What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Rizin Fighting Federation 15

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
RIZIN 15

21.4. Yokohama

Jiri Prochazka vs King Mo II - for the inagural Rizin Light Heavyweight Championship
Kyoji Horiguchi vs Ben Nguyen
Mikuru Asakura vs Luiz Gustavo
Kai Asakura vs Ulka Sasaki
Koji Takeda vs TBA

Dost dobro.

Jiri će ovaj put satrat Moa.
Drago mi je što su potpisali Nguyena. Jako dobar flyweight, ali trebao je prvo skupiti par pobjeda prije borbe s Horiguchijem. Trenutno je na 2 fight losing streaku. No dobro, valjda zato titula nije na lini.
Braća Asakura imaju jako teške izazove. Pretpostavljam da će pobjednik u borbi Sasakija i Kaia biti sljedeći izazivač za bantamweight titulu.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
RE: RIZIN 15

Dobar card.

Imaju titlovi na engleskom. UFC-ovi countdowni i embeddedi su realno hrpa govana u usporedbi s ovime. Priča o braći Asakura iz prvog videa je posebnoo zanimljiva. Mikuru se čini kao totalni psihopata, a u nedelju se bori s likom kojeg zovu ''Killer'' i podsjeća na mini Wanderleia. Netko će gadno stradat.

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary

Jel ima koji link?

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary

Horiguchi je zvijer!

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member

Još jedan vrhunski nastup.

Horiguchi-Caldwell II u MSG-u za Bellatorovu titulu. Jebeno, iz najpoznatije borilačke arene u Japanu u najpoznatiju borilačku arenu SAD-a. Ne znam može li ga opet pobijediti jer je razlika u visini i reachu stvarno prevelika, ali ako neko ima skill za pobijedit nekoga ko je 15 cm višlji i ima 20 cm prednosti u reachu onda je to Horiguchi.

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary

Stvarno je uništio Nguyena, ali u prvoj borbi je Caldwell bio bolji, dok nije došla ona giljotina, ali Caldwell izgleda loše brani te giljotine. Bit će zanimljivo, tehnički i taktički su oba dobra, Kyoji ima prednost u brzini najviše. Jedva čekam taj meč. Neka Horiguchi pobjedi i onda se ONE i Rizin dogovore za revanš DJ vs Horiguchi, e to bi mi bio dream fight.

Mali Tenshin opet brutalno pobjedio u kikboksu

Kizo

Kizo

White Belt
Staff member
White Belt
Moderator
Legendary

Jiri pobjedio King Moa u revanšu nokautom u 3. rundi i postao prvi poluteškaški prvak u Rizin organizaciji, stvarno nevjerojatan tempo je držao kroz cijelu borbu, umorio je Lawala, a od pola druge runde dalje teško prebijanje. Jiri je odličan

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member

Jiri drži vrhunski tempo i ima odličan cardio za polutešku. Po meni je top 10 LHW. Ako poradi na obrani, mislim da može daleko dogurati. Neću se buniti ako dogovore Prochazka-Albrektsson 2, prva borba je bila jako dobra i Albrektsson je vodio do samog finisha.

Tenshinova borba je bila zabavna, ali nek mu daju više nekog dobrog kikboksača...

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!