What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Precijenjeni borci

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Kevin Lee(17-4) - ima 1 vrijednu pobjedu, probio se samo zbog trashanja

PVZ(8-4) - vjerovatno najprecijenjenija borkinja svih vremena koja je na vrhuncu hypa bila u top 5. Nema nijednu veliku pobjedu, uvjerljivo gubila protiv kvalitetnijih borkinja

James Vick(13-3) - sa svojih 190cm nanizao čak 4 pobjede protiv boraca koji su u prosjeku 15-tak cm niži od njega.  Na vrhuncu hypa brutalno nokautiran od Gaetheja

Darren Till(17-2) - još jedan uspješan projekt ufca, zamjena za Bispinga. Probio se tako što je nokautirao Kauboja

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Robbie Lawler
[hr]
Frank Mir

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Zabit. Meni osobno drag borac, ali ima puno rupa. Hrvanje mu je fantastično, ima dobar footwork, ali sama obrana od udaraca mu nije najbolja i mnogi u vrhu featherweighta bi mogli to iskoristiti. Cardio bi mu također moga biti veliki problem. Po meni on ne može protiv Maxa, Volkanovskog, Alda ili Ortege.

Paulo Costa. Pobijedio je ili kante ili borce na silaznoj putanji. Kad se vrati sa steroidne pauze, exposeat će ga prvi dobar hrvač ili striker.

Johnny Walker - eksplozivan i dobar atleta, ali ne vjerujem da može napraviti puno ako ne uspije doći do nokauta u prvih par minuta. Imam osjećaj da ga čeka teško sramoćenje kad se sretne s nekim malo tvrđim borcem.

Pokušao sam odabrati samo ove nahajpane borce koji imaju dobar niz pobjeda. Ko zna, lako je moguće da na kraju ispadnem u krivu za svu trojcu. :icon_mrgreen:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Većina navedenih imena ne bi trebala tu bit
Anderson Silva je bio precijenjen,Wand da i ne pričam.
Mousasi i Rory isto

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Mousasi i Rory isto
Ti kad izvališ neku glupost baš se usereš do kraja. Nekad je pametnije šutiti nego pričati gluposti,

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Israel Adesanya(16-0) - još jedna ufcova instant zvijezda, nahajpan i od strane uglednih novinara poput Luke Thomasa

Vettori
Tavares
Brunson
Silva

dovoljno za title shot :s

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Robbie Lawler
[hr]
Frank Mir
Frank Mir se borio u prvom valu MMA boraca gdje je davne 2004 uzeo pojas. Submitao pridoslog Minotaura iz Pridea. Nije on precjenjen vec ne pripada novom talasu boraca.

A mislim da si nedavno gledao premlacivanje Askrena gdje je mogao biti prekid ... :D
[hr]
Israel Adesanya(16-0) - još jedna ufcova instant zvijezda, nahajpan i od strane uglednih novinara poput Luke Thomasa
Adesanya zakon :a010 (1):

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Cynthia Calvillo(8-1) - skoro zaboravio na nju. Nevjerovatni poguranac od ufca. Sjećam se borbe protiv otpisane Esparze di su na svaki njezin potez publika i komentatori svršavali, da bi je u zadnje 2R Esparza deklasirala i tako uništila hype. Prosječna borkinja jako prosječnog izgleda je postala i zaštitno lice Modela. Od jačih imena pobjedila samo JoJo

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mousasi i Rory isto
Ti kad izvališ neku glupost baš se usereš do kraja. Nekad je pametnije šutiti nego pričati gluposti,
Prije mog posta su napisane gluposti pa nisi ništa rekao.Mir i Lawler nisu precijenjeni,Walker isto čovjek je tek počeo kako može bit precijenjen ne kužim.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Rory je svakako precijenjen, čak ga je i Lawler uspio dobit..

