What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Precijenjeni borci

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Većina navedenih imena ne bi trebala tu bit
Anderson Silva je bio precijenjen,Wand da i ne pričam.
Mousasi i Rory isto
Za ovaj komentar a posebno koji se odnosi na andersona mogu samo reći da si ti idiot.
Silva je jedan od najvecih klaunova ikada i nijedan njegov fanboy to nece promjenit pa se cesite o mitskom Silvi kolkl hocete
Seres stalno po Conoru i ostalima koji se ne boje promovirat borbu a tog govnara Silvu drzis za jaja ko da je sami Sveti Petar,postedi me prica o Silvi samo i sve dobro.
Silva je jedan od najvećih  boraca u Ufcu titulu je branio x puta, ne držim ja nikakva predavanja nego ti samo govorim ono što biti većina ovdje rekla za takav komentar. Uživaj u svom mcgregoru liku s 0 obrana pojasa, naravno da serem po klaunovima, liku kojem su štimali sve da dođe do borbi za pojas da bi kočio divizuju, gdje je sad taj mcgregor kaf je naišao na sebi ravne uteko u mirovinu. Ja bi Mcgregor dao funkciju Dane white jer he veći serator id njega. I što se tiče Mcgregor naravno da je precjenjen borac.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nesta Aldo od precjenjenog borca za deset sekundi. :icon_mrgreen:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Navečer kad budem na laptopu ću malo više o Silvi i pokazat o kakvom se liku radi i kao čovjeku i kao borcu.
Mythbusters 101

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Navečer kad budem na laptopu ću malo više o Silvi i pokazat o kakvom se liku radi i kao čovjeku i kao borcu.
Mythbusters 101
Stvarno si žalosno smješan, ti za nekog ko je od  [font=Helvetica, Arial, sans-serif]2006  do 2013  u UFC bio neporažen koji je za to vrijeme od 18 borbi završio prije zvona njih 16, dvije otišle do odluke, za nekog takvog kažeš da je precjenjen? Koga boli kurac kakav je ko čovjek u ringu i izvan njega? U ring ulaziš da nekome glavu otkineš a ne da glumiš Mariju Terezu. Onaj lakat iz Cage Rage svi, uklučujući i tvog mezimca Conora i onog Američkog Rednecka koji se odaziva na ime Colby ,mogu samo da sanjaju. Jebiga to može samo da izvede precjenjen borac bez ikakvog skilla kao što je Silva.[/font]

[font=Helvetica, Arial, sans-serif][/font]

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nesta Aldo od precjenjenog borca za deset sekundi. :icon_mrgreen:
Kakve to veze ima, koliko je puta mcgregor branio titulu u perolakoj, pa izgubio je Overeem id big foit Silve i koji je od njih bio precijenjen.To je je kao da kažem da je jds precjenjen, za mene je npr Lewis precjenjen koji je dobio Nangonua.Za mene je smiješno uopće usporedit čovjeka  koji se i nakon poraza vratio na vrh divizije i borca koji ode u mirovinu nakon prve konkurencihe gdje mu je bilo jasno da pojas nikad više neće vidjeti i s 0 obrana pojasa.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Conor nije imao konkurenciju u perolakoj. Vec sam objasnjavao da je on Jon Jones te kategorije. U lakoj je druga prica gdje je laka meta krupnijim skidacima kilograma.

Imas dva Conora jedan je neprikosnoveni neporazeni vladar kategorije u perolakoj.
I drugi koji je uspio da dodje do titule lake dobivsi trenutnog sampiona. Ali i tu kvalitetom spada u Top 5.

Pricati o nekakvoj precjenjenosti je presmijesno. Ali dobro to je tvoje misljenje ...
[hr]
P. S.

Conor je precjenjen jedino ako ga posmatras kao Jemalijanenka. Ali on to sigurno nije. :icon_mrgreen:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Hahaha Conor nije precjenjen, ali zato Silva jest hahahaha. Pa ja sam mislio da sam sve gluposti već pročitao...

