Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

Pickem
The event is here!

Teškaški Nostradamus

Status
Not open for further replies.
TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
lukix
Eto Oleynik je ostvario pobjedu, a ne Browne. Nisam se tome nadao, ali Travis je totalno propao. Koga mu sad dati (Oleyniku)? Hunta? :p
Hahahahah barem i meni da donese neki win na fantasy posto mi ova nedelja bila ocajna inace sam predvideo i Sub ali ja stavio 1 runda.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Na koga će Blaydes sad?Top 15 protivnik po meni.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TNB
Eto Oleynik je ostvario pobjedu, a ne Browne. Nisam se tome nadao, ali Travis je totalno propao. Koga mu sad dati (Oleyniku)? Hunta? :p
Hahahahah barem i meni da donese neki win na fantasy posto mi ova nedelja bila ocajna inace sam predvideo i Sub ali ja stavio 1 runda.
Hahaha, meni je to bio jedini promašaj, bilo bi dobro bar jednom imat 100%.. ne mislim čak ni da je Happa izgledao baš tolko loše, veći problem je u psihi, podsjeća me malo na Rumblea, badava im sav talent kad nema srca, čim malo zagusti izgube se, takav kalibar borca nebi nikad smio izgubit od Lewisa i Oleynika, al ok, nije kraj svijeta, penzija i to je to, a Oleynik je fenomen, s 40 godina potpuno zasluženo ušao u top 10, dobio 13 od zadnjih 14 borbi, 4 od 5 u UFCu, završio sve protivnike a jedini poraz decision, nemožeš mrzit tog lika, očekujem borbu protiv Hunta i iako mi je Hunt najdraži borac ikad nebi mi bilo ni najmanje žao da Oleynik dobije, Blaydes dobio teže od očekivanog ali bilo je i dobrih stvari kod njega, cardio na solidnoj razini, počeo je nešto raditi na boksu, i brada je čelična, na kraju krajeva on je jedini preživio Ngannoua, lik je neupitno jako jako veliki talent ali još je tu puno rada ostalo za ulazak u sam vrh, ako nije mogao nadhrvat Omielanczuka onda je to dosta dobar pokazatelj da samo kroz hrvanje neće doć daleko, ovisi do koje razine će ispolirat boks, sad bi mu dao Tyburu za ulazak u top 10, i na kraju Werdum i Reem, ne slažem se s odlukom, mislim da je 28-28 bio realan rezultat al dobro da je bilo pobjednika jer bi draw napravio totalnu pomutnju, Reem treba čekat rasplet JDS-Ngannou i vrlo vjerojatno Caina i Stipe, ako JDS dobije onda definitivno ide na titulu, pravo pitanje je što će bit ako Ngannou dobije, u tom slučaju on napada pobjednika a to Reema ne ostavlja nigdje, žao mi je Werduma, za par dana je na 4 banke, da mogu organizirat borbu po svojem guštu onda bi ga stavio na Oleynika čisto jer me zanima dal bi Werdum iša s njim na parter, neznam, sad sam sam sebe uspio smotat, puno zavrzlama u vrhu, mogli bi stavit Hunta i Weduma, Oleynika i Hunta, Oleynika i Werduma, neznam što je s Lewisom, kad bi on bio spreman onda nebi bilo nikakvih problema, ovako samo komplikacije..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma sad se sve zakompliciralo jer je Dana rekao da će vidjet što će biti sa borbom JDS vs Ngannou jer ako Francis dobije namjeravaju mu dat Stipu. To je ok, ali problem je tajming...neće se Stipe po tome borit prije kraja ove, a možda ni prije početka iduće godine. :(

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
lukix
Ma sad se sve zakompliciralo jer je Dana rekao da će vidjet što će biti sa borbom JDS vs Ngannou jer ako Francis dobije namjeravaju mu dat Stipu. To je ok, ali problem je tajming...neće se Stipe po tome borit prije kraja ove, a možda ni prije početka iduće godine. :(
Pa Stipe ako bude insistirao, UFC ce mu sigurno dati Reema da uzme jos neku odbranu pojasa i pare, ali ne verujem da je Stipi toliko do borbe.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da će cain uletiti u borbu .A jds vs nangou i ako nangou pobjedi bi mogao na reema ili na stipu.Ne znam koliko Stipe misli imati pauze i što je s Cainom.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
crazykure1911
Mislim  da će cain uletiti u borbu .A jds vs nangou i ako nangou pobjedi bi mogao na reema  ili na stipu.Ne znam koliko Stipe misli imati pauze i što je s Cainom.
Ma Ngannou ako pobijedi ide na title shot. Već ga odavno guraju, a sa pobjedama nad 2 bivša prvaka (bez obzira kolko su oslabili) i 6-0 bi bio logičan izbor i konačno neko novo ime. Vjerujem da bi se Stipe borio u ovoj godini, al očito UFC ima namjeru čekat.

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Jds će biti dobar ispit za Francuza iako mislim da će to JDS dobiti.

