What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Poluteška kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
“I felt an incredible frustration, I’m a really sore loser and I left my gloves in the cage and felt that it’s enough now. But with that said I still have this tingle in my hands. This is very new, it’s been a month and I’m far from a retired fighter in my way of thinking and such. I’ve made my decision and so on but it takes time to adapt and accept the new things in life and your role in all of it.”
Guss.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ion Cutelaba vs. Khalil Rountree i Michal Oleksiejczuk vs. Ovince Saint Preux su dodani na kard u Kopenhagenu.

Ovog mladog Poljaka treba ispratiti trenutno solidan rezime, ako resi i OSP-a moze daleko.

Last edited:
Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Dobar je taj poljak, mislim da će riješit OSP-a. Činio mi se premal za polutešku, ali ima jak udarac.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Navodno bi Weidmana u poluteškoj trebao dočekati Reyes. Zanimljivo. Ne misle ga štediti kao ni Lukea, odmah na top 10 protivnika. Ne znam kako bi prognozirao ovu borbu. Weidman mi je nepoznanica pogotovo za polutešku, a Reyes me nikad nije očarao, taj hype nisam popušio.

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ima šanse tu Weidman pogotovo ako bude koristio hrvanje.Weidman većinom izgubi koncentraciju pa poouši neki glupi nokaut.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Aleksa Camur, jedan od Stipinig glavnih sparing partnera, nokautirao je Fabia Cheranta na DWCSu i izborio ugovor sa UFC-om. Treći srpski borac tamo (sva 3 u poluteškoj).
Čestitke susjedima, imaju zašto pratiti UFC.

• Like
Reactions: TNB
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Obicno retko gledam ovaj DWCS, ali ovog momka cu svakako pogledati, trebao bi biti barem solidan ako na dnevnoj bazi radi protiv Stipe Miocica.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
To ako potraje minutu je još dobro, nemože njemu Corey ama baš ništa napravit, žešći mismatch, ali logična borba..

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Odlična borba. Ne slažem se da je ovo mismatch. Corey je znao biti brutalno nokautiran, ali se dosta popravio u zadnje vrijeme. Walker je po meni precijenjen borac i mislim da neće dobro proći čim neko uspije preživit prvu rundu. Cijeli game mu se bazira na ludim eksplozivnim udarcima koje troše puno energije. Mogao bi Anderson to iskoristiti ako bude pametan.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jos ako mu Corey pomene par puta Rakica pre meca, moglo bi se desiti da se ta overrejtovana ''pickica'' zamrzne, posto koliko vidim ozbiljno se usrao od Rakica.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
C. Anderson vs. J. Walker službeno potvrđeni za UFC 244. E sad da vidimo koliko je Walker dobar u hrvanju. Valjda neće završiti na brzinu prije nego ga Cory testira.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije Corey taj koji će ga testirat, može mu malo produžit highlight reel..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Lil Nog vs. Travor Smith UFC Sao Paulo.
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: