What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

SBC 21

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
4.5.19. u Odžacima. Uz Ishiija, koji nema namjeru usporiti, dogovorene je još nekoliko borbi:
http://fightsite.hr/rubrike/vijesti-iz-regije/sbc-najavio-cetiri-sjajne-undercard-borbe-za-priredbu-i-odzacima/
Satoshi bi se trebao obračunati sa bivšim UFC borcem. Nema imena, ali vjerujem da je riječ o R. Rodriguezu koji je trebao biti njegova borba prošli put.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ovaj SBC odlican posao radi, bukvalno prave pitu od znate vec cega, ja ne znam kako uspeju da pokriju finansijsku konstrukciju s ovako solidnim borcima.

Bas mi je drago da Satoshi Ishi predvodi kardove, Ishi za ambasadora Srbije, covek se borio bukvalno po celom svetu a ovde kod nas mu bilo najbolje.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
“SBC šampion teške kategorije, Satoshi Ishii, najavljen kao učesnik glavne borbe večeri kada je SBC 21 – Revenge! u pitanju, nažalost, iz opravdanih razloga, neće nastupiti na SBC-ovoj priredbi u Odžacima. Satoshi Ishii uskoro će nastupati za veliku američku PFL organizaciju, i našem dragom šampionu, kao i svim SBC prvacima, i prije svega kao našem velikom prijatelju, želimo puno sreće u novom profesionalnom pohodu!”

Zanimljivo s obzirom da je Delija potvrđen za PFL.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Vraca se Poki :weed:

Zamjena za Ishiija je Igor Pokrajac !!!

Borit će se protiv Maiquela Falcaoa, brazilske legende s nastupima u UFC-u, Bellatoru i KSW-u.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Kompletan raspored za priredbu u Odžacima

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ishi predaje pojas Falca-u. Poki znatno sporiji i bezidejan. Steta!

Brazilci razvalili totalno .