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Cainu treba uvjetno laksi mec nakon pauze, tako da bi ga stavio s Huntom.
Mislim da ce main event u Poljskoj za par mjeseci biti Tybura vs Lewis ili Oleiynik.
Do kada je Rothwell suspendiran?
Zao mi je Ruslana Magomedova, tri pobjede, ali onda ozljede i suspenzija. Skoro 2 god se nije borio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@Kavkaz - Zar tako mrziš Hunta pa bi mu Caina dao? :lol: Tybura bi mogo biti co-main...nekako vjerujem da će Karolinu stavit na main protiv nekoga koga može pobijedit. Ipak je ona veća zvijezda nego Tybura :p

J

Jojboli

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Neznam baš da je teška goli pimpek, situacija na vrhu je jako zanimljiva, imaš Stipe-Cain, JDS-Ngannou i Reem-Werdum, i ako pogledaš ispod tih top 6 nađe se zanimljivih boraca, trebamo vidjet Volkova protiv top protivnika, Blaydes je u top 10 za čas, možda može i u top 5 s vremenom, puno toga se dešavab glupo je reć da je propala kategorija..
[/quote]

Pa daj pogle ljestvicu, nemaš koga uparit sa Stipom osim Caina koji je ozlijeđen, i čimpanza ako prođe JDSa. Ova tri bi bila prebrzo, pošto je Werdum izgubio od Reema, a Reem fakat nema šta tražit s obzirom kako je pobijedio Werduma. Još na kraju će Struve dobit priliku, za dvije-tri borbe. Fali kvalitete i to jako.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@Jojboli - Uvijek je falilo al i sadašnja situacija je daleko bolja nego prije koju godinu kad su se samo Cain i JDS izmjenjivali (i Bigfoot).

J

Jojboli

White Belt
White Belt
Friends of Forum
lukix
@Jojboli - Uvijek je falilo al i sadašnja situacija je daleko bolja nego prije koju godinu kad su se samo Cain i JDS izmjenjivali (i Bigfoot).
I onda je bio Reem, Lesnar koji potrže jednog Hunta i usput sve one koji nisu TOP5 bez beda, i još par njih koji su bili u boljoj formi nego što su sada.Tu se vidi koliko je teško uć u tešku, konstantno ih nema.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Evo Stipe vs Cain UFC 216 (informacija je jako nesigurna jer dolazi sa bj-penn stranice haha, ali eto, možda ima istine u njoj)

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Evo Stipe vs Cain UFC 216 (informacija je jako nesigurna jer dolazi sa bj-penn stranice haha, ali eto, možda ima istine u njoj)
To se traži, bila bi to najbitnija teškaška borba u povijesti UFCa, i najbitnija nakon Mirka i Fedora 2005., tu bi se povijest pisala..

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
LesnarGetsKOdUFC2015
To se traži, bila bi to najbitnija teškaška borba u povijesti UFCa, i najbitnija nakon Mirka i Fedora 2005., tu bi se povijest pisala..
Istina! Kolko god Cain nije zaslužio taj napad kad pogledaš ljestvicu top 10 poretka on je jedini logičan izbor, a i možda posljednja šansa za Caina i UFC da organiziraju ovu borbu koju žele vidjeti svi fanovi.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Top borba uvjerljivo u teškoj trenutno.I jebeni izazov,prvi jaki hrvač i borac sa jakim tempom za Stipu,bit će čupavo i iskreno se nadam tome,pravom ratu di će oboje dati 200% i na kraju pobjeda Stipe u jednoj epskoj borbi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Top borba uvjerljivo u teškoj trenutno.I jebeni izazov,prvi jaki hrvač i borac sa jakim tempom za Stipu,bit će čupavo i iskreno se nadam tome,pravom ratu di će oboje dati 200% i na kraju pobjeda Stipe u jednoj epskoj borbi.
Ono što je u PRIDE-u bila borba Fedora i Mirka, to je u UFC-u danas Stipe vs Cain. Ja i dalje tvrdim da je Cain za Stipu stilski odlična borba jer se Cain stalno nalazi na kratkoj distanci i svojom agresivnošću (+ Stipe svojom preciznošću) bi mogao završit kao Werdum :pNezz, jednostavno takav dojam. Ali slažem se za ovo o hrvanju jer Stipi svi hvale hrvanje, al je činjenica da ga još nitko nije testirao kako treba. Cain hoće! I ako se može oduprijet to je onda Stipina pobjeda.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
lukix
Ono što je u PRIDE-u bila borba Fedora i Mirka, to je u UFC-u danas Stipe vs Cain. Ja i dalje tvrdim da je Cain za Stipu stilski odlična borba jer se Cain stalno nalazi na kratkoj distanci i svojom agresivnošću (+ Stipe svojom preciznošću) bi mogao završit kao Werdum :pNezz, jednostavno takav dojam. Ali slažem se za ovo o hrvanju jer Stipi svi hvale hrvanje, al je činjenica da ga još nitko nije testirao kako treba. Cain hoće! I ako se može oduprijet to je onda Stipina pobjeda.
Nije loš Cain sa low kickovima a Stipe ih ne brani baš,pa hrvanje uz pritisak..sve samo ne odlična borba :Dto je Werdum kojeg si spomenuo,Cain će to ipak drugačije odradit.Jedva čekam borbu i po meni 55-45 prednost Stipi.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Ma samo nek ne bude ozljeda i nek je službeno dogovore, a ne sumnjam da će borba biti vatromet.

Status
Not open for further replies.

bod