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mythbusters 101
Stvarno si žalosno smješan, ti za nekog ko je od  [font=Helvetica, Arial, sans-serif]2006  do 2013  u UFC bio neporažen koji je za to vrijeme od 18 borbi završio prije zvona njih 16, dvije otišle do odluke, za nekog takvog kažeš da je precjenjen? Koga boli kurac kakav je ko čovjek u ringu i izvan njega? U ring ulaziš da nekome glavu otkineš a ne da glumiš Mariju Terezu. Onaj lakat iz Cage Rage svi, uklučujući i tvog mezimca Conora i onog Američkog Rednecka koji se odaziva na ime Colby ,mogu samo da sanjaju. Jebiga to može samo da izvede precjenjen borac bez ikakvog skilla kao što je Silva.[/font]

[font=Helvetica, Arial, sans-serif][/font]
Sve cu obrazlozit od a do ž,sve je povezano i sve ima veze.Ako ima veze sa Conorom zasto ne bi i sa Silvom.Toliko zasad.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Slažem se sa mapasom osim dio o Conoru.
UFC prvak ne može bit precijenjen,ne samo prvak nego bilo tko iz top 5,ta ajmo reć sama krema kategorija i svog vremena.
Ovdje ću te samo citirati MMA što si ranije rekao...kao prvak ne može biti precjenjen pa onda za Silvu kažeš da jest samo na osnovu toga jer ti se kao čovjek gadi i ne voliš ga.
[hr]
Ja ću se ovdje složiti sa Lesnarom koji je odmah rekao da ljudi ne razumiju pojam precijenjen i da to ne znači da netko odmah nekog hejta i misli da je loš borac. Precjenjen u prvom redu znači (po meni) da se nekoga diže u nebesa i top ljestvice, a rezultati to ne potkrepljuju. Zato je recimo Conor precijenjen. Pa imate masu ljudi (naravno najviše njegovih dupelizaca) koji ga smatraju za najboljeg perolakaša u povijesti i koji ga smatraju jednim od top p4p boraca povijesti. Kako to ozbiljno shvatiti? Svaka njemu čast na dva pojasa i ostalim rezultatima koje ima, ali on je nitko i ništa prema legendama ovog sporta.
Kako Anderson može biti precjenjen? Pa čovjek je najbolji srednjaš u povijesti...hey, najbolji srednjaš u povijesti je precjenjen? To moraš biti idiot da izjaviš...ali dobro, MMACro je rekao dati opširno objašnjenje pa me interesira.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Pored toga sto je UFC-ov champ champ Conorov uspjeh je jos veci jer je to ostvario u organizaciji cija pravila favorizuju hrvace. Mogu zamisliti sta bi bilo u po Pride pravilima sa stompovima i gdje je jako tesko odvesti borca u parter.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Raspodjelit ću ovo u dvije kategorije.Jedna oko rezultata i druga oko samih izvedbi i ponašanja.
Pa prva kategorija rezultata:
Idemo uzeti top pobjede:Leben upitno i osobno ne bi računao,bezglavi brawler ali debi Silve u UFC-u je ono kaj je tu značajno pa se zato uzima kao neka jaka pobjeda.Franklin 2x skroz dobro,Marquardt kako za koga,Henderson,Griffin čisto zbog prijašnje titule inače ne,Maia u srednjoj ne bih rekao,Sonnen 2x dobro,Belfort da i to bi bilo to_Od tih 16 u nizu ni pola(ili pola) nisu protiv nekih top boraca.A onda tu je i 9 poraza od čega ako ne računamo NC koji ima,4 poraza u nizu.Već samo rezultatski priče o nekom GOAT-u padaju u vodu,jako dobra karijera i u jedno vrijeme najbolji srednjaš ali nikako goat osim u srednjoj.Pa ako bi gledali samo ovo još to sve dobro i izgleda i teško je reći da je precijenjen,puno borbi,par rekorda itd.

