News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Silva vs Gastelum u Kini

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Može li "Pauk" pobijediti mladog Gasteluma? Moguće, ali ipak mislim da je ovo borba koja će Kevinu osigurati ostanak u top poretku srednje kategorije.

A

Andrijapandrija

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Re: Silvs vs Gastelum u Kini

Veliki sam fan Silve al vidjet cemo on bi s pobjedom dosta dobio s obzirom kakva je situacija u srednjoj ako gsp i silva dobiju nebi se cudio da to organiziraju . Ali mislim da Gastelum to uzima.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Veliki sam fan Andersona, verovatno posle Kondita i njegovih magija Anderson je jedan od likova zbog koji sam poceo da pratim ovaj sport, ali stvarno mislim da mu ovo vise ne treba i jednostavno samo unistava svoje veliko ime, mislim 42 godine lik ima,

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Silva je propao,nikad ne može bit najveći.Vjv će Gastelum pobjedit i nek ide u taj velter više kako se spada

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

author="TNB" post_id="1457" time="1502475255" user_id="114"
author="MMACroatia" post_id="1456" time="1502474147" user_id="97"
Silva je propao,nikad ne može bit najveći.Vjv će Gastelum pobjedit i nek ide u taj velter više kako se spada

A ko moze pored Jonesa???
Da, baš se to i ja pitam haha. Možda DJ da osvoji bantam pojas i obrani ga, ali opet Jones može ić u tešku u pokušat ostvarit i taj pojas...kako god okreneš JJ je renutno ispred svih.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

Najveći je Conor ali on je toliko liga za sebe da ga neću svrstavati u te liste,nije fer.
Zasad Fedor pa Jones,GSP je izgubio dosta kredibiliteta kod mene svojim glupostima ali je idalje tu u top 3.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

author="MMACroatia" post_id="1469" time="1502531664" user_id="97"
Najveći je Conor ali on je toliko liga za sebe da ga neću svrstavati u te liste,nije fer.
Zasad Fedor pa Jones,GSP je izgubio dosta kredibiliteta kod mene svojim glupostima ali je idalje tu u top 3.
Lista za sebe koliko brzo tapka to stvarno retko ko moze, ma koji Fedor videli smo ga protiv ozbiljnijih boraca novije eve od svih je spusio cak i od Hendersona koji je srednja.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

author="TNB" post_id="1472" time="1502532006" user_id="114"
Lista za sebe koliko brzo tapka to stvarno retko ko moze, ma koji Fedor videli smo ga protiv ozbiljnijih boraca novije eve od svih je spusio cak i od Hendersona koji je srednja.
Fedor je odradio svoje i to sa svima,većim borcima,manjim,svih stilova nebitno.I pobjedio je.Kasnije je i on pao ali ovo mu nitko ne može oduzet i stavri koje je radio.Ali Jones ima najbolje šanse da ga prestigne,teška bi mu dosta pomogla u tome ali zašto neće?Znamo svi..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

author="MMACroatia" post_id="1479" time="1502540534" user_id="97"
Fedor je odradio svoje i to sa svima,većim borcima,manjim,svih stilova nebitno.I pobjedio je.Kasnije je i on pao ali ovo mu nitko ne može oduzet i stavri koje je radio.Ali Jones ima najbolje šanse da ga prestigne,teška bi mu dosta pomogla u tome ali zašto neće?Znamo svi..
Velika stvar pobedjivao kad nije bilo neke velike konkurencije osim Mirka, tog coveka je porazio jednodimenzionalni Werdum mani se molim te tih prica o teskoj i Jonesu, covek je rodjen za polutesku vidi se po genetici.

PS. Taj isti Fedor da se bori u danasnje vreme ne bi bio bolji od top 15 teske, isto kao sto je Anderson usrao svoje ime tako je i Fedor.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

author="TNB" post_id="1481" time="1502541728" user_id="114"
Velika stvar pobedjivao kad nije bilo neke velike konkurencije osim Mirka, tog coveka je porazio jednodimenzionalni Werdum mani se molim te tih prica o teskoj i Jonesu, covek je rodjen za polutesku vidi se po genetici.

PS. Taj isti Fedor da se bori u danasnje vreme ne bi bio bolji od top 15 teske, isto kao sto je Anderson usrao svoje ime tako je i Fedor.
Minotaur?On je neozbiljan isto?Coleman,Randleman,Hunt,Fujita,Arlovski,Sylvia.Sve borci koji su svojevremeno bili netko i nešto.Imao je odgovor na svačiji stil.I kako je odjenom Werdum jednodimenzionalan :D?Pričaš o njemu kao da je Maia.
Aha a kad Jones dobije Cormiera onda imamo priču kako je pobjedio 2x bivšeg teškaša koji je tamo bio neporažen ali kad se treba borit u teškoj onda je prirodan za polutešku?Neće moći..
A da Fedor ne bi bio top 15 u teškoj... :lol: :lol: :lol: današnji Fedor ne,Fedor od prije 10+ godina bi bio prvak.Garantirano.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

author="MMACroatia" post_id="1484" time="1502542384" user_id="97"
author="TNB" post_id="1481" time="1502541728" user_id="114"

Minotaur?On je neozbiljan isto?Coleman,Randleman,Hunt,Fujita,Arlovski,Sylvia.Sve borci koji su svojevremeno bili netko i nešto.Imao je odgovor na svačiji stil.I kako je odjenom Werdum jednodimenzionalan :D?Pričaš o njemu kao da je Maia.
Aha a kad Jones dobije Cormiera onda imamo priču kako je pobjedio 2x bivšeg teškaša koji je tamo bio neporažen ali kad se treba borit u teškoj onda je prirodan za polutešku?Neće moći..
A da Fedor ne bi bio top 15 u teškoj... :lol: :lol: :lol: današnji Fedor ne,Fedor od prije 10+ godina bi bio prvak.Garantirano.
Pa za koju drugu?? Gledaj kako je tanak on i Alex su mi neka cista slika kako treba izgledati neki lik i lhw, jedino reach sto ima ali bi opet bez problema bio kontender i u teskoj. Pa Jones je to uradio isto samo sto je danas konkurencija 10x jaca posto skoro svi rade sve i jos nikad nije izgubio, covek je rodjeni sampion, nikad takav neko nece vise biti rodjen niti se rodio za MMA.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

Neznam baš da bi Fedor bio prvak danas, treba se podsjetit kolko je puta bio "vani" pa se na kraju izvukao i napravio preokret, dal bi to bilo moguće napravit u ovo vrijeme kad ti je baš svaka borba protiv top protivnika, jako teško, bio bi sigurno u vrhu, top 5, možda bi i postao prvak, al da bi bilo dominacije, nema šanse.. zato je ova Stipina serija pobjeda najveća stvar u povijesti teške u MMAu, možda se sad još može osporit, ali ako dobije Caina na 216, i nakon toga Ngannoua onda više neće bit nikakve rasprave..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member

author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="1488" time="1502547052" user_id="100"
Neznam baš da bi Fedor bio prvak danas, treba se podsjetit kolko je puta bio "vani" pa se na kraju izvukao i napravio preokret, dal bi to bilo moguće napravit u ovo vrijeme kad ti je baš svaka borba protiv top protivnika, jako teško, bio bi sigurno u vrhu, top 5, možda bi i postao prvak, al da bi bilo dominacije, nema šanse.. zato je ova Stipina serija pobjeda najveća stvar u povijesti teške u MMAu, možda se sad još može osporit, ali ako dobije Caina na 216, i nakon toga Ngannoua onda više neće bit nikakve rasprave..
Mislim da bi,a sad jel bi bio dominantan o tom se već da.Ali bi svakog mogao dobit i mogao bi izgubit od samog vrha kao Cain ili Stipe.
A ak Stipe odradi još ovu dvojicu nema rasprave da.Nadam se da će bit tako,Ngannou ima puno hypa u americi trenutno,vidit ćemo kaj će sa Juniorom bit u toj borbi pa onda će bit jasnije koliko može.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

Pa dokle bre ljudi idu te gluposti za Fedora?? Nisu ista vremena MMA borci su sad mnogo spremniji na sve nego oni tamo covek je jednostavno prenizak za tesku barem u ovo nova doba pa ja kad sam gledao JDS vs Cro Cop imao sam utisak da je to neka igra macke i misa, JDS za broj veci juri po ringu Mirka.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

author="TNB" post_id="1497" time="1502558856" user_id="114"
Pa dokle bre ljudi idu te gluposti za Fedora?? Nisu ista vremena MMA borci su sad mnogo spremniji na sve nego oni tamo covek je jednostavno prenizak za tesku barem u ovo nova doba pa ja kad sam gledao JDS vs Cro Cop imao sam utisak da je to neka igra macke i misa, JDS za broj veci juri po ringu Mirka.
Da, trebali bi u polutešku, pogotovo Mirko, baš gledam top 15 listu i svi su znatno veći i od Mirka i od Fedora, ok Hunt je niži, ali svi znamo kako je građen, nije to samo špek, Mirko je u svakoj borbi izgledao ko kepec, kolko su veći izgledali i JDS, i Mir, Schaub, Nelson, Gonzaga, svi po redu, i bilo se teško borit protiv toga i dogodilo se ono što se dogodilo, jbg, size matters..

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="TNB" post_id="1497" time="1502558856" user_id="114"
Pravo zboriš, ne treba pisati o toj temi pogotovo ne na ovoj temi Silva vs Gastelum :D

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jel vi vidite kaj pišete,novo vrijeme a u teškoj u top 10 su Hunt,Werdum i Reem a do nedavno je i Arlovski bio izazivač dok ga Stipe nije otpuhao.Sve borci iz Fedorovog vremena,i sad on ne bi kao ništa tu mogao :lol: da se Cormier vrati u tešku i on bi bio prenizak,bi možda.Ali od kad visina određuje koliko će netko bit uspješan,pogotovo u teškoj?On i Fedor baš imaju lošu karijeru u teškoj inače :D
A JDS je jurio Mirka kad je Mirko već bio out po svemu skoro,i takav je uspio dosta izgađati tada neiskusnog Juniora,ništa čudno da mlađi i gladniji borac dobije starijeg i sporijeg borca kao Mirko tada.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="MMACroatia" post_id="1502" time="1502643912" user_id="97"
Jel vi vidite kaj pišete,novo vrijeme a u teškoj u top 10 su Hunt,Werdum i Reem a do nedavno je i Arlovski bio izazivač dok ga Stipe nije otpuhao.Sve borci iz Fedorovog vremena,i sad on ne bi kao ništa tu mogao :lol: da se Cormier vrati u tešku i on bi bio prenizak,bi možda.Ali od kad visina određuje koliko će netko bit uspješan,pogotovo u teškoj?On i Fedor baš imaju lošu karijeru u teškoj inače :D
A JDS je jurio Mirka kad je Mirko već bio out po svemu skoro,i takav je uspio dosta izgađati tada neiskusnog Juniora,ništa čudno da mlađi i gladniji borac dobije starijeg i sporijeg borca kao Mirko tada.

Koji bre Arlovski ja sam i na starom sajtu pisao u vreme tog meca kako Arlovski nema ozbiljan skalp u UFC-u Schaub i Mir jedva mogle obe borbe otici na drugu stranu,Silva bez steroida ni za FFC nije bio tad i Browne ajde jedini on nesta malo vredi i to je skoro izgubio i za kraj da zavrsimo porazi vs Verduma,Henda, Mitriona i SIlve ajde nek bude bio je van svog prajma ali izgubiti od lika kao sto je Maldonado za to stvarno nema opravdanja, koliko bio van prajma i treninga tog raspada je morao uzeti u prvoj rundi.

PS. Ajde da se malo posvetim i temi Silva ima brutalnu tehniku na nogama mozda i najbolju ikad u MMA ali mislim da ce presuditi Gastelumovog hrvanje i da on to uzima, Silva je vec pokazao da ima dosta problema protiv hrvaca.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="MMACroatia" post_id="1502" time="1502643912" user_id="97"
Da, ali je li ti shvaćaš da taj Hunt, Werdum i Reem nisu isti borci od prije par godina tj. iz PRIDE vremena? Fedor je ostao isti borac godinama, ništa se nije promijenio (osim što je postao stariji). U današnje vrijeme stari Fedor bi i mogao biti prvak, ali da bi imao istu dominaciju kao nekad? Aham kako da ne...nema danas japanskih kantina kojima možeš trpat svoj score u nedogled. Svi borci koje si i ranije spominjao (tipa Coleman, Randleman) su propali pribjezi iz UFC-a u PRIDE...znači nisu dovoljno bili dobri za drugorazrednu organizaciju. I to nisu bili veliki teškaši nego poluteškaši (kao i Fedor). U današnje vrijeme likovi kao JDS, Cain ili Stipe bi meli pod sa njima. Zato držite Fedora u PRIDE vremenu kada je bio najbolji borac planete. Danas bi imao jednake šanse kao svinja pred klanje (kažem da je mogao biti prvak jest, imao je šansu protiv Lesnara kada su ugovarali taj meč, ali nije imao muda da potpiše ni tu borbu...mnogi Jonesu govore kako je kalkulant, a zaboravljaju da je Fedor najveći kalkulant svih vremena).