What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Što je iduće za Woodleya?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Budući će GSP po svemu sudeći odmjeriti snagu sa Bispingom krajem godine postavlja se pitanje koga dati Woodleyu za idućeg protivnika? Jedini Lawler iz top 5 poretka ima smisla, ali nije baš nešto zainteresiran što se moglo vidjeti prije, a i poslje borbe sa Cerroneom. Možda se Tyron niti neće boriti više ove godine. Ako to bude slučaj ja bi mu dao pobjednika RDA vs Magny pogotovo ako to bude RDA. Borba sadašnjeg i bivšeg prvaka u nižoj kategoriji, valjalo bi.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Glup potez Dane ako to napravi,Woodley je u pravu 100% sa svime kaj je rekao,bori se sa svim top izazivačima i pobjeđuje,GSP koji se vraća izbjegava njega i svoju kategoriju jer bi vjv bio nokautiran.
Ne vidim kako bi RDA u slučaju pobjede dobio title shot.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
author="MMACroatia" post_id="1263" time="1501412586" user_id="97"
Glup potez Dane ako to napravi,Woodley je u pravu 100% sa svime kaj je rekao,bori se sa svim top izazivačima i pobjeđuje,GSP koji se vraća izbjegava njega i svoju kategoriju jer bi vjv bio nokautiran.
A tko drugi. Samo Lawlera imamo i to je to. A Woodley je sam kriv. Nitko ne voli ziheraše kao on. Istina pobjeđuje, to je najbitnije, al ono, sinoć ljudi mahali mobitelima kao da je koncert haha. Mogao je Maiu završit kad je htio, al trta ga uhvatila, strah...obična ziherašina otkako je postao prvak.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="lukix" post_id="1264" time="1501413154" user_id="94"
A tko drugi. Samo Lawlera imamo i to je to. A Woodley je sam kriv. Nitko ne voli ziheraše kao on. Istina pobjeđuje, to je najbitnije, al ono, sinoć ljudi mahali mobitelima kao da je koncert haha. Mogao je Maiu završit kad je htio, al trta ga uhvatila, strah...obična ziherašina otkako je postao prvak.
Pa Gastelum se vraća i nek odradi jednu borbu čisto da ima pobjedu u velteru opet i to je to..nije ga mogao završit Maia zna kaj radi s leđa i nije bio dovoljno uzdrman za to,zna Woodley dobro kaj radi.Izdominirao je lika koji je to radio ostalima i kojeg "vole" pa su sad razočarani kako ništa nije mogao.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="MMACroatia" post_id="1266" time="1501413745" user_id="97"
Pa Gastelum se vraća i nek odradi jednu borbu čisto da ima pobjedu u velteru opet i to je to..nije ga mogao završit Maia zna kaj radi s leđa i nije bio dovoljno uzdrman za to,zna Woodley dobro kaj radi.Izdominirao je lika koji je to radio ostalima i kojeg "vole" pa su sad razočarani kako ništa nije mogao.
Kakve ima veze to sto je pobedio lika kojeg svi vole, sve te lose stvari je danas Dana White pricao na konferenciji posle meca i kao da niko nece platiti da gleda Wooda i GSP-a.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="TNB" post_id="1269" time="1501416937" user_id="114"
author="MMACroatia" post_id="1266" time="1501413745" user_id="97"
Kakve ima veze to sto je pobedio lika kojeg svi vole, sve te lose stvari je danas Dana White pricao na konferenciji posle meca i kao da niko nece platiti da gleda Wooda i GSP-a.
Pa baš sada bi bio dobar PPV protiv GSPa.Ljudi ne vole Wooda i žele da izgubi pojas a GSP je zvijezda koja se vraća i koja može pobjedit,naravno da bi PPV bio dost dobar.Samo GSP je najveći problem jer on ne želi tu borbu već oće Bispinga i on je serator svoje vrste.

J

Jojboli

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Woodley nije ništa sam kriv, čovjek je obranio 21 rušenje, da je obranio 20 možda bi ga to jedno neobranjeno stajalo pojasa. Ljudi, treba više odlučit dal MMA smatrate sportom ili zabavom ili kak vam paše kod kojeg meča. Borba je između dva borca, ne može biti i ovisiti o jednom. On nema Bog zna kakav repertoar i taktiku je prilagodio svom talentu. S time da je Maia defanzivniji od Woodleya.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="Jojboli" post_id="1271" time="1501421710" user_id="98"
Woodley nije ništa sam kriv, čovjek je obranio 21 rušenje, da je obranio 20 možda bi ga to jedno neobranjeno stajalo pojasa. Ljudi, treba više odlučit dal MMA smatrate sportom ili zabavom ili kak vam paše kod kojeg meča. Borba je između dva borca, ne može biti i ovisiti o jednom. On nema Bog zna kakav repertoar i taktiku je prilagodio svom talentu. S time da je Maia defanzivniji od Woodleya.
Nije bitno sta mi mislimo nego sta Dana White i novi vlasnici misle a po njihovom je to 100% zabava ja bih rekao sport ali ja se ne pitam nista. A nema od Wooda nista on je previse ziheras i previse radi defanzivno kad on mec protiv Kondita nije mogao napraviti zabavnim nego se skrivao ceo mec onda nema od njega nista kao PPV mamac.