A sada i drugi dio koji se nadovezuje na ovo prije:
Conoru često hejteri vole predbacivati neko brzo tapkanje pa evo jedno ekspresno tapkanje i od velikog Silve(uz to usporedite od koga je Conor tapkao a od koga Silva)

Ubrzo je zaradio još jedan poraz radi svoje prljavosti pa je diskvalificiran zbog ilegalnog udarca jer to GOAT-ovi rade.
Spomenut je taj famozni(i impresivni) lakat iz Cage Ragea.Pa mislim da jedan kroše protiv top prvaka i elitnog borca svakako vrijedi više negoli taj lakat na tamo nekom lijevom borcu.
Zatim voli se osporavati Conorov odlazak u drugu kategoriju da ostvari nešto dobro,Silva je isto radio ali kao pravi velikan protiv loše konkurencije i čisto da napravi neki izlet.Pazi James Irvin,Griffin koji je srčan i izuzev par dobrih pobjeda nije baš top borac te BONNAR koji ni po čemu nije trebao bit u toj borbi.Dok je Conor išao na aktualnog prvaka ma tko god bio Silva se nije htio testirati sa onim najboljim borcima kategorije iznad.Od onog glupiranja u borbi protiv vlastitog sunarodnjaka se i Dana kao i svi ostali svijet zgrozio u debi nastupu u UAE.Kakva predstava za Šeike.
Svoje šampionsko ponašanje je nastavio protiv Sonnena gdje je još na vaganju udario Chaela,a prije borbe se i mazao vazelinom te držao Sonnena za "gaće" da ga zadrži ispred sebe i prljavo zada još udaraca.Glupiranje se nastavilo protiv Weidmana gdje je ispao totalna budala kad je završio nokautiran od hrvača i time pljunuo na sebe i svoju karijeru,a i na fanove.Nanizali su se neki porazi,pokušaj da ostvari pobjedu protiv Bispinga tako što slavi i dobije suca na sebe da prekine ali nije uspjelo pa je u nastavku borbe izgubio.
A sada vrhunac svega i šlag na tortu njegovom fake poštenju i pravom MMA časnom borcu,ne jedan već 2(DVA) pada na testiranju zbog čega se jedna borba i poništila.Što je sami Silva imao za reći(prije pada) o takvoj situaciji?
"When you use the steroids,you use them for a long time. When you use the steroids for a long time,you have a problem.It’s a drug and it’s not good for the sport."
"When the guys test for the steroids, they should have no more fights."

Neko opće mišljenje većine MMA publike i sporta općenito je da takvi prijestupi su Game Over(ili ne ovisi koga hejtate a koga podržavate) u nekim određenim pričama,i vidimo kaj sam čovjek kaže na to,automatski se može dati pitanje jeli tako bilo i cijelu karijeru ili velik dio iste.
U isto vrijeme,se da nakon svega čut kako Conor koji nikada nije pao na testiranju,koji se svaki put pojavio za borbu,koji je višestruki prvak,koji je digao sport i praćenje sporta na skroz novu razinu i koji je pobjedio neka top imena nitko i ništa naspram Silve.Zbilja zanimljivo.
Složio sam se sa mapasom,stvarno je teško reć kaj je precijenjeno a kaj nije jer ima tonu materijala za proć.U Silvinom slučaju za mene je precijenjen kao jedan od najboljih ikad,to mislim pod time.Znači ne kao prvak ili po vještini već po tome,ne mislim da je uz Fedora,GSP-a,Alda,Jonesa(opet kako kome) itd. i mislim da je imao dobro vrijeme za sebe kaj se tiče konkurencije i da danas ne bi bio ni blizu rezultatima od prije,dok Conora da staviš i sada i prije bilo bi isto ako ne i bolje s obzirom na prijašnje vrijeme.
A uz to kako se popularno ovdje kaže i doslovno je varalica,smeta nešto kaj Conor napravi ili netko drugi ali Silva je svetac i pun toplog srca za protivnike,ajde molim te.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo lijepe liste MMA boraca:
https://mmajunkie.com/2019/01/16-greatest-pound-for-pound-mma-fighters-st-pierre-jones-mcgregor-silva-rousey

Ako izbacimo one koji su padali na doping testovima vidimo da se Conor kotira veoma visoko.

