What's new
Balkan Fight Forum | Fight 4 Pride

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

TUF 28 Finale

Status
Not open for further replies.
lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Datum: 30.11.18.​
Mjesto: Las Vegas, Nevada (SAD)​

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Pa jebemu da ne mozete staviti popis borbi a 2 dana do eventa ima

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Pa jebemu da ne mozete staviti popis borbi a 2 dana do eventa ima
Stavljam popis borbi tek kad objave službeni raspored, a to nisu učinili ni za jedan ni za drugi event još. Možete vi komentirati i bez popisa borbi, imate wiki stranicu ili UFC službenu stranicu ako vas baš zanima. To je prva stvar.
Druga stvar ja jedini uređivam ovu sekciju foruma (koja je najaktivnija i najveća) i budući sam trenutno zaokupljen ostalim stvarima van virtualnog svijeta nisam u mogućnosti biti 24/7 na forumu da bih stalno uređivao teme...

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
ajde barem je jedna prava fw borkinja dospjela u finale. Kianzad i ostale borkinje spadaju u bantam

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary
Osim main eventa i mozda par borbi nema previse zanimljivih meceva na ovom eventu, Ako je Colby ono napravio RDA-u, sta ce onda njegova bolja verzija Kamaru Usman da mu napravi??? Mogle su kladionice da nam daju malo veci poklon od 1.30.

Stavljam popis borbi tek kad objave službeni raspored, a to nisu učinili ni za jedan ni za drugi event još. Možete vi komentirati i bez popisa borbi, imate wiki stranicu ili UFC službenu stranicu ako vas baš zanima. To je prva stvar.
Druga stvar ja jedini uređivam ovu sekciju foruma (koja je najaktivnija i najveća) i budući sam trenutno zaokupljen ostalim stvarima van virtualnog svijeta nisam u mogućnosti biti 24/7 na forumu da bih stalno uređivao teme...
Ja cu preuzeti to na sebe ako ti bas nemas vremena, samo koliko obicno pre eventa objave sluzpeni raspored?

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
@TNB - Ma ne trebaš ništa preuzimat, ja uvijek objavim popis borbi kad vidim na wikipediji. Nekad UFC stavi par dana prije, a nekad ovako kasno. Svakako popis borbi nije nikakva relevantna stvar za temu...može se komentirat i bez toga (tko hoće).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Da usman bolja verzija hahaha

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Usman nema onakvu agresivnost i pritisak kao Colby. To je Rafaela vjerujem najviše iznenadilo. Zato mi je ovaj meč even ili čak blaga prednost RDA-u.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

bit ću sretan ako pogodim 7

kako to da je Perez lagani favorit protiv Benavideza?

TNB

TNB

Brown Belt
Staff member
Brown Belt
Moderator
Legendary

bit ću sretan ako pogodim 7

kako to da je Perez lagani favorit protiv Benavideza?
Bas super deluje ovaj tapology fantasy, moracu i ja da krenem posto sam dosta izgubio interesovanje za MMA u zadnje vreme, stvarno tesko pitanje to za Benavideza, mozda gledaju na osnovu zadnje borbe ili nesto drugo, ali on je realno i zadnju borbu protiv Petisa mladjeg pobedio ali su mu ukrali, u svakom slucaju dosta sumnjivo sudjenje je bilo na tom eventu.

hitman_4

hitman_4

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member

možeš pokrenuti i svoj fantasy :)

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
Nisam još pogledao borbu, ali po onome što čitam to je bilo žešće silovanje, daleko bolje od Colbya što me iskreno iznenadilo. Uvijek sam držao Usmana kao top borca, ali opet da će prijeć preko RDA kao preko plitkog potoka nisam očekivao. Čak vidim i da je White, koji do sada nije naklonjen Usmanu bio, rekao da bi mogli Colbya preskočit jer on stvarno hoće vidjet Tyron vs. Usman NOW. Baš me zanima reakcija tog debila ako ga Usman preskoči, a imao se 10x priliku borit sa njim i stalno ga je izbjegavao hahaha.

L

Lubenjara321

Purple Belt
Purple Belt
Friends of Forum
expert member
Nista RDA nije imao za Usmana, ovaj je iz borbe u borbu sve bolji i bolji borac, tesko ce i Woodley sa njim bome.. ak otvore 165 kategoriju RDA odma dolje nek ide jer je u welteru postao gatekeeper

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nema on nista za pojas
Dolaskom Askrena broj boraca koji bi ga dobili je porastao
Wood,Askren,Colby,Lawler a vjerujem i Thompson ga uzimaju.Mozda i Till s obzirom da je pokazao dobru obranu od rusenja sa Woodom

crazykure1911

crazykure1911

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nema on nista za pojas
Dolaskom Askrena broj boraca koji bi ga dobili je porastao
Wood,Askren,Colby,Lawler a vjerujem i Thompson ga uzimaju.Mozda i Till s obzirom da je pokazao dobru obranu od rusenja sa Woodom
Ako misliš na usmana onda se varaš, ako misliš na rda onda si u pravu

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
MMACro nikako da progleda...ah taj hate je strašan :p

lukix

lukix

Black Belt
Staff member
Black Belt
Moderator
Legendary
K. Usman je postao šesti borac u povijesti koji je startao UFC sa 9-0. Uz njega tu su još velika imena: R. Gracie, A. Silva, JDS, C. Weidman i K. Nurmagomedov. Jedina razlika jest u tome što Usman nije prvak (ali još to ima priliku ostavariti).

MMACroatia

MMACroatia

Brown Belt
Brown Belt
Friends of Forum
expert member
Nije hate vec realnost koja ce se ubrzo pokazat

Status
Not open for further replies.

Dear User!

We found that you are blocking the display of ads on our site.

Please add it to the exception list or disable AdBlock.

Our materials are provided for FREE and the only revenue is advertising.

Thank you for understanding!