What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC FN 164: Jan Błachowicz vs Ronaldo Souza!

BFF Pick'em
The event is here!

Podcast Inkubator

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
U to vrijeme se Pijetraj vježbao i eksperimentirao na nama (Šobot, Palić, Božić... ) te je mudrovao da trebamo prijeći na makrobiotiku, uvodio jogu na treningu. Subotom smo plesali.

:biggrin-2x:

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ti si uvijek uz Mirka. Da ti roditelje prebije ti bi reko u pravu je.
Ja ne stajem na ničiju stranu ovdje jer obojica (i Leo i Mirko) imaju svoje grijehe. Iskreno Pijetraj je u zadnja 2 intervjua izgledao dosta uvjerljivo i rekao je dosta istinitih stvari. Ja (kao ni nitko po strani) nećemo nikad saznati pravu priču.
Mirko je mnogo togs obojica su egotriperi ali mirko ama baš nikad nije bio lažov.Meninje Mirkova priča puno uvjerljivija nego Leonardova.Oteraš me a onda bi pare iz K1 što je ta mene jadno.

Last edited:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ne znam kako Mirkova priča, koja se uvijek svede na filozofiranje i poslovice, može biti uvjerljivija od Leove. No dobro, ja kao ni ti nemamo uvid u te ugovore pa da možemo reći tko je u pravu tko ne. Činjenica je da Leo svima valja dok je besplatno, čim treba platiti neki postotak idu svađe i uvrede. Mirko isto nema dobar odnos sa ljudima koji mu nisu pasali, a nekad su mu bili odlični. Orsat, Žiža, Poki...A ovo što je Leo rekao da njegovi momci ne smiju prdnut bez njega to je istina i da čim ne govoriš kako je kralj, legenda odmah ti zamjeri...nedaj bože kritiku uputiti. Pa valjda smo se u tu istinu odavno uvjerili preko njegova facebooka.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja se slažem s ovim dijelom da su mnogi pijetraja zajebali ali Mirko novce nije zaradio u boksu nego u k1 i prideu .Za mene je to licemjerno s te strane tražit čovjeka novce a otero si ga iz dvorane jer nije dovoljno dobar ili da ga i nije otrro opet K1 je k1.Vidiš ti se opet vraćaš na mirkov ego da on nije dobar s orsatom pokijem ovim onim za to još nisam nigdje čuo.Da nije bilo mirka poki ufca ne bi vidio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisi ti puno toga čuo zato sam ti i rekao već ranije da ne trebaš 100% stajati u njegovoj obrani jer ne znaš puno toga (iako ti je dosta stvari u javnosti pa tako i ova situacija sa Zovkom).
Ako si slušao podcast Leo ima sve pohvale naspram Mirka. Čak se i ispričao što je započeo priču. Nije uopće osporavao njegov uspjeh i karijeru dok Mirko sere kako je Leo neznalice jer se eto nikad boksom nije bavio pa samo prodaje maglu uz pomoć VHS kazeta. Mirko može Leov trenerski uspjeh samo sanjati.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Petrak trenira kod Pijetraja ali ti naravno totalno neiformiran lupetaš da se Petrak ulizuje Mirku.Ja ovdje sa 100 posto uvjerenjem sam da je Mirko u pravu a ne Leonardo.Jer sve što je rekai za njega je istina svi koji su trebali postat profi su otišli od njega..Sad što ljudi seru po Mirku da reagira na kritiku je jedno ali kad neko iznosi laži kao Leonardo je nešto drugo.
Znam ja da Marko (beskicmenjak) Petrak trenira kod Lea, on je preracunao da je Mirko njemu vredniji za podcast nego Leonard za njegov trening, pa je kao na kraju skupio muda da kao razdvaja, ali sto nije nesto odgovorio Mirku kad je pljuvao Lea??? Ali i to sto kazes mozda i Leo laze necu ulazititi u neke stvari u koje nisam siguran, ali evo cu izneti neke od Leovih za koje sam 100% siguran da su tacne.

Ti kad njega spomeneš moraš samo govoriti da je kralj, bog i legenda. Ako nešto ispod toga kažeš - gotovo, uvrijedio si ga."

Ali ne daj bože da je Mirko Filipović bio električar, Tesla bi bio papak koji je šarafio žarulju u Nju Jorku za njega, jer niko za njega nije dobar.

Ne moras biti konj da bi bio džokej.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Svaka cast njemu, mislim malo ljudi je toliki beskicmenjak, ljigav i fejk da moze obavljati to sto on radi, mislim ocito to su vrline koje moras posedovati da bi bio u komunikaciji sa borcima.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sta ti je Poki ucinio? :biggrin-2x:

Covjek je bio solidan u UFC-u, a bio bi i bolji da nije morao izigravati potrosnu robu.
Nije ništa učinio nego je to realna stvar bila takva.Menije poki izuzetno kvalitetan lik.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nisi ti puno toga čuo zato sam ti i rekao već ranije da ne trebaš 100% stajati u njegovoj obrani jer ne znaš puno toga (iako ti je dosta stvari u javnosti pa tako i ova situacija sa Zovkom).
Ako si slušao podcast Leo ima sve pohvale naspram Mirka. Čak se i ispričao što je započeo priču. Nije uopće osporavao njegov uspjeh i karijeru dok Mirko sere kako je Leo neznalice jer se eto nikad boksom nije bavio pa samo prodaje maglu uz pomoć VHS kazeta. Mirko može Leov trenerski uspjeh samo sanjati.
S im se slažem,biti trener i borac su dva različita svijeta.Slažem s s tim da o nekim stvarima ne trebaš biti da bi bio trener.arigo sacchi je bio bog kao trener uvjerljivo najbolji milan je stvorio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da. Pa i u MMA-u masa trenera nema skoro nikakve rezultate, ali su vrhunski stručnjaci. Danas je treniranje znanost, iskustvo je sporedna karika koja ti više može pomoći u psihičkom nego u fizičkom dijelu priprema tvojih boraca. Mirko misli da će sklekovima i trbušnjacima pripremiti svoje borce, da će nekim višesatnim treninzima njegovi borci imati nevjerojatan cardio, a svi dišu na škrge poslje 5 minuta (ajde, Delija je još iznimka, ali i njega će upropastiti samo je pitanje vremena). I onda kad Darko izgubi Darko je kriv, nedaj bože reći krivo smo ga pripremili taktički ili nešto slično...i da Darko danas sutra ode od njega (što bi mu bilo pametno) biti će "ovakav je onakav je, a ja mu sve uvjete dao". Mirko iza sebe ima legendarnu karijeru, ali u trenerskom smislu on je naspram Lea doslovno 0 i nikad neće biti više od toga i nema nikakvo pravo srati po njegovom uspjehu. Nije ni Leo anđeo da se razumijemo. Ima i on svojih grijeha, ali za masu stvari je bio u pravu. Kod nas ljudi puše priču olako samo zato jer je Mavrović legenda, jer je Mirko legenda i onda po nekoj logici oni su u pravu, a Leo laže. Pa sve je fino u podcastu objasnio pogotovo za Mavrovića, a dok je god objašnjavao niti jednom se nije posrao po nikome umanjujući njihov sportski uspjeh.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
To je ,ja samo zamjeram ovo što je on tražio lovu od čovjeka je u k1 ostavrio profit a ne u boksu i to mi je jednostavno jadno .Što se tiče Mirka ja više mislim da ti tu ima veće prste Stipe Drviš nego mirko jer kad je drviš došao u mirkov kut njegov boks je postao sve lošiji.

Last edited:
  • Like
Reactions: TNB
Satoshi

Satoshi

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
U ponedjeljak su gostovali Erslan i Pejić, jučer Delija, danas Vaso i ako sam dobro zapamtio Ilić, sutra Erko Jun i u petak Račić.

Na Q&A Erslan priča kako je Masvidal lovio Colvingtona po dvorani :biggrin-2x:

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Da tek tako prodao coveka za neke lajkove na drustvenim mrezama i klikove, i popularnost koju nema jer statistike nisu lagale kad su objavile da je njegov i Lawlerov fajt najgori na ESPN-u, bas zato navijam za Colby protiv Usmana, pa da ga posle Masvidal ubije kao coveka i uzme mu dusu i pojas.