What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Treba li UFC McGregoru uzeti pojas?

Treba li Conor ostati bez još jednog pojasa?

• 1. Da, već je trebalo!

Votes: 2 66.7%
  • 2. Naravno.

Votes: 1 33.3%
  • 3. Treba.

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    3
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Jednostavno pitanje.
Conor je "prvak" koji nikad nije pokušao obraniti pojas. Jednostavno, tolko se plaši gubitka tog pojasa da se to u povijesti ovog sporta nikad nije dogodilo. Osobno vjerujem da ako ga do sada nije branio i neće i trebalo bi pustiti laku kategoriju da živi svoj život. Tu je toliko kvalitetnih boraca i potencijalnih borbi da prosječan borac kao Conor definitivno neće falit.
+ ovaj zadnji incident na Bellatoru samo dodaje novi razlog zašto bi trebao ostat bez tog pojasa sa kojim se itekako voli hvalisat, ali ga nikako ne želi staviti na kocku. Jednostavno nema muda. On se nada da će ga suspendirat i poslat u zatvor samo kako ne bi branio taj pojas.
Što vi mislite? Je li mu treba uzeti pojas sad ili odmah?

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Mislim da trebaš tablete za smirenje ili nešto.Ili metodu slavnih kokain ili nešto tako isto nije na odmet :mrgreen:
Mislim ono zatvori,ovakve ankete a i opsesija Conorom u zadnjih tjedan dana nije zdrava(i gdje ima veze i pogotovo gdje nema).
Ovo je samo uvod u ono kaj dolazi,masovno stavljanje hejtera na aparate kad složi i Fergija na pod.
Kao i dosad uostalom.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Mislim da trebaš tablete za smirenje ili nešto.Ili metodu slavnih kokain ili nešto tako isto nije na odmet  :mrgreen:
Mislim ono zatvori,ovakve ankete a i opsesija Conorom u zadnjih tjedan dana nije zdrava(i gdje ima veze i pogotovo gdje nema).
Ovo je samo uvod u ono kaj dolazi,masovno stavljanje hejtera na aparate kad složi i Fergija na pod.
Kao i dosad uostalom.

Samo da ga ne slozi kao sto je Diaza slozio u prvom mecu. :mrgreen:

Kako je simpatican ovaj Diaz kad kaze 'you're a wrestler now'

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACroatia
Mislim da trebaš tablete za smirenje ili nešto.Ili metodu slavnih kokain ili nešto tako isto nije na odmet  :mrgreen:
Kao i dosad uostalom.
Što bi bio na aparatima? Pa nek pobijedi ja bi bio vesel, ali ne zato što je pobijedio već što je konačno skupio muda i išao branit pojas, ali nekako sumnjam da će se to desiti.

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum
luxy, molim te, u prva tri oznaci samo jedan odogvor, ako razumijes sto govorim.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Kako je lijepo vidjeti Conorovce bez teksta. Ja nezz kako će oni preživjeti njegov nestanak sa scene :)