Mapas

Mapas

Owner
Staff member
Owner
Administrator
Ovdje nije bila pričao o tome ko je a ko nije GOAT, ovdje je bila priča da su neki borci overrated a ti si Silvu markirao kao jednog od takvih, ponavljam ne može se reći da je neko overrated dok pobjeđuje kao što je slučaj o gore nabrojanim klincima koji su tu godinu dvije, oni mogu samo da budo overhyped u ovom momentu, ali i taj hype koji ufc stvara oko njih mi je sasvim razumljiv, pa koga će hypati ako ne mlade? Pa neće nekog sa 35. Ali ok. cijenim tvoj stav. Tako da je sve cool. :smiley-rolling-joint:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Da, ti si malo prešao sa teme o nekim GOAT raspravama što ovdje nije riječ. Jbga, ako takvu logiku postaviš za jednog Fedora kao što si za Silvu onda i on po tebi spada u overrated.
Na kraju krajeva vraćamo se na jedan veliki problem, a to je što po vama osobno znači overrated? Svi pričate o tome, a nitko ne iznosi vlastito shvaćanje toga pojma (osim mene i Lesnara koji smo okvirno rekli na što mislimo).

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
A dosta je to kompleksno, nekome je neko GOAT.. Meni je Silva  GOAT u smislu da se posprdao nad svojim protivnicima, Jones mi je GOAT u smislu koga je sve porazio, DJ je GOAT jer je postavio rekord za obrane. Ne znam kako bi se to dalo zakljucit ko je definitivni broj 1, to je valjda i nemoguce

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo lijepe liste MMA boraca:
https://mmajunkie.com/2019/01/16-greatest-pound-for-pound-mma-fighters-st-pierre-jones-mcgregor-silva-rousey

Ako izbacimo one koji su padali na doping testovima vidimo da se Conor kotira veoma visoko.
Da i onda prvi dio teksta veli: "[font=Aleo, serif]Unlike the previous names on this list, McGregor didn’t earn his spot in MMA history by years and years of utter dominance and massive streaks."[/font]
[font=Aleo, serif]"...a lot of McGregor’s mystique has to do with what happened outside of the cage – namely, the whole becoming a massive mainstream hit thing and pulling off a boxing match with none other than Floyd Mayweather."[/font]
Znači popularnost je razlog njegovog smještanja na ovu mmajunkie ljestvicu, a ne neki velebni sportski uspjeh. I onda tu popularnost ljudi ubace u rezultate i dobijemo mit o jednom o najboljih boraca, a zapravo je kurac naspram legendi ovog sporta. On će velikim slovima ostati upisan u MMA povijest i već sam odavno rekao da su male šanse (smatram nikakve) da će se pojaviti netko kao on u smislu popularnosti i zarade....i to je to...njegovu karijeru obilježava Jose Aldo i 13 sekundi i prva osoba sa 2 pojasa istovremeno (što sada i nije neki uspjeh jer smo vidjeli da je to svak sposoban napraviti ako mu se da šansa; ali zato nije svak sposoban držati pojas nekoliko godina i pobjeđivati najbolje u toj kategoriji).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ma dobro u startu promašena rasprava stvarno se može u nedogled i vječno tako.
Samo sam išao pokazat da je Silva gori od mnogih a ne dobiva ni mrvicu sranja za to kao Conor za neke svoje stvari a onda mu se još i rezultati omalovažavaju.Ništa više.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne mozes izbacivati sta hoces i stavljati u prvi plan kako zelis. Cak taj prvi dio teksta smatraju i da nije manjak. Ali eto ti to neces da vidis. Ta P4P ljestvica je sveobuhvatna. Obuhvata veliki Conorov uspjeh sa osvajanjem dva pojasa i rekorde koje je ostvario. I to na prvom mjestu. Tek onda spominje boks mec i popularnost... i da je MMA’s biggest active superstar.

Steta je sto ne vidis koliko si iskljuciv.
Svako moze dobiti Alda i osvojiti dva pojasa ako mu se da sansa. Ma daj ... :icon_mrgreen:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Za Alda nigdje ništa nisam spomenuo, ali "osvojiti dva pojasa ako mu se da šansa" je istina. DC, Nunes najfriškiji primjerci. Ovu pobjedu od Nunes čak možemo usporediti sa Conor vs. Aldo jer su oboje namontirali dotadašnje dugogodišnje prvake s tim da je u oba slučaja presudila loša taktika prvaka. GSP je to najbolje rekao kod Rogana kad je komentirao borbu za MW pojas njega i Bispinga. Poslušaj da ti bude jasnije.

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Eddie Alvarez. Koliko se samo zvijezda moralo poklopit da taj lik postane prvak lake divizije, i čim je dobio po tamburi odmah je pobjegao iz UFCa.