What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

RIZIN 13

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
30.9. Saitama Super Arena
Mirko se vraća.

Tenshin Nasukawa vs Kyoji Horiguchi - Kickboxing rules
Taiga vs Kento Haraguchi - Kickboxing rules
Mirko Cro Cop vs Roque Martinez
Diego Brandao vs Daron Cruickshank
Jiri Prochazka vs Jake Heun
Miyuu Yamamota vs Andy Nguyen
Yusaku Nakamura vs Manel Kape
Mikuru Asakura vs Karshyga Dautbek
Kai Asakura vs Topnoi Tiger Muay Tai
Mitsuhisa Sunabe vs Haruo Ochi
Ayaka Hamasaki vs Mina Kurobe

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kakvo sranje od organizacije, najbolja borba, verovatno 2 najveca njihova MMA potecnijala im se odrzava prema kickboxing pravilima, Mirko dobio jos jednog lika koji nije na njegovom nivou, upisao sebi jos jednu laku pobedu i jos jedno 300,400k na racun.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Lik je u svom primeu, a gotovo pola vijeka stari Mirko sav u povredama i oziljcima. Šta bi ti da se bori sa Jonesom?

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kakvo sranje od organizacije, najbolja borba, verovatno 2 najveca njihova MMA potecnijala im se odrzava prema kickboxing pravilima, Mirko dobio jos jednog lika koji nije na njegovom nivou, upisao sebi jos jednu laku pobedu i jos jedno 300,400k na racun.
Lik je u svom primeu, a gotovo pola vijeka stari Mirko sav u povredama i oziljcima. Šta bi ti da se bori sa Jonesom?

:mmDAhb4:

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
A ne, trebali su se u MMA-u borit? Ovo je jedini način na koji ta borba ima smisla s natjecateljske strane. Tenshin nema šta tražit protiv Goocha u MMA-u, previše je zelen.

Card je dobar, event će bit prepun atraktivnih borbi i finisha kao i svaki Rizinov.
Mirko bi trebao dobit ovog Martineza bez većih problema, poprilično sam siguran da ciljaju na Cro Cop vs Jiri za Novogodišnji event.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

:mmDAhb4:
Pa barem neka se bori protiv likova svojih godina sa velikim imenima, i oni su svi u povredama i oziljcima, a na sa ovakvim kantama, lik u 15-4 gotovo da nije pobedio malo bolje proseke, dajem mu 10% sansi i to samo zato sto je teskas.

PS. Nije ni cudo da je stari prajd propao ako su ovako vodili posao, ovo bre ne moze ni da se hajpuje mec Mirka.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - Ako ništa ovaj protivnik predstavlja i minimalnu opasnost i dosta je mlađi, željan krvi i plovi na pozitivnom rezultatu za razliku od onog umirovljenog Japanca. Svakako će svak pogledat Mirkovu borbu pa taman da se protiv najveće kante bori. I sam je Mirkec rekao da mu treba neko zagrijavanje jer se na staru godinu namjerava obračunat sa pobjednikom grand prixa.

Mene u svemu ovome više zanima pitanje kako je tako brzo obnovio koljeno. Ipak je bila riječ o težoj ozljedi, a kad tome dodamo njegove godine onda je to doista impresivno. :D

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ne ćera te niko da gledaš. Meni se eto baš sviđa što MMA nije kao bejzbol, košarka, američki nogomet i ostali uniformirani sportovi, nego najveće svjetske organizacije mogu dovest CM Punka, Dadu 5000, pedesetogodišnjeg Renza Graciea i zakazat šta god žele, tako da željno iščekujem povratak sumo boraca, baba i Lesnara.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mene u svemu ovome više zanima pitanje kako je tako brzo obnovio koljeno. Ipak je bila riječ o težoj ozljedi, a kad tome dodamo njegove godine onda je to doista impresivno. :D
Mirko se uvijek odlično oporavlja! :smiley_joint:

... dva puna mjeseca proveo na rehabilitaciji kod Saše Bašćevana u poliklinici Patela. Saša, Tomo i Martin su genijalci za rehabilitaciju koji su me za dva mjeseca uspjeli rehabilitirati toliko da sam mogao započeti s trčanjem i MMA treninzima. -izjavio Mirko za FS!

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Baš me Mirko podsjeća na jednog inženjera s posla, lik ima 64 godine, sve uvjete za penziju, i prije mjesec dana mi svi na kolektivni godišnji, on se sa svima oprostio, pozdravili se mi, počastili... kad ono vratimo se mi za 2 tjedna i eto ti njega, pitam ga ja što bilo, kaže kao stjerali ga od doma, jednostavno nemože bez stresa i jebenog mirisa metala, za Mirka čak i ne vjerujem da je radi pare, to je bonus ali nikako prvi razlog, njemu je to u krvi, na kraju će jedan umrijet u ringu a drugi za mašinom.. katastrofa..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ne ćera te niko da gledaš. Meni se eto baš sviđa što MMA nije kao bejzbol, košarka, američki nogomet i ostali uniformirani sportovi, nego najveće svjetske organizacije mogu dovest CM Punka, Dadu 5000, pedesetogodišnjeg Renza Graciea i zakazat šta god žele, tako da željno iščekujem povratak sumo boraca, baba i Lesnara.
Jedan od razloga zasto nikad nece biti kao ti uniformisani sportovi.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ja bi Mirko vs Aleks Emelianenko

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Ja bi Mirko vs Aleks Emelianenko
Sumnjam da ćeš ga viđet, nije Mirko budala pa da radi revanš s nekim kojeg je već smlatio, a kriminalac se nije borio ni u RIZIN-u ni u Bellatoru još.