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nije da nemam nista za reci, nego je tesko odrzati realan razgovor danas.
To sto navijam za njega ne znaci da ga podrzavam u svakom koraku. Iako nije ovdje da bude savrsen, ovo je usrao kao i mnogo drugih stvari, ali vise nego ocigledno je da su MMA fanovi mali mekusci koji borce nazivaju pickicama i slicno, mada nisu sekunde proveli u MMA ratistu. Volim uzivati u ovoj nerealnosti oko Conora, gdje god da se pojavio, sto god ucinio, i gledati kako ljudi tonu sve dublje i dublje, a nista ne mogu uciniti.
Danas je dosta lagano doci na internet i vrijedjati, ali tko se usudi reci ista borcu u lice.
Svakako se mora umiroviti jednog dana, da nitko nije svjestan te cinjenice, ne bi ni postojao interes prema njemu.
S druge strane, ljubav i mrznja su uzajamne. U svakom slucaju dobro je da svaki borac ima svoju skupinu dusmana, vecu ili manju. Nitko nije apsolutno voljen, kakav god bio.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Volim uzivati u ovoj nerealnosti oko Conora
Ispravak netočnog navoda: nije ovo ne realnost nego REALNOST; realna slika lika i djela Conora McGregora. Ja vjerujem da se on jednako smije u facu svojim fanovima koliko i hejterima jer ga jednostavno boli briga za jedne i druge. Samo što je hejterima to jasno, al fanovi i dalje (čast iznimkama kojih bogu hvala ima sve više) ližu irska jajca :)Dobro je jedan napisao "evo što se desi kad seljak dođe do para."
Btw nitko njega ne mrzi. Nekoga ne voljeti i nekoga mrziti to su dva veoma različita pojma. Nije mi ništa u životu učinio (niti ikojemu hejteru) da ga imam razloga mrzit, al da ga ne gotivim istina...još od dana fight site foruma.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
lukix
Ispravak netočnog navoda: nije ovo ne realnost nego REALNOST; realna slika lika i djela Conora McGregora. Ja vjerujem da se on jednako smije u facu svojim fanovima koliko i hejterima jer ga jednostavno boli briga za jedne i druge. Samo što je hejterima to jasno, al fanovi i dalje (čast iznimkama kojih bogu hvala ima sve više) ližu irska jajca :)Dobro je jedan napisao "evo što se desi kad seljak dođe do para."
Btw nitko njega ne mrzi. Nekoga ne voljeti i nekoga mrziti to su dva veoma različita pojma. Nije mi ništa u životu učinio (niti ikojemu hejteru) da ga imam razloga mrzit, al da ga ne gotivim istina...još od dana fight site foruma.
u poslednje vreme hejteri su mnogo fanaticniji nego njegovi fanovi. mnogo kritika na njegov racun nisu opravdane ali da lik izmice kontroli - da, naravno. treba ga kazniti da bi se poslala ispravna poruka.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Crossbones
u poslednje vreme hejteri su mnogo fanaticniji nego njegovi fanovi. mnogo kritika na njegov racun nisu opravdane ali da lik izmice kontroli - da, naravno. treba ga kazniti da bi se poslala ispravna poruka.
Samo me zanima koje to kritike nisu opravdane? Pitam jer jedine kritike (najčešće) koje stalno viđam po portalima i forumima su na račun njegovog drogeraškog ponašanja i glumljenja "nema nitko iznad mene" te ne branjenje pojasa prvaka. Mislim da su te dvije kritike itekako opravdane (i čak ih i njegovi fanovi spominju). Ima li još koja "ne opravdana"?

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Mislim, reci da je prosjek, apsolutno negirati dosadasnji uspjeh i spominjati lazne titule kao da nije pobjedio ni jednog prvaka itd. Aldo, Alvarez, Mendes i ostali su prosjecni borci koji su protiv Conora padali, eto tako.
Na kraju, ovakve ankete s jednom istom opcijom su dokaz ciste uznemirenosti u emocijama. Cesta pojava na internetu je subjektivizam, valja se vratiti realnost jer ovo sto se pise o Conoru sve je samo ne to.

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
lukix
Samo me zanima koje to kritike nisu opravdane? Pitam jer jedine kritike (najčešće) koje stalno viđam po portalima i forumima su na račun njegovog drogeraškog ponašanja i glumljenja "nema nitko iznad mene" te ne branjenje pojasa prvaka. Mislim da su te dvije kritike itekako opravdane (i čak ih i njegovi fanovi spominju). Ima li još koja "ne opravdana"?
ma da je to sve za sta ga napadaju. pogledaj komentare na FBu. nebitno sta je tema ili naslov teksta i nebitno sto nema nikakve veze sa McGregorom ljudi pisu i pljuju ga bez ikakvog povoda. a i kad se u tekstvoima radi o njemu ljudi pljuju sajt ili autora teksta sto pise o njemu (donekle razumem) ali pljuju i po Conoru kao da licno narucuje te tekstove. Nije branio pojas ok, neka mu uzmu onda. Moze on da zavlaci kategoriju u nedogled ali posao UFC a je da ga drzi pod klontrolom. Drugo, aj da se ne lazemo svi sa jebenog UFC rostera bi izbegavali odbranu zbog borbe sa Floydom.

Necu da ga branim, naprotiv. Slazem se i da je lik van kontrole, da se ponasa nedolicno i da treba da brani pojas. Svaka je na mestu. Samo kazem da hejt prema njemu prelazi sve moguce granice. Nema smisla, jos mu tako daju na vaznosti. I ova anketa je cinicna. Prosto nema smisla. Kao ajde da ga hejtujemo udruzeno mozda se nesto promeni...

