What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

TUF 25 finale: Gaethje vs. Johnson, 07.07.2017.

Status
Not open for further replies.
3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
07.07.2017.
Las Vegas

FOX Sports 1 Main Event:

155 lbs.: Michael Johnson vs. Justin Gaethje

FOX Sports 1 Co-Main Event:

170 lbs.: TBA vs. TBA (TUF 25 welterweight final)

FOX Sports 1 Main Card, Prelims:

145 lbs.: Teruto Ishihara vs. Gray Maynard
185 lbs.: Brad Tavares vs. Elias Theodorou
205 lbs.: Steve Bosse vs. Jared Cannonier
155 lbs.: Marc Diakiese vs. Drakkar Klose
115 lbs.: Angela Hill vs. Ashley Yoder
205 lbs.: Marcel Fortuna vs. Jordan Johnson
185 lbs.: C.B. Dollaway vs. Ed Herman
135 lbs.: Jessica Eye vs. Aspen Ladd
115 lbs.: Juliana Lima vs. TBA

3vilP

3vilP

Blue Belt
Blue Belt
Friends of Forum
Legendary
Biti će ovo sjajno, ali meni osobno tri borbe dolaze u prvi plan...

Prva je naravno debi Justina protiv po meni savršenog protivnika. Johnsona smatram precijenjenim likom kojem nije mjesto u Top 10 i koji je savršen ispit da se vidi može li Justin odmah u vrh. Biti će zanimljivo vidjeti hoće li Mike napraviti prema najavama i prihvatiti Justinov stil borbe koji znači brawl od prve sekunde. U tom slučaju baš ne vidim puno šanse za njega. Vjerojatno će probati kontrirati, no onda Justin tu može krenuti na hrvanje... Biti će super meč, ovako na papiru je FOTY potencijal...

Druga borba je Fortuna protiv Johnsona. Oba su briljirali u debiu i ovo će borba za mjesto u Top 15... Oba izgledaju sjajno, posebno Johnson kojeg sam primijetio već u Legacyu...

I treća je Jessica Eye... Borba za ostanak protiv najvećeg američkog ženskog MMA potencijala, Aspen Ladd... Jessica do sada nije imala sreće s dosta toga, posebno sa sudačkim odlukama, pa je zbog toga i dobila šansu nakon četiri poraza u nizu, ali ispit je jako težak... biti će super zanimljivo vidjeti da li je Ladd uistinu tako opaka kako se čini. gledao sam joj zadnju borbu i izgleda sjajno

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Eye je već trbala dobit nogu i ak tu ne dobije onda je garantirano out.Isto mislim da će Justin dobit ovo ali i mislim da će ga morat dosta lovit jer sumnjam da će Johnson ići u brawl neki.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Eye je već trbala dobit nogu i ak tu ne dobije onda je garantirano out.Isto mislim da će Justin dobit ovo ali i mislim da će ga morat dosta lovit jer sumnjam da će Johnson ići u brawl neki.
Kad imaš dobru vezu (u ovom slučaju Stipe) score nije bitan :DEye se trebala preselit u fly, ako pobijedi vjerujem da ide spuštanje, ako izgubi mirovina i otkaz ofc.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
I treća je Jessica Eye... Borba za ostanak protiv najvećeg američkog ženskog MMA potencijala, Aspen Ladd... Jessica do sada nije imala sreće s dosta toga, posebno sa sudačkim odlukama, pa je zbog toga i dobila šansu nakon četiri poraza u nizu, ali ispit je jako težak... biti će super zanimljivo vidjeti da li je Ladd uistinu tako opaka kako se čini. gledao sam joj zadnju borbu i izgleda sjajno
i mene zanima kako će izgledati, definitivno ima zvjezdani potencijal i pamtljivo ime. Mala je skroz čudna kad progovori  :D

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Lima vs. Torres

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Nisam previse gledao Justina, kakav je u hrvanju i bjj?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
U hrvanju bi trebalo da je solidan obzirom da je poceo a ima i solidanu nagradu, ma ovo ce ti biti klasicna borba u stand up-u Johnson uzima samo prvu rundu zbog brzine a kad brzina nestane i onda zadnje 4 uzima Justin.

LesnarGetsKOdUFC2015

LesnarGetsKOdUFC2015

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
U hrvanju bi trebalo da je solidan obzirom da je poceo a ima i solidanu nagradu, ma ovo ce ti biti klasicna borba u stand up-u Johnson uzima samo prvu rundu zbog brzine a kad brzina nestane i onda zadnje 4 uzima Justin

Ma nema šanse da ovo ode do odluke, to bi me više iznenadilo nego da Maia nokautira Wooda..

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Pa ne znam cvrst je ovaj Dzonson jedino zbog toga sam mu dao da ode do odluke, ali u svakom slucaju Gaethje na sve nacine ko,sub i dec tako jedino vidim borbu. Dzonsonu sanse dajem samo u prvoj rundi zbog brzine kad to nestane gotov je.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ima nekog da gleda ovaj event live?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Fight je bio brutalan, svaka čast obojici. Vjerovao sam više Johnsonu, al eto...imao ga je 2x. Justin ima bradurinu i pol. S kim god ga spare iduću borbu biti će ponovno milina gledat.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Ma borbetina svaka cast kao sto sam i pisao na sve nacine Justin, fora sto momak moze mnogo vise od ovoga ako se malo uozbilji i krene da radi samo malo pametnije i iskoristi svoje hrvanje ipak je on 'all american'.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
On će bit tata dok ga brada bude služila :DNakon toga postat će kanta.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Gaethje i Johnson odradili najbolju i najbrutalniju borbu ove godine. Tecia slavila prekidom :(

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
link slike...

K

Kavkaz

White Belt
White Belt
Friends of Forum
Sad bi volio Gaethjea protiv Barboze vidjeti.

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Sad bi volio Gaethjea protiv Barboze vidjeti.
Dobra borba, al protiv koga ga god stave biti će show. Ja preferiram Tonya ili K. Leea.

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Gaethje vs Barboza taman je stilski savrsen za njega Barboza on cim je pod pritiskom noge mu beskorisne a ruke nisu neke i verovatno bi i njega mogao uzeti.

PS. Ne znam za vas ali meni i nije cudno da je 'kostolocam' izgubio onaj Klose mi delovao i pre borbe dosta opasnije.

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!