What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Transfermarkt

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Transfermarkt je najveća svjetska stranica koja se bavi vrijednostima igrača. Mislim da je možda i previše realan ali u cijenama pojedinih igrača ima više nelogičnosti te cijena odudara od njihove realne vrijednosti i to žestoko. A evo stiže vrijeme zimskog prijelaznog roka.

Tako imamo situaciju da jedan klub 2x (i kod kuće i u gostima) pobijedi drugi klub u okviru ligaškog takmičenja a lošiji klub je 5x skuplji. Transfermarkt čini nešto pod hitno. :mrgreen:

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Kog to zanima,sve lopovluk i precijenjeni igrači.Iliti baletani

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
fijesta
Transfermarkt je najveća svjetska stranica koja se bavi vrijednostima igrača. Mislim da je možda i previše realan ali u cijenama pojedinih igrača ima više nelogičnosti te cijena odudara od njihove realne vrijednosti i to žestoko. A evo stiže vrijeme zimskog prijelaznog roka.

Tako imamo situaciju da jedan klub 2x (i kod kuće i u gostima) pobijedi drugi klub u okviru ligaškog takmičenja a lošiji klub je 5x skuplji. Transfermarkt čini nešto pod hitno.  :mrgreen:
Hahahahaahaha, kakve to veze ima?? Prvi mec izvukla Zvezda na srecu najvise i zato sto Keln nije u formi, pred drugi mec trener Kelna dobio otkaz i poveli nekih 5,6 igraca iz omladinske skole.

PS. Jednostavno cena igraca najvise od godina mladji igrac veca cena i obrnuto, koliki je potencijal, od lige gde igra i jos dosta faktora.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Ne postoji mi na svijetu nejasnije stvari od popularnosti nabijanja lopte nogom.. Lol

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
LesnarGetsKOdUFC2015
Ne postoji mi na svijetu nejasnije stvari od popularnosti nabijanja lopte nogom.. Lol
Sta ti nije jasno??? Pa 90% dece je igralo fudbal, mnogi smo se i okusali u tom sportu i  fudbal svi volimo jbg hteo ti to priznati ili ne???

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TNB
Sta ti nije jasno??? Pa 90% dece je igralo fudbal, mnogi smo se i okusali u tom sportu i  fudbal svi volimo jbg hteo ti to priznati ili ne???
I ja ga volim igrat tu i tamo, al da ću potratit skoro 2 sata života da vidim 2 gola i 3 šanse.. nema teorije..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
LesnarGetsKOdUFC2015
I ja ga volim igrat tu i tamo, al da ću potratit skoro 2 sata života da vidim 2 gola i 3 šanse.. nema teorije..
A jednostavno je tako zanimljivo s drustvom pogledati, a i ono treba pratiti samo vrhunske tekme EP, SP,ligu sampiona i eventualno EPL i ono sto odigras na tiketu.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TNB - ja mislim da bi u startu trebali plaćati igrače sa ovih prostora daleko više a ne da ih odvode za neku mizeriju.

Evo jedan primjer:

Mlad igrač... igra kao posjednut :lol:

Filip Stojkovic vrijedi prema transfermarktu 300.000 €.

Kupiće ga neko za 2-3 miliona (možda i daleko manje) a kasnije za par sezona prodati za 35 miliona. Krađa čista!

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
fijesta
TNB  - ja mislim da bi u startu trebali plaćati igrače sa ovih prostora daleko više a ne da ih odvode za neku mizeriju.

Evo jedan primjer:

Mlad igrač... igra kao posjednut  :lol:

Kupiće ga neko za 2-3 miliona (možda i daleko manje) a kasnije za par sezona prodati za 35 miliona. Krađa čista!
Jbg, tako to rade predatori i u zivotu je svuda tako. Zvezda je uvek u nekim dugovima i ne moze da dozvoli sebi taj luksuz da kaze ne na tih par miliona zbog toga sam cenio mnogo Dinamo Zagreb koji je radio solidno s tim potencijalima a i iskreno mislio sam da ce oni biti prvi iz regije koji ce igrati prolece u LE.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
TNB
TNB  - ja mislim da bi u startu trebali plaćati igrače sa ovih prostora daleko više a ne da ih odvode za neku mizeriju.

Evo jedan primjer:

Jbg, tako to rade predatori i u zivotu je svuda tako. Zvezda je uvek u nekim dugovima i ne moze da dozvoli sebi taj luksuz da kaze ne na tih par miliona zbog toga sam cenio mnogo Dinamo Zagreb koji je radio solidno s tim potencijalima a i iskreno mislio sam da ce oni biti prvi iz regije koji ce igrati prolece u LE.
Dinamo je šminka kriminalne obitelji.Mazanje očiju.Na takav način se ništa ne može kao što se i pokazalo osim brati lovu u svoj džep.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dinamo samo od ova 2 malca moze pokupiti 20 miliona.

