What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

S. Miočić vs DC???

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A. Helwani javlja (a kad on javlja nešto se kuha) da bi DC vs Stipe mogao biti dogovoren meč početkom iduće godine.
Taj meč bi dao šansu poluteškoj i teškoj da "izrode" neke jasne izazivače za titulu (kojih trenutno nema).
Po meni bio bi to odličan meč i nemam ništa protiv. DC je neporažen u teškoj, kompletan borac koji bi napraviio odličan meč protiv Stipe i jedan i drugi bi se međusobno testirali.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da da,jebena borba.Samo sad je pitanje koliko može DC primit od pravog teškaša nakon svoje zadnje borbe :?:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Al kolko je jutros dvoboja najavljeno strašno haha. Ovo je samo šlag na kraju.
@MMACroatia - Mislim da bi ga Stipe roknuo u prvoj rundi :lol: :lol: :lol:(ne podcjenjujem DC-a, al što si rekao pretrpio je težak KO u posljednjoj borbi i to ga je vjerojatno načelo, a usput DC se nikad nije borio protiv teškaša Stipinog kaliba. Najvrijednija pobjeda u teškoj mu je TRT Silva po meni).

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
ima smisla, nije DC bez šanse!

@lukix onaj headkick bi svakog ugasio, barem protiv Stipe neće morati brinuti o tome jer Stipe koristi samo ručne tehnike u borbi. Ima fight iq, bradu, hrvanje ugl nimalo lagan posao za Stipu ;)55-45 DC

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kavkaz
S koliko kg "hoda" DC?
Mislim do 105 da zna potegnut, ali ne bih znao 100% reć.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
lukix
@MMACroatia - Mislim da bi ga Stipe roknuo u prvoj rundi  :lol: :lol: :lol:(ne podcjenjujem DC-a, al što si rekao pretrpio je težak KO u posljednjoj borbi i to ga je vjerojatno načelo, a usput DC se nikad nije borio protiv teškaša Stipinog kaliba. Najvrijednija pobjeda u teškoj mu je TRT Silva po meni).
Barnett mu je po meni najveća pobjeda u teškoj.Prvi put 5 rundi i to 5 dominantnih rundi protiv Barnetta koji je zadnji poraz imao kad,protiv Minotaura ak se ne varam godinama unazad.
Ali svakako Stipe bi mu bio najveći test u teškoj dosad,bila bi jebena borba i oboje bi imali svoje trenutke u borbi,i reko bi Stipe na kraju da bi pobjedio ali kažem nakon dobre prave borbe.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
@MMACroatia - Mislim da bi ga Stipe roknuo u prvoj rundi  :lol: :lol: :lol:(ne podcjenjujem DC-a, al što si rekao pretrpio je težak KO u posljednjoj borbi i to ga je vjerojatno načelo, a usput DC se nikad nije borio protiv teškaša Stipinog kaliba. Najvrijednija pobjeda u teškoj mu je TRT Silva po meni).
Barnett mu je po meni najveća pobjeda u teškoj.Prvi put 5 rundi i to 5 dominantnih rundi protiv Barnetta koji je zadnji poraz imao kad,protiv Minotaura ak se ne varam godinama unazad.
Ali svakako Stipe bi mu bio najveći test u teškoj dosad,bila bi jebena borba i oboje bi imali svoje trenutke u borbi,i reko bi Stipe na kraju da bi pobjedio ali kažem nakon dobre prave borbe.
Ja želim vidjet kako bi se Stipe nosio sa pravim hrvačem jer svi hvale Stipino hrvanje, ali nitko ga nije testirao defanzivno, a DC bi to sigurno pokušao!

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
lukix
A dobro, nisam ni očekivao da će se ovo dalje gurat, DC neće borbu protiv top teškaša, mogla bi i njemu brada bit lagano načeta, Rumble ga je u prvoj borbi skoro završio, Guss ga je par puta dobro streso, Rumble opet u drugoj borbi, pa ovaj nokaut od Jonesa.. znači u svakoj borbi je nešto dobio, mislim da ništa od teške..

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!