What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Podcast Inkubator

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
@crazykure1911 nikad on Miočića nije izbjegavao. Rekao je ako ne bude Lesnar da će biti Stipe i to se ostvarilo. Ono protiv Lewisa je također fino objašnjeno; čovjek je dobio ogromnu lovu da uskoči protiv 10x slabijeg protivnika koji je još pritom bio ozljeđen. Pa svak bi to napravio.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ne znsm zasto ste se nadrndali alk nije slagao,meni je se Cotmier zgadio kad je se išao borit protiv lewisa samo da izbjegne miočića.i istina je da bi mu nanganu bio velik zalogaj a ako pucaš na mjesto goata onda ne biraš protivnike .ja se iskreni nadam da će mu stipe glavu otkinuti.
Komentar lvl FS ''znalac'', prvo si izokrenuo totalno poentu posta, covek je pisao o tome kako je Petrak fekalija bez kicme i nece vise gledati ta njegova sranja, ako danas nekog ides pljuvati ne mozes ocekivati da ti sutra dodje u podcast i onda se najbolji drugari i ti se njemu divis, to je kao da pljujes nekog sportistu a da ga vidis na ulici trazio bi sliku ili autogram. Evo ti malo link Cormierov sherdog da se otreznis od Petrakovih gluposti koje su ti nazalost usle u glavu, i da nikoga se DC nikad nije plasio i toliko, posle svega covek je zasluzio penziju.

PS. I naravno da se ogradim od ovog za FS-a, ja nisam tamo jos kako su forum ukinuli i ne bih znao za ovu kolumu da je Lesnar ovde nije izneo, a i podcaste gledam ali samo zbog drugih boraca i nista vise.

Last edited:
crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Stipe je bio zaslužio revanš čim je pojas izgubio,ovaj je čekao lesnara više od jebenin godinu dana.Nigdje nisam napisao da nije zaslužio mirovinu ili da se Cormier nekog boji.Što se Petraka tiče me iskreno boli kurac za njega i njegove kolumne i članke.Ja sam članak tek pročitao nakon posta.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Od danas dižem ruke od ovog Petraka, ovaj članak o Stipi i Ngannou, odnosno o DCevom izbjegavanju Francisa u budućnosti mi je bio zadnja kap, koja je to klošarčina i jazavac bez kičme pa to svijet nije vidio, prodo bi se za 100 lajkova čovjek, DC je jedan od najvećih ambasadora u svijetu MMAa, može bit uzor svakome, čovjek vrhunski komentator, dobio čak i emisiju "detailed" ili kako već u društvo Kobe Bryanta i Peytona Manninga, izvan oktogona i o radu s djecom netreba ni govorit, al bitno da ovaj šminkerčić može kenjat sto godina da dobije pozizivan feedback nekih par seljačina, a najgore od svega je da dođe u Zagreb onda bi potezao zadnju moguću vezu da ga dovede na podcast gdje bi mu normalno ljubio dupe do besvijesti, kolko malo čovjek mora sam do sebe imat da bi na takav način funkcionirao, jad i bijeda od čovjeka, ne kliknem mu više na podcast ili "kolumnu" pa da mi 100 eura padne u đep.
Nisam nista oko tog vidio jer ne pratim nase "strucnjake" al vjerujem ti od A do Ž.
To do samih ekstrema ovdje ide koliko seru po Cormieru koji god članak vidiš kojeg god portala,još bi "razumio" ove koji ne prate uopće pa puše tu propagandu ali od ovih koji prate pa trebaju bit upućni u sve je jadno da jadnije ne može bit.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa to je kao raj za MMACroa, eto ti odlicne prilike posto volis da trolas i nerviras ljude, idi i pisi afirmativne poruke o DC-u i uz to malo opleti po Stipi, takve neandertalce je previse lako iznervirati.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
A DC je nekakvo nevinasce!? :dygcgwh:
Pa nije slucajno sva ta negativna energija otisla na njega. Od meca sa Stipom i pikanja u oci do preseravanja sa Lesnarom.

Bez potrebe hate na Petraka koji radi svoj posao.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ma Petraj je se prosrao i to se slažem,ne boji se dc nikoga i čovjek je stvarno kralj,ali ovo izdrkavanje s Lesnarom to mu nije trebalo iako je i tu ufc dodta kriv a ne samo Cormier

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Hate prema DCu počeo je daleko prije Stipe, još od prve borbe sa Jonesom kad je izgubio. Od tad se ekipa prema njemu ponaša kao amateru koji nije ni blizu nekog top borca, a jedini mu poraz od Jonesa. Onda optužbe da izbjegava top borce, a doslovno se sa svima borio u poluteškoj i sve pobijedio. Stipin poraz bio je samo šlag na kraju da ga se još više mrzi i omalovažava. A ovo sa Lesnarom mi je najsmješnije od svega jer se prije borbe znalo da će pobjednik meča Stipe vs. DC ići (tj bar pokušati dogovoriti) na Lesnara kako bi ubrali koji dolar. Da je Stipe dobio rekli bi super, Lesnar zaslužio je čovjek zaraditi, a kad je to DC onda je pička koja izbjegava Stipu (a pomeo ga u prvoj rundi). Ok je ne volit nekoga, ali pričati o čovjeku koji je jedan od najboljih u povijesti kao o nekom drugorazrednom borcu je van svake pameti.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ne znam dali je itkl od vas gledao s Rakićem podcast, sam Rakić je rekao da Cormier nema namjeru de borit s nangonuom

• Like
Reactions: TNB
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ne vidim sta on zna bolje od noviniara ili drugih ljudi, mislim jeste borac ali nisu on i DC drugari ili slicno, a i ako dobije Stipu jos jednom sta se ima kome vise dokazivati???

PS. Sta mi uopste znamo o njemu, mozda covek namerno igra na kartu penzije da bi ga u slucaju pobede UFC zamolio jednom ekstra ponudom da razmisli o toj penziji, Mirko je tu foru prodao barem 5,6x.