News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Roberto Soldić

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Zaslužuje svoju temu!

Ovo je bila karta za UFC

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
yep

Hardy ga predstavio kao novog Cro Copa

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Jedino mi nije jasno, otkud mu Hadžović u kutu

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Jedino mi nije jasno, otkud mu Hadžović u kutu
Hadzovic je bio sad skoro u UFD Gymu, izgleda da su se sprijatelji.

Kakav nokaut, stvarno u Mirkovom stilu, nadam se da posle ovoga dobija zasluzenu paznju  i ovde na balkanu i od UFC-a.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Rano je još za UFC. Bolje da još skuplja iskustva i trenira još više i jače. Dečku su tek 22 god. Ne treba žurit sa UFC-om. Ako ovako nastavi lako će do njega doć.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa bolje da malo saceka, u lakoj kategoriji je prevelika konkurencija i onako.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
ma ja mislim da je spreman, eventualno jos jedan anstup u CW to je to.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Decko se ponasa kao da je to normalna stvar sto je nokautirao Longa, svaka mu cast.

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ako se netko sjeca Robertove prve borbe na FFC-u protiv Drobca, e tad sam mu bio u kampu. Hrvali smo na Pescenici gore dio priprema. Jedan od rijetkih koji je od samog pocetka pokazao takvu cvrstinu.

Cestitka na posljednjem nastupu. Nazalost se nisam stigao obratiti Robertu ovih sam tjedana bio na world boxing super series u Stuttgartu. Mozda bude i nesto slika uz par uvjeta.
Zadnji sam se put s njim bio u kontaktu na grappling prvenstvu hrvatske u Februray kad sam babysitao dvojicu deckiju, Lucicu, hk osijek i Majicu iz guerilla athleticsa.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Zadnji sam se put s njim bio u kontaktu na grappling prvenstvu hrvatske u Februray kad sam babysitao dvojicu deckiju, Lucicu, hk osijek i Majicu iz guerilla athleticsa.
A kako ti je bilo kad su ti borce uparili u prvom kolu?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Meni ovo deluje kao da je potpisao za UFC, mozda mu je malo prerano ali ko zna u lakoj je velika konkurencija.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Roberto Soldić se zajedno sa Damirom Hadžovićem nalazi u Las Vegasu gde treniraju u UFC-ovom gymu i glavnoj kancelariji.
Lako moguće. UFC borci imaju slobodan pristup PI-u.
Iako ispod statusa je napisao #andnew što bi značilo borba za titulu u CW-u.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
on je velter i srednja, nije laka

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
on je velter i srednja, nije laka
Laka i velter, vec je pricao dosta puta u intervijuima i podcastovima za MMA novosti da planira skidati za laku u UFC-u.

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Omg, pa lik hoda s 90 kila... Stajao sam kraj njega u svlačionici nakon borbe protiv Truščeka, skoro je veći od mene, a ja imam 103 kile

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Omg, pa lik hoda s 90 kila... Stajao sam kraj njega u svlačionici nakon borbe protiv Truščeka, skoro je veći od mene, a ja imam 103 kile
nazalost danas je normalno da se sa 90 skida na 70. pa Ferguson je kacio onu sliku 2 dana posle meca sa Kevinom. bez veze

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ipak je borba za pojas u KSW-u, samo da ga ne pokradu ovi smradovi iz organizacije sto stite svoje borce.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Ipak je borba za pojas u KSW-u, samo da ga ne pokradu ovi smradovi iz organizacije sto stite svoje borce.

verujem da ce zavrsiti borbu prekidom. ne svidja mi se sto zuri previse u poslednje vreme. sce cesce prihvata short nitice borbe jos i boksuje u medjuvremenu. mlad je, ne mora zuri. ako ovo dobije i UFC ne posalje ugoovr trebao bi da odmori 2-3 meseca. voleo bih vise da se bori za pojas u Cage Warriors

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mozda je toliko siguran u sebe da mislim da mu ne trebaju pripreme za ove likove, samo da ne ode borba na decision u ovoj organizaciji verovatno pre meca domacim borcima kazu 'Ako ti ne ide u mecu samo prezivi do odluke'.

PS. Na 37:30 mozete i cuti i videti Soldica.

Sad u ovom interviju vidim da ima zakazanu i borbu za pojas u Cage Warriorsima.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Kvota na Soldica 3.20 treba to iskoristiti, jel zna neko da li pustaju neke livestreamove za KSW??