Inače karte se prodaju odlično za ovo, želim im svu sreću, cilj im je da TV rating prijeđe 10, dosad je najviši bio nešto tipa 9.7. Ovo je osmišljeno kao Masato protiv KID Yamamotoa ove generacije, da ima jednu trećinu uspjeha istog bilo bi dobro.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Prvi dan prodano oko 18 000 ulaznica.

"A single era has no need for two greats"

P

PaulinaSolevic

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Baš me Mirko podsjeća na jednog inženjera s posla, lik ima 64 godine, sve uvjete za penziju, i prije mjesec dana mi svi na kolektivni godišnji, on se sa svima oprostio, pozdravili se mi, počastili... kad ono vratimo se mi za 2 tjedna i eto ti njega, pitam ga ja što bilo, kaže kao stjerali ga od doma, jednostavno nemože bez stresa i jebenog mirisa metala, za Mirka čak i ne vjerujem da je radi pare, to je bonus ali nikako prvi razlog, njemu je to u krvi, na kraju će jedan umrijet u ringu a drugi za mašinom.. katastrofa..
Muškarci, sto je dokazano, se boje penzije... Sigurna sam da je to priča i ovog lika s posla... 
Koliko vidim na Mirku, on ima još što da pokaže, s nestrpljenjem čekam njegovu borbu...

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Prodala se hrpetina karata, Tenshin i Horiguchi su imali odličnu borbu, Sapp i Osunaarashi imali najjači freak show u MMA povijesti, Cro Cop razbio glavurdu Martinezu s laktom, sestra KID Yamamotoa pobijedila u dosta emocionalnom meču, tajfun je natjerao organizatore da ubrzaju tempo, sve najbolje o ovom showu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sapp i Osunaarashi imali najjači freak show u MMA povijesti, 
Bolje gledat  Sappa i Osunaarashia nego Roryja kako na bolan način uči da je Mousasi napredna verzija Khabiba i Conora u jednom čovjeku. 

K

Katarza

White Belt
Friends of Forum
Bobb Sapp i sumo borac jedna od najluđih stvari koje sam gledao u skorije vrijeme, doslovno sam vrištao od smjeha na kraju. Sad je Mirko-Prohaszka za novu godinu logičan booking.

MMA je svakako komercijalan sport i kao takav ne samo sport nego i show. UFC svakako to sve više potencira zadnjih par godina, a RIZIN je takav na mnogo prirodniji i deset puta zanimljiviji način. Takav je bio i PRIDE i u tome je i bila čar, samo naravno sa daleko boljim borcima, ali to ne znači da RIZIN ili neka druga japanska promocija neće dostići taj nivo ponovo. Svaki show im je krcat kul borbama. Još su sad u pregovorma sa Vasom da dođe za novu godinu, divota.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Bobb Sapp i sumo borac jedna od najluđih stvari koje sam gledao u skorije vrijeme, doslovno sam vrištao od smjeha na kraju. Sad je Mirko-Prohaszka za novu godinu logičan booking.

MMA je svakako komercijalan sport i kao takav ne samo sport nego i show. UFC svakako to sve više potencira zadnjih par godina, a RIZIN je takav na mnogo prirodniji i deset puta zanimljiviji način. Takav je bio i PRIDE i u tome je i bila čar, samo naravno sa daleko boljim borcima, ali to ne znači da RIZIN ili neka druga japanska promocija neće dostići taj nivo ponovo. Svaki show im je krcat kul borbama. Još su sad u pregovorma sa Vasom da dođe za novu godinu, divota.
Bas zato sto je prirodniji i zanimljivije je taj isti PRIDE zavrsio kako je zavrsio, a UFC i dan danas vlada i daleko je ispred svake konkurencije, naravno da nece nikad dostici taj nivo nikad, danas su i ti Japanci navuceni na UFC, jer znaju sta je kvaliteta. Lako je biti najbolji kad doslovno nemas konkurenciju, UFC im je objasnio kako se radi show, kako se hajpuju borbe i borci i ono najbitnije da se brend gradi globalno a ne samo u jednoj zemlji,  zato ih je i zakopao.

cross十armlock

cross十armlock

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Kakve veze ima što im je presušio izvor para (Yakuze) s tim, ne znaš o čemu pričaš. U javnosti se saznalo ko ih financira, i više nije bilo šanse da se prenose na TVu, i pa-pa. A to da je UFC došao do tamo đe je danas preko "globalnog brenda" su priče za malu đecu, bogbogu ako im nije 90% prihoda iz Amerike. Ipak, valja im priznat, ameri su majstori globalizacije i nametanja svoga, nema im premca.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!