C

Crossbones

White Belt
White Belt
Friends of Forum
a kad pricamo o bahatom ponasanju i omalovazavanju protivnika pa i Joanna koju toliko cenis (i ja je cenim) isto to radi. I obilo joj se o glavu. I nece prestati.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Postoje pravila! Conor mora braniti pojas u lakoj protiv Tončija ili napadati u višoj kategoriji. Izleta u boks više nema ... ako ima onda pa pa mma i to je to ...

UFC u najviše odgovara meč sa Diazom ali ... tu je Tonči
Tyron moli na koljenima za neč sa Conorom ili GSP-om

Anketa LOL :mrgreen:

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Oko ove situacije u Bellatoru, objektivno je reci da komisija, niti bilo tko iz Bellator organizacije ne moze nicime kazniti McGregora.

Ako je on tu kao gledatelj iz publike, dosao do mogucnosti da udje u kavez u trenutku kad jos lijecnicka ekipa nije odradila posao, onda je to propust securitya.

Ljudima iz zastite je u domeni red u publici, komisiji, lijecnicima je u domenti red u octogonu. To je to. Prica staje.

Ne moze njega komisija kazniti zbog ulazenja u kavez i guranja suca ako je on kao fan dosao, a ne kao borac ili sluzbeni cornerman itd.

UFC ga moze kazniti iz principa, kao sto su i Jonesu uzeli titulu kad je privatno uzrokovao nesrecu, zatvor itd.
A sudac ga moze zakonski teretiti za fizicki napad.
S tim da Conor nije fizicki povrijedio nikoga, niti je zavrsio u zatvoru, pa je samim time i manja sansa, ako ne bude zakonskih problema, da ce ga UFC staviti na hladjenje i uzeti titulu kako bi divizija procirkulirala dok je on suspendiran.

Suspenzije od komisije o kojima citam su smijesne. To ako se dogodi, onda je rupa u pravilniku.

Da li bi mu UFC trebao uzeti pojas radi neaktivnosti, moguce, ovisi kad se planira vratiti, kakvi su njihovi medjusobni dogovori i slicno. Nije da je on jedini ikada koji je dulje vrijeme drzao titulu bez borbe. Da li bi bilo pozeljno da obrani pojas, da. Ne samo radi pojasa, nego radi zanimljivih borbi koje slijede s njim.

fijesta

fijesta

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Crossbones
i Joanna koju toliko cenis (i ja je cenim) isto to radi. I obilo joj se o glavu. I nece prestati.
Joanna jako loše glumi ...  :lol:

L

Logy

White Belt
White Belt
Friends of Forum
fijesta
i Joanna koju toliko cenis (i ja je cenim) isto to radi. I obilo joj se o glavu. I nece prestati.
Joanna jako loše glumi ...  :lol:
Taj njezin english je uzasan za slusati.

Vidis, Joanna je velik fan McGregora, i jedno i drugo galame i dizu prasinu. Ugledala se na pravoga :lol:

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Joanna se uvijek ulizuje najvećim zvijezdama, ne vjerujem da je fan. Imaju isti management koji je od Joanne pokušao stvoriti žensku verziju Conora, ženska je prefejk :oops:

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nije realno da ga komisija ili Bellator kazne hahahahaha. Ljepo je L. Thomas rekao, da je bilo tko bio na McGregorovu mjestu (ne bitno borac ili gledatelj) već bi bio u zatvoru. Security može snosit jedan dio krivnje, al to ne opravdava udaranje službene osobe kao niti nedozvoljeni upad u kavez...samo pokaziva kakav je klošar i glumac.
Kad sam bio u Zg-u na UFC eventu nalazio sam se iznad mjesta gdje su borci izlazili. Doslovno sam ih mogao potapšat ili klepnut u glavu. Da sam to napravio znači nisam kriv već je security kriv? Molim te ne pričaj gluposti. Ići na bilo kakav način opravdavat ponašanje ovog klipana je smiješno. I onda mi ideš pričat o subjektivizmu.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
a kad pricamo o bahatom ponasanju i omalovazavanju protivnika pa i Joanna koju toliko cenis (i ja je cenim) isto to radi
Ni u približnoj mjeri kao Connor. I njezin trash talk je na granici samouvjerenosti i bahatosti i u njemu nema prelaženja granice (tipa spominjanja obitelji i sličnih stvari).