News
What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Slamka kategorija (nove borbe)

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
KK vs. Grasso dodane na UFC 238. To je već peta ženska borba na eventu što je mislim već sada rekord.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Na silu žele Grasso u top 10

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dogovaraju Andrade vs. Watterson za Australiju ili MSG. Mislim da je to žešća glupost s obzirom da je večeras pravi title eliminator ozmeđu Nine i Tatiane, a pobjednica se itekako može spremiti za 4-5 mjeseci.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dobro je, White kaže ništa od Waterson, nije dovoljno rangirana. Vjerojatno ide Suarez ako joj je sa vratom sve uredu.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Prva obrana Andrade bi trebala biti protiv Kineskinje W. Zhang. Zanimljivo i neočekivano, ali ako je Suarez ozljeđena onda je ovo jedini logičan meč.

Axl

Axl

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
expert member
Ok je borba i ima smisla jer žele popularizirat UFC u Kini ali nekako mi je žao što Zhang nije imala bar još jednu borbu prije ovoga da vidimo koliko je spremna za Andrade. Ali ono, bolja borba nego da se bori s Waterson, a Suarez je ozljeđena.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
I ja mislim da joj je trebala još jedna borba, ali eto. Tehnički nije loša, 19 pobjeda u nizu, domaći teren...dosta faktora na njenoj strani. Sad samo ostaje vidjeti može li izbjeći one bombe od udaraca.
Zanimljivo da Kina ima još jednu predstavnicu koja se strelovito penje prema vrhu u ovoj kategoriji (Xionan Yan). I ona je na 4-0, kontam dati će joj iduću borbu neku top protivnicu kao Joanna, Rose, Waterson...jer Suarez je 99% iduća, samo da se oporavi 100% i dati će joj title shot bez nove borbe.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Hahahaha, kako to može biti ok borba, nemojte ga trabunjat, borba je totalna katastrofa

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
A tko bi onda po tvome trebao dobiti borbu za pojas? Ljestvica:
1. Rose: odlučila uzet pauzu.
2. Tatiana: problem sa ozljedom (vrat), nije spremna za tako rani povratak.
3. Nina: izgubila od Suarez prošli tjedan.
4. Joanna: ne ide u istu rečenicu sa title shotom trenutno.
5. Claudia: dolazi nakon poraza. I ona na odmoru trenutno.
6. Zhang
7. Waterson
Znači jedino su Zhang i Waterson slobodne, a ako ćemo se ponašati sportski, a ne po popularnosti onda ide Zhang.
Nije možda perfektan izbor, ali bolje i to nego čekati. Uvijek žugamo kad prvaci blokiraju kategoriju i bore se svake prijestupne, a kad se žele češće borit onda nam opet smeta.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Ma znam ali nemože to bit, govorimo dosta o toj kategoriji i nikom Zhang nije ni pala na pamet i to opravdano, ako nemaš jasnog contendera napraviš borbu između Waterson i Zhang i stvar riješena, ovo je opet spašavanje eventa i pokušaj širenja na istok, toliko smo spustili kriterije kod tih borbi za titulu da nam je već skoro svejedno što će napravit, i u tom pogledu je ova borba još i super napravljena jer imaš ugovorene Edgara i Hollowaya što je još 10 put gori booking, i Conor-Khabib 2 što netreba ni komentirat, al opet, veće zlo ne opravdava manje zlo, ili tako nešto..

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dok god se rangirani ljudi sa nizom pobjeda bore za titulu ja sam ok. Da je Suarez recimo zdrava ko dren i može se boriti nazvao bi ovo bullshit, ali na twitteru je rekla da nema ništa protiv ovog meča jer se ona ne može boriti (očito duže vremena).

cross十armlock

cross十armlock

White Belt
Friends of Forum
Ženske kategoriju nemaju staž i dubinu muških, što se vidi i po broju borbi borkinja koje dolaze do prilike za osvajanje titula (i osvajaju ih na koncu), ali s borbom kao takvom u kontekstu diviziju nemam nikakvih problema. Najdebilnije šta mogu je ćerat prvakinju da čeka izazivačicu, đe bi došli da idemo tako stalno. A ovo omalovažavanje Edgara neću komentirat. Valjda najbolje da se ništa ne događa u diviziji nego da se bore samo prvak i broj jedan izazivač pa da imamo borbu za glavnu titulu svake 2-3 godine.

lukix

lukix

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Dobro Edgar nije omalovažavan, Max se nije davno borio, mogli su realno sačekati Volkanovskog i stavit ga na neki event krajem godine. Trebao im je očito main event za Kanadu, a i Ali vodi konce svojim borcima. Uvijek dobivaju title shot.