J

Jojboli

White Belt
White Belt
Friends of Forum
author="TNB" post_id="1273" time="1501422386" user_id="114"
author="Jojboli" post_id="1271" time="1501421710" user_id="98"
Nije bitno sta mi mislimo nego sta Dana White i novi vlasnici misle a po njihovom je to 100% zabava ja bih rekao sport ali ja se ne pitam nista. A nema od Wooda nista on je previse ziheras i previse radi defanzivno kad on mec protiv Kondita nije mogao napraviti zabavnim nego se skrivao ceo mec onda nema od njega nista kao PPV mamac.
Jebat ga, svatko od nas ima pravo mislit svoje.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Puno premalo respekta dobiva Woodley, znači dekapitirao je Lawlera u 2 minute, dobio Wonderboya 2 puta u stand up borbi, ok, nije bilo lijepo za gledat al odradio je posao oba puta, i na kraju rutinski odradio jučer Maiu, nisu to bile najatraktivnije borbe ali su i protivnici bili strašno nezgodni, ako netko ne prepoznaje to što je on napravio u zadnje 4 borbe onda prati krivi sport, ok ako se nekome ne sviđa, ali čovjek je zaslužio naš respekt..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="1278" time="1501429593" user_id="100"
Puno premalo respekta dobiva Woodley, znači dekapitirao je Lawlera u 2 minute, dobio Wonderboya 2 puta u stand up borbi, ok, nije bilo lijepo za gledat al odradio je posao oba puta, i na kraju rutinski odradio jučer Maiu, nisu to bile najatraktivnije borbe ali su i protivnici bili strašno nezgodni, ako netko ne prepoznaje to što je on napravio u zadnje 4 borbe onda prati krivi sport, ok ako se nekome ne sviđa, ali čovjek je zaslužio naš respekt..
Tako je,prva borba sa Thompsonom je bila itekako dobra,druga već ajde dosadna osim zadnje runde ali kako god bio je bolji i pobjedio je.I sad Maia,meni borba ni nije bila baš dosadna.Iz moje prespektive borba je bila skroz ok jer ipak je to bio Maia i način na koji je izgubio pa meni skroz dobro haha,ostlaima mogu vidit da im je dosadno,ali Woodley kao borac sjajan.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="MMACroatia" post_id="1279" time="1501430573" user_id="97"
Tako je,prva borba sa Thompsonom je bila itekako dobra,druga već ajde dosadna osim zadnje runde ali kako god bio je bolji i pobjedio je.I sad Maia,meni borba ni nije bila baš dosadna.Iz moje prespektive borba je bila skroz ok jer ipak je to bio Maia i način na koji je izgubio pa meni skroz dobro haha,ostlaima mogu vidit da im je dosadno,ali Woodley kao borac sjajan.
Jednostavno je iritantan i ljdui ga ne vole sve on nesto kuka on ima copor dece pa mu 500k nije dovoljno da ih nahrani sve njega ljudi ne vole jer je crnac ono pogledajte intervju kad Dana White daje o njemu sve ce vam biti jasno, ja se sve apsolutno slazem sa Whiteom.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
A tyron kao i DC, ista situacija, dobro odrađuju posao, al fanovi nisu zadovoljni sa njima nikako i previše ih nezasluženo hejtaju.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="TNB" post_id="1280" time="1501432711" user_id="114"
author="MMACroatia" post_id="1279" time="1501430573" user_id="97"
Jednostavno je iritantan i ljdui ga ne vole sve on nesto kuka on ima copor dece pa mu 500k nije dovoljno da ih nahrani sve njega ljudi ne vole jer je crnac ono pogledajte intervju kad Dana White daje o njemu sve ce vam biti jasno, ja se sve apsolutno slazem sa Whiteom.
On fantazira da se priča o njemu i da digne popularnost kaj mu i uspijeva.White nikako nije u pravu sada,on je ionako poznat da priča gluposti i nitko ga ne drži za ozbiljno kad daje intervjue.Kaj je Woodley trebao,dat Mai da ga ruši i da mu da šanse za pobjedu.Čovjek je lagano odradio borbu sa prvim izazivačem i može se ubrzo opet borit ako hoće bez problema.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@MMACroatia - Aj de makni ovaj gif iz potpisa, užasno smeta kad pregledavamo komentare.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
volio bih da mu daju lawlera ili nekog ko se hoće potući.Lik ima sve a uvjerljivo ima najdoasadnije borbe.Iskreno jedva čekam da ga netko skine s vrha a nadam se da će stephen uskoro postati prvak.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="crazykure1911" post_id="1288" time="1501484305" user_id="122"
volio bih da mu daju lawlera ili nekog ko se hoće potući.Lik ima sve a uvjerljivo ima najdoasadnije borbe.Iskreno jedva čekam da ga netko skine s vrha a nadam se da će stephen uskoro postati prvak.
Ma Rori bi to resio lagano u to sam 100% siguran kao i prvog puta, ovako nema ko da ga prebije previse je ziheras lik, gore i dole se dobro brani jednostavno treba neko kompletniji od njega i pametniji da ga pobedi to je Rori.