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Mousasi i Rory isto
Prije mog posta su napisane gluposti pa nisi ništa rekao.Mir i Lawler nisu precijenjeni,Walker isto čovjek je tek počeo kako može bit precijenjen ne kužim.
Pričate o Miru koji je u deset godina od ufc 34 pa do ufc 140 imao 19 -4 , niste mi jasni nikako , u to vrijeme to su bili najbolji borci u ufc, po toj logici onda je Mirko i  Minotaur i Fedor precjenjeni? Isto  Spider Silva precjenjen ma dajte molim vas, mma nije isti danas i u to vrijeme, tako ćete i za Maxa  za deset godina reći da je precjenjen kad se mma dovede na još veću razinu, isto ste tako počeli i za Alda da prduckate a lik se bori deceniju na najvišoj razini. Po toj vašoj logici onda je i GSP precjenjen, jer  su Karo,Miller,Trigg, Sherk, Pa i BJP, Hughes, Koscheck , Serra, Fitch, Hardy, Condit po današnjim mjerilima naspram ovih novih boraca ništa drugo do KANTE.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
A za ove nove ne možemo još ništa da kažemo jer su tu tek godinu dvije neko tri , ako sad nakon pravih ispita nestanu, mislim na Walker , Adesanya , Costu, Zabita onda ćemo znati da su precjenjeni. Ne možeš reći za borce koji su deset godina bili u vrhu da su precjenjeni, jebote šta su tek onda oni što su bili ispod njih? I Couture može se svrstati po vašoj logici u precjenjenog, a to što je lik preko deset godina bio u vrhu nikom ništa, jer po vama i te borce što je dobivao isto su po današnjim mjerilima kante. Jedini koji je ovdje precjenjen jeste Mcgregor, sad sa distance nebi me iznenadilo da je Alvarez dobio ispod stola vreću love da nako padne.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Neozbiljna tema, neozbiljni komentari, to je prvo i osnovno, a i ljudi krivo shvaćaju izraz "overrated" ili ti po naši precijenjen, ne znači da se za nekoga kaže da je loš, da se nekog hejta ili nešto tome slično, recimo Randy Couture, legenda MMAa, borac koji zaslužuje svačije poštovanje i duboki naklon, ali ako nađem listu na kojoj je on top 3 teškaš svih vremena, ili top 5 teškaš svih vremena, i ako vidim da se recimo dosta ljudi s tim slaže, i da je globalno mišljenje da on je top 5 svih vremena, onda slobodno mogu reć da je on po MOJEM mišljenju precijenjen jer ga ja ne smatram top 5 teškašem svih vremena..
Govorim hipotetski, neznam gdje je Randy svrstan na all time listi i gdje ga ljudi svrstavaju..

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Sve to stoji to je na individualnoj bazi, neko misli ovako neko onako o tim GOAT listama, ali nemožeš reći za dečke koji su tu tek godinu dvije da su overrated iz jednog jednostavnog razloga, oni pobjeđuju,možeš  eventualno da kažeš da su overhyped i to je sve u ovom momentu. Ako padnu i nestanu e tek onda možeš da kažeš da su i [size=small]overhyped i  overrated .[/size]

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jbg, netreba to preozbiljno shvaćat..
Ali istini za dušu, Lawler je precijenjen..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Slažem se sa mapasom osim dio o Conoru.
UFC prvak ne može bit precijenjen,ne samo prvak nego bilo tko iz top 5,ta ajmo reć sama krema kategorija i svog vremena.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Mousasi i Rory isto
Za ovaj komentar a posebno koji se odnosi na andersona mogu samo reći da si ti idiot.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mousasi i Rory isto
Za ovaj komentar a posebno koji se odnosi na andersona mogu samo reći da si ti idiot.
Silva je jedan od najvecih klaunova ikada i nijedan njegov fanboy to nece promjenit pa se cesite o mitskom Silvi kolkl hocete
Seres stalno po Conoru i ostalima koji se ne boje promovirat borbu a tog govnara Silvu drzis za jaja ko da je sami Sveti Petar,postedi me prica o Silvi samo i sve dobro.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Mike Perry(12-4) - još jedan miljenik Luke Thomasa, hype je ipak splasnuo nakon 1-3 u zadnje 4 borbe

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mora se odvojit klauna Silvu od borca Silve koji mislim da nije precjenjen vec da je dio starije ekipe UFC-a.