What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Precijenjeni borci

crazykure1911

crazykure1911

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Iako je ovo offtopic svi ljudi po Overeemu pričaju po našpricanoosti on je se roko trtom isto ne steroidima anaboličkim, mislim overeem je kap u moru koliko je se njih rokalo pogotovo u početvima mma nije da ga opravdavam ali imam dojam da su mnogi se pucali naravno nitko neće priznati. Randlman je bio narokan i onaj iz ufca bivši orvak što ga je mirko isprrbijao u orideu ako se dobro sjećam coleman. Za Lesnara ništ ne treba govorit on je kao klinac upao u kotao s steroidima.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Iako je ovo offtopic svi ljudi po Overeemu pričaju po našpricanoosti on je se roko trtom isto ne steroidima anaboličkim, mislim overeem je kap u moru koliko je se njih rokalo pogotovo u početvima mma nije da ga opravdavam ali imam dojam da su mnogi se pucali naravno nitko neće priznati. Randlman je bio narokan i onaj iz ufca bivši orvak što ga je mirko isprrbijao u orideu ako se dobro sjećam coleman. Za Lesnara ništ ne treba govorit on je kao klinac upao u kotao s steroidima.
Reem i Vitor su bili najocitiji primeri za rokanje, a ja verujem da je njih 90% bilo na nekom spricu. Reem se jedini pokazao od vecine tih narokanih, i za njega nemam nista osim postovanja, covek je i bez tih svih govana izaso kao pametniji borac, izborio napad na titulu protiv Stipe, i tu je zamalo pobedio, posle je dosla ova nova generacija teskasa ali i tu je bio ok. Svaka ti je tu na mestu, i u ranijim danima UFC-a.

PS. Belfort najvise pominju zato sto je njegova transformacija najvidljivija golim okom, sto je dokaz da je on celu svoju karijeru na tome, Reem je bio par godina narokan na fullu pa i izgleda kao covek, dok je ovaj bio bukvalno ceo zivot, i danas on ne moze da funcionise kako treba bez toga.