Svakome nesto fali da ga dobije a on ima skoro sve, Lawleru treba inteligencija, Wonderboyu treba brada, Demianu stojka, Konditu hrvanje.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
author="TNB" post_id="1289" time="1501484643" user_id="114"
author="crazykure1911" post_id="1288" time="1501484305" user_id="122"
Ma Rori bi to resio lagano u to sam 100% siguran kao i prvog puta, ovako nema ko da ga prebije previse je ziheras lik, gore i dole se dobro brani jednostavno treba neko kompletniji od njega i pametniji da ga pobedi to je Rori.

Svakome nesto fali da ga dobije a on ima skoro sve, Lawleru treba inteligencija, Wonderboyu treba brada, Demianu stojka, Konditu hrvanje.
Ne slažem se baš, mislim da ga Wonderboy može bez problema dobit, problem je što je bio pre napet o obje borbe, Masvidal i Cerrone bi isto tako bili dosta nezgodni za njega, treba mu samo nabit tempo od prve sekunde, najgora stvar koju većina radi protiv tih eksplozivnih likova je što dopuštaju da ne rade previše tokom borbe pa im uvijek ostane snage za ukrast rundu u zadnjoj minuti, ili čak i za nokaut, treba pritiskat non stop, nema druge, a ako te nokautira onda te nokautira, nema pomoći, al to je po meni daleko najbolja taktika za takve ko Wood, Romero, pa čak i za Reema..

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Sjećam se uoči borbe Rory/Woodley kako sam mislio da će Woodley to dobit i ubrzo bit prvak i onda je izgubio pa reko,možda za koju godinu.Sad ne da je prvak nego ima stil i mogućnosti kojim se jako teško gubi i on to zna i koristi maksimalno to kaj ima.Daj mu prostora da ide tebi i proći ćeš kao Lawler,napadaj ga i radi pritisak opet veliki rizik da ne možeš izbjeći njegovu eksploziju i kontru pa završiš kao Koscheck.Ako i ne budeš nokautiran bit ćeš stalno na prstima i bojati se izmjena kao Wonderboy i uz to moraš gledati i na hrvanje.Ako pak želiš u parter možeš zaboravit na to.Rory je zasad jedini koji ga je baš pobjedio i koji je tada imao sve potrebno za to,kako bi danas bilo poslje svih njegovih ratova i Woodovog napredovanja ne znam a i nije ni bitno kad je on u Bellatoru.Donalda bi nokautirao a Masvidala bi na bodove riješio vjv.Gastelum po meni ima najbolje šanse.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
author="MMACroatia" post_id="1298" time="1501498572" user_id="97"
Sjećam se uoči borbe Rory/Woodley kako sam mislio da će Woodley to dobit i ubrzo bit prvak i onda je izgubio pa reko,možda za koju godinu.Sad ne da je prvak nego ima stil i mogućnosti kojim se jako teško gubi i on to zna i koristi maksimalno to kaj ima.Daj mu prostora da ide tebi i proći ćeš kao Lawler,napadaj ga i radi pritisak opet veliki rizik da ne možeš izbjeći njegovu eksploziju i kontru pa završiš kao Koscheck.Ako i ne budeš nokautiran bit ćeš stalno na prstima i bojati se izmjena kao Wonderboy i uz to moraš gledati i na hrvanje.Ako pak želiš u parter možeš zaboravit na to.Rory je zasad jedini koji ga je baš pobjedio i koji je tada imao sve potrebno za to,kako bi danas bilo poslje svih njegovih ratova i Woodovog napredovanja ne znam a i nije ni bitno kad je on u Bellatoru.Donalda bi nokautirao a Masvidala bi na bodove riješio vjv.Gastelum po meni ima najbolje šanse.
A onod Wonderboy nema sanse vs Wooda on nema bradu i tacka prelako pada svaka cast na onoj giljotini sto je preziveo ali to nije brada, pa primio je Kondit jednu bombu i nista mu nije bilo ali ko to moze preziveti u velteru Kondit i Diaz ali obojica slabi sa hrvanjem, za mene Rori bi imao najvece sanse da je u UFC-u ovako Gastelum jedino njega vidim kao nekog ko moze ugroziti Wooda.