Pola obitelji ... pola za nove nabavke ...

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
MMACroatia

Evo jedan primjer:

Dinamo je šminka kriminalne obitelji.Mazanje očiju.Na takav način se ništa ne može kao što se i pokazalo osim brati lovu u svoj džep.
Haha, ma Dinamo je hrvatska u malom, ono malo stvari što još vrijedi par ljudi 1% ljudi pokrade u svoju korist i uništi do temelja, slična stvar bila kod mene, došla jedna austrijska firma, zaposlili ljude, al jbg, određeni broj se polakomio, iskoristio povjerenje i dogodilo se to da su ih za 10ak hodina zatvorili, da se vratim na temu.. jebeš Dinamo.

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
LesnarGetsKOdUFC2015
jebeš Dinamo.
Jebeš vodstvo Dinama.
Futsal Dinamo pokazuje kako se sve može i treba,samo treba puno rada i strpljenja i rezultati će doć.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
STIGAO BESPLATNO, A ODLAZI ZA ŠEST MILIJUNA EURA? Hajduk blizu najboljeg transfera u povijesti

ANTE ERCEG mogao bi u 2018. godini HNL zamijeniti američkim MLS-om. Naime, iz SAD-a je stigla ponuda za najboljeg igrača Hajduka.
Seattle Sounders, klub koji se natječe u zapadnoj konferenciji MLS-a, ponudio je šest milijuna eura, a o ponudi će se raspravljati početkom siječnja, doznaje Slobodna Dalmacija.
I ta cifra od šest milijuna eura samo je ponuda klubu za transfer napadača, a o primanjima bi se Erceg tek naknadno dogovarao s Amerikancima.

1,75 Mil. € vrijednost na transfermarktu

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Izgleda da su se ovi na Transfermarktu malo trznuli pa su ipak korigovali cijene.

Sada Stojković vrijedi 1.5 mil €

I dalje je cifra džabana ali povećali su onu cijenu za 5x :D

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Zvezda skuplja za deset miliona od Partizana, crno-beli malo stariji

Kada se ‘večiti’ uporede sa dva najveća hrvatska kluba, onda je Crvena zvezda za 1,1 milion evra jeftinija od Dinama, dok je Partizan za devet miliona evra skuplji od splitskog Hajduka. Vrednost ‘modrih’ je 39,8 miliona evra, dok ‘bilih’ je 19,3 miliona evra.

Najskuplji igrač Dinama je Ante Ćorić 7,6 miliona evra, dok je vrednost Filipa Benkovića 7,2 miliona evra. Kod Splićana je Fran Tudor najskuplji sa 2,2 miliona evra.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Prvo zimsko pojačanje Crvene zvezde je El Fardu Ben Nabuhan, reprezentativac Komorskih ostrva, države koja broji nešto više od 743 hiljade stanovnika.
Ben nije nepoznat igrač srpskoj javnosti, a da ne bude potrudio se letos kada je Partizanu u Humskoj postigao dva gola u kvalfikacijama za Ligu šampiona igrajući za Olimpijakos.

1,25 Mill. €

Još jedan od igrača koji je relativno potcjenjen na Transfermarktu. Ben dolazi u Crvenu Zvezdu za obeštećenje od 500.000 evra, a realno vrijedi barem 5 Mill. €.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Iñaki Williams
25,00 Mill. €

Fudbaler Atletik Bilbaa Injaki Vilijams produžio je ugovor do 2025. godine, potvrdio je danas baskijski klub. Prema novom sedmogodišnjem ugovoru, izlazna klauzula igrača koji je porijeklom iz Liberije, ali je rođen u Bilbaou, podignuta je sa trenutnih 50 na 80 miliona evra sa mogućnošću da dostigne 108 miliona.

Vilijams je cijelu sezone u klubu, za prvi tim debitovao je 2015. godine i do sada na 101 utakmici postigao 18 golova. Prošao je sve mlađe selekcije Španije, a upisao je i jedan meč za A tim.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Romero stiže u Rijeku :)

Aristóteles Romero
800 Tsd. €

U Crotone je stigao prošlog ljeta za 1,5 milijuna eura iz venezuelskog Minerosa.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Dos Santos pojačao Dinamo

Gabriel dos Santos Maghelanes
600 Th. €

Na Maksimiru bi član mlade brazilske reprezentacije Gabriel vrlo lako mogao pronaći svoje mjesto u prvih jedanaest pošto je klub prije mjesec dana napustio Argentinac Leonard Sigali. Inače Dos Santosa prvenstveno zbog njegove impresivne brzine i stature prati glas velikog stoperskog talenta.