ime da iznosi, dok ga Leonardo zakacio u podcastu i onda je morao da mu vrati.
Pa znam i ja nije zakačio Mirka zato i pitam jel itko zna o kome se radi jer je to mma trener.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma nije on o nikome specifičnome govorio. Više u globalu pogotovo za kickbox.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Ovaj dečko ima mentalitet prvaka. Daleko naš najveći potencijal. U KSW-u teško da mu itko išta može osim ako ne bude išao u srednju. Bit će najmanje top 5 borac jednog dana. Samo ne treba žuriti. Najidealniji scenarij bi bio da se tuče u Poljskoj još oko 2 godine, postane megazvijezda i UFC mu da dobar ugovor i jako ime već u prvoj borbi. Kao što su Khalidovu htjeli dat Machidu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A ja nisam znao da lik putuje po drugim kampovima (prvenstveno tristar). Tek kad je on to spomenuo i kad sam pogledao instagram uvjerih se. Svaka čast. Bit će nešto od njega. Samo pomalo, 24 su mu tek.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Upravo ga gledam, ne znam zašto Rakić nije došao on je bio isto najavljen.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
...nazovi moj broj, javi mi se ti...
:D

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Odličan podcast.
Pametno gradi karijeru, pametno razmišlja i dalje je čvrsto na zemlji. Zelim mu da postane prvak.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Vidi se da ima jako pametan pristup karijeri, odlično trenira, a i realan je. Može trenutno pobijediti svakog u toj diviziji osim Jonesa. Samo bojim se da će ga gadno počet pljuvat ako izgubi sljedeću borbu nakon svih stvari koje je rekao tu. :D

Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Petrak uopće nije skužio foru kad se Rakić zafrkavao da gdje je Clark naučio tako dobro bacati spinning backfist misleći pritom na to da ga je on nokautirao tim udarcem.

Osim što pametno vodi karijeru, prati sve što se događa pogotovo u njegovoj kategoriji. Zna sve borce, a njegovi treneri dodatno analiziraju i traže mane suparnicima.
Dok npr. ima boraca koji su gostovali ne prate ništa, ne zanima ih i fokusirani su samo na sebe.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A to da si samo fokusiran samo na sebe moze prolaziti na nekom bas niskom nivou, kad dodjes na tako visok lvl onda moras i protivnika prostudirati u najsitniji detalj, kao sto su ovi iz AKA nasli Stipinu slabu tacku i doneli pojas DC-u.

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Petrak uopće nije skužio foru kad se Rakić zafrkavao da gdje je Clark naučio tako dobro bacati spinning backfist misleći pritom na to da ga je on nokautirao tim udarcem.
Puno toga Petrak ne skuži, nije mu to jača strana svakako.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
A ne zna ni foru na svoj račun primit. Još jedan razlog zašto je Rale daleko bolji lik, a i voditelj. Onaj podcast što je imo s Mortom neki dan je bio legendaran, ko da gledam Noćnu Moru 2.0.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Od danas dižem ruke od ovog Petraka, ovaj članak o Stipi i Ngannou, odnosno o DCevom izbjegavanju Francisa u budućnosti mi je bio zadnja kap, koja je to klošarčina i jazavac bez kičme pa to svijet nije vidio, prodo bi se za 100 lajkova čovjek, DC je jedan od najvećih ambasadora u svijetu MMAa, može bit uzor svakome, čovjek vrhunski komentator, dobio čak i emisiju "detailed" ili kako već u društvo Kobe Bryanta i Peytona Manninga, izvan oktogona i o radu s djecom netreba ni govorit, al bitno da ovaj šminkerčić može kenjat sto godina da dobije pozizivan feedback nekih par seljačina, a najgore od svega je da dođe u Zagreb onda bi potezao zadnju moguću vezu da ga dovede na podcast gdje bi mu normalno ljubio dupe do besvijesti, kolko malo čovjek mora sam do sebe imat da bi na takav način funkcionirao, jad i bijeda od čovjeka, ne kliknem mu više na podcast ili "kolumnu" pa da mi 100 eura padne u đep.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Što ti je tu čudno. Sve za klikove. Meni se općenito gadi ekipa sa FS face komentara kojitoliko pljuju DCa da je to strava. Jebate samo od Jonesa izgubio i to u neprirodnoj kategoriji i raja se ponaša kao da je neki amater jer je eto plakao kad je popušio. Debilizam.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Meni je Petrak ok, takav mora biti na toj poziciji, to mu je kruh, govori i piše ono što šira masa hoće čitat ili slušat, ljudi to shvaćaju preozbiljno, recimo njegove kolumne i te stvari, zna da mora blatit UFC i DCa, uzdizat Stipu i Mirka recimo i na konju je, takav biznis.
Veoma zanimljiv post nedavno je ovo bio, ajde barem si skontao o kakvom se smecu radi, bolje ikad nego nikad.

PS. Meni bi vrh bilo da Ratko vodi podcast o borcima jer je prejeben lik, barem je covek za razliku od ovoga.

Inace ne vidim smisao da neko ko zna Engleski prati vise FS, ja ga ne pratim kako su forum ukinuli.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Od danas dižem ruke od ovog Petraka, ovaj članak o Stipi i Ngannou, odnosno o DCevom izbjegavanju Francisa u budućnosti mi je bio zadnja kap, koja je to klošarčina i jazavac bez kičme pa to svijet nije vidio, prodo bi se za 100 lajkova čovjek, DC je jedan od najvećih ambasadora u svijetu MMAa, može bit uzor svakome, čovjek vrhunski komentator, dobio čak i emisiju "detailed" ili kako već u društvo Kobe Bryanta i Peytona Manninga, izvan oktogona i o radu s djecom netreba ni govorit, al bitno da ovaj šminkerčić može kenjat sto godina da dobije pozizivan feedback nekih par seljačina, a najgore od svega je da dođe u Zagreb onda bi potezao zadnju moguću vezu da ga dovede na podcast gdje bi mu normalno ljubio dupe do besvijesti, kolko malo čovjek mora sam do sebe imat da bi na takav način funkcionirao, jad i bijeda od čovjeka, ne kliknem mu više na podcast ili "kolumnu" pa da mi 100 eura padne u đep.
Ne znsm zasto ste se nadrndali alk nije slagao,meni je se Cotmier zgadio kad je se išao borit protiv lewisa samo da izbjegne miočića.i istina je da bi mu nanganu bio velik zalogaj a ako pucaš na mjesto goata onda ne biraš protivnike .ja se iskreni nadam da će mu stipe glavu otkinuti.

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Ma šta svaćate uopće to ozbiljno, Petrak pametno radi što piše takve debilne članke, jer to publika voli, dođe neki veleintelektualac iz Drniša i vidi taj članak i onda samo roka komenatara Dana White je smeće, rade protiv našeg čovika, jeba mu ja mater, i tako dalje, i to se klikče i "prodaje", a ti ljudi znaju o slobodnoj borbi ko ja o boćanju.