What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Slamka kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi. :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Felice Herrig vs Cortney Casey dodane na UFC 218. Bitna borba za slamka kategoriju. Obje borkinje imaju fine rezultate u zadnje vrijeme i pobjednica će biti blizu title shot prilike. Možda si osigura title eliminator u prvoj polovici iduće godine.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa ovaj event u Norfolku je jedan od jačih (ako ne i najjači) fight night event :D

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Bilo bi čudno da je nema na Poljskom eventu. Main event ili?

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
vjerojatno co-main. Thiago Santos i Poljak Materla su main
imaju još dvije Poljakinje koje bi volio vidjeti na eventu:

flw
fw

Last edited by a moderator:
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nepratiš vijesti haha. Materla je odbio UFC-ov potpis, Thiago prebačen protiv Marshmana u Sao Paolo. :D

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
nisam znao da je Poljak odustao, bit će zbog usade

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
nisam znao da je Poljak odustao, bit će zbog usade :lol:
Imao je još jednu borbu za KSW i kad je UFC dao ponudu oni mu dali još bolju tako da je ostao.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Joanna - Namajunas potvrdjeno za UFC 217.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Opet Joanna u MSG-u. Super.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Obozavam njene borbe. Iskreno mislim da dobija ovu kao i proslu. Mislim da trenutno samo Gadelha ima sanse protiv nje. Inace ovo je treci title fight na tom Cardu. Daleko je to. Plasim se da nece moci sve da se odrzi. Neko ce da odustane. Ako bi se kladio to bi bila Namajunas :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Joanna mi je najdraža borkinja i jedan od najdražih boraca ukupno ako uključimo cijeli UFC muški i ženski roster.
Bilo je i prošle godine 3 title fighta na tom cardu. Što se same borbe tiče Rose ima šansu povuć neki iznenađujući subb, al očekujem Joannu da je premlati ko vola u kupusu :p
Gadelha se je popravila, ali i Joanna je, ATT je napravio dodatnu zvijer od nje, nema tu borkinje koja će je ugrozit i uzet joj tu titulu.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
vidovit sam

meni Joanna predosadna u zadnje vrijeme

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A shvaćam zašto haha. Kad je šampion predominantan i rješava svoje borbe više manje bez problema, ljudima to bude dosadno. Zato često čujem kako je DJ dosadan borac i ne mogu se prestat smijat